ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Привітання міського голови з Днем Соборності України


Шановні шосткинці!

Щиро вітаю вас з Днем Соборності  України!

 

Багато років тому назад   відчуття єдності та згуртованості українців об’єднали українські землі в єдину самостійну державу. Сьогодні   єдність і згуртованість допомагають  нам   відстоювати цілісність  України та  будувати її майбутнє. 

Вітаючи вас із Днем Соборності, бажаю всім миру, щастя та добра, а нашому місту і Україні – процвітання. Нехай патріотизм та  спільна праця допомагає нам будувати майбутнє, бо в єдності –  наша сила.

 

З  повагою

міський голова Микола Нога


 

Вшановано ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ - шосткинців


21 січня, з нагоди  Дня соборності України, відбулось покладання квітів до могил загиблих шосткинців -  захисників України.  З великою пошаною та сумом згадували наших земляків, які ціною свого життя виборювали право України на цілісність та незалежність. Василь Кондратенко, Сергій Коворотний, Іван Євдокименко – ці імена назавжди залишаться для шосткинців прикладом великої мужності, самовідданості та патріотизму. 


 

Україна-соборна держава


22 січня   особливий день в історіїУкраїни.  98 років тому Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдинуУкраїнську державу, і саме цей день відзначати як свято – День Соборності України.

 21.01.2017 11:00 / ЦБС / Комментарии (0)

 

Увага, конкурс!


Мрієте про самовираження, творчу командну роботу та можливість додаткового прибутку? 

Запрошуємо прийняти участь у співбесіді на посаду менеджера Шосткинського ІТ-коворкінгу. 

Умови участі: вік від 20 до 40 років, досвід успішного фрілансу, комунікабельність, бажання розвиватися. 

Свої резюме надсилати на електронну адресу:shstisp@ukr.net

 

 

 20.01.2017 15:21 / / Комментарии (0)

 

Про запровадження мінімальної заробітної плати з 01 січня 2017 року та гарантії її забезпечення


Відповідно до Закону України від 06.12.2016 №1774 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” з 1 січня 2017 року змінюється поняття мінімальної зарплати. Відтак, мінімальна заробітна плата - це встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці.


 

ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА ЗАПРОШУЄ ШОСТКИНЦІВ НА УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ПРИЙНЯТТЯ ВІЙСЬКОВОЇ ПРИЯГИ


Військова частина В 2278, яка дислокується в смт.  Вороніж  Шосткинського району,  запрошує шосткинців на урочистості з нагоди прийняття Військової прияги на вірність українському народу. Урочистості   відбудуться 21 січня о 12.00 на центральній площі міста (вул. Садовий бульвар). В рамках  заходу буде проведено показ  стрілецької зброї та частування гостей свята  солдатською кашею.   О 14.00 всі бажаючі запрошуються  в Центр естетичного виховання  "Юність"  (вул. Свободи, 18 ) на концерт військового  духового оркестру.  


 

Заходи з нагоди Дня Соборності у Шостці


Запрошуємо шосткинців взяти участь у заходах з нагоди Дня Соборності України. 21 січня  о 16.00 в центральній міській бібліотеці (вул. Миру, 11) відбудеться історичний екскурс "Ми - нація єдина".   22 січня о 12.00 запрошуємо всіх небайдужих  взяти участь в акції  «Живий ланцюг» (центральна міська площа).  


 

Шосткинців закликають дотримуватися правил поведінки на водоймах під час святкування Водохреща


19 січня всі православні християни відзначатимуть одне з головних свят - Водохреща. Для того, щоб свято не обернулося трагедією, необхідно чітко дотримуватися правил поведінки перебування на воді та льоду, а саме:


 

ПРО ОФІЦІЙНІ МІСЦЯ ДЛЯ КУПАННЯ НА ВОДОХРЕЩУ


За інформацією   начальника  управління з питань надзвичайних ситуацій  Ольги Ткаченко, на Водохрещу,  19 січня,    обряд  пірнання   можна здійснити на  офіційно визначених місцях -  Галенківському та Вінницькому озерах. 
«Для безпеки громадян у цих  місцях  19 січня  з ранку чергуватимуть рятувальники, медичні працівники та буде забезпечено охорону громадського порядку", – повідомила Ольга Олександрівна.


 

Запрошуємо на свято Водохреща


19 січня о 14.00 в Локотському мікрорайоні (біля школи № 6) відбудеться  концертно - розважальна програма до свята Водохреща.

97    98    99    100    101    102    103    104    105

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)