ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

План заходів до міжнародного Дня захисту дітей 1- 3 червня


До Міжнародного дня захисту дітей, 1-3 червня 2019 року, в місті заплановано багато різноманітних святкових заходів. Запрошуємо всіх городян на свято дитинства. Буде цікаво!


 

Відбулося пленарне засідання двадцять другої сесії Шосткинської міської ради VІІ скликання


30 травня 2019 року  відбулось пленарне засідання двадцять другої сесії   Шосткинської міської ради VІІ скликання.


 

Термін подання робіт на відкритий конкурс з нагоди 200-річчя з дня народження Пантелеймона Куліша продовжено до 15 червня


Термін подання робіт на відкритий конкурс  з нагоди 200-річчя з дня народження Пантелеймона Куліша  продовжено до 15 червня 2019 року.


 

Відбулось чергове засідання виконкому


30 травня  2019 року  під керівництвом міського голови Миколи Ноги відбулось чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради.  Детальніше про перебіг засідання  на відео: 

 


 

В Шостці працює виставка «Донбас: переPROчитання образу


Виставку «Донбас: переPROчитання образу"   розміщено в Шосткинському міському краєзнавчому музеї. Експозицію можна подивитися щоденно, крім понеділка, до 7 червня 2019 року.

Інформаційно-просвітницька  виставка «Донбас: переPROчитання образу»  підготовлена  Українським інститутом національної пам'яті спільно з Національним музеєм історії України.

 

 


 

Шосткинська лікарня отримала гуманітарну допомогу з Франції


В продовженні співпраці з асоціацією «Допомога і взаємообмін Франція-Україна» сьогодні отримали вже другий вантаж з Франції для медичних закладів міста Шостка.

До вантажу увійшли функціональні ліжка, стоматологічна установка, ноші, інвалідні візки, розхідний медичний інвентар, медичний одяг тощо. Загальна вага вантажу понад 2т.

Вдячні за сприяння в отриманні гуманітарної допомоги міській владі, депутатському корпусу та особисто меру міста Миколі Нозі. Окрема подяка керівництву Шосткинського заводу хімічних реактивів за допомогу у прийомі вантажу.


 

Психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності 

Відвідайте безкоштовний вебінар для батьків та освітян про відповідальне батьківство, зваблення дітей онлайн та способи йому протидіяти


27 травня 2019 р. Український фонд «Благополуччя дітей» запрошує взяти участь у вебінарі "Уважні батьки: як запобігати звабленню дітей онлайн».


 

У лікарні розпочаті ремонтні роботи


За кошти місцевого бюджету проводиться ремонт оглядової та перев'язувальної Лор-відділення. Готуємося до прийому нового обладнання.

#UkraineNOW #Sumshina #Shostka #hospital #news


 

В Артцентрі відкрилась виставка видатного українського художника Бориса Егіазаряна. Сюжет телеканалу ATV


В Артцентрі відкрилась виставка видатного українського художника Бориса  Егіазаряна. Сюжет телеканалу  ATV

7    8    9    10    11    12    13    14    15

 


%custom closeLinks()