ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Анонс культурного та спортивного життя міста 16.01.17 - 22.01.17


 


 

Пенсійний фонд України інформує


Управлінням Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі здійснюється фінансування пенсійних виплат січня місяця. Станом на 11.01.2017 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 26372,18 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.


 

Мінекономрозвитку презентує офіційний портал координації міжнародної допомоги Openaid.gov.ua


Міністерство економічного розвитку і торгівлі створило офіційний портал координації міжнародної допомоги в Україні Openaid.gov.ua. Портал містить найбільшу в Україні базу даних щодо проектів міжнародної допомоги, а також цілу низку інструментів, які будуть цікаві як для донорських організацій, так і для виконавців програм, а також представників ЗМІ.


 

Онлайн-конференція “Можливості самореалізації молоді на прикладах успішних молодих людей”


До уваги молоді!

25 лютого 2017 року відбудеться практична  онлайн - конференція на тему: “Можливості самореалізації молоді на прикладах успішних молодих людей”.

Молоді люди матимуть нагоду:

  • почути історії досягнень найуспішніших молодих людей з практичними порадами і рекомендаціями;
  • взяти участь у конкурсі “Мої досяшнення”, призовий фонд якого складає 20 000 грн.

Детальна інформація на сайті: https://allprices.com.ua/conference/ 

 


 

Підсумки року (актуальне інтерв’ю з міським головою Миколою Ногою)


Міський голова Микола Нога підбиває підсумки року, аналізує економічни показники, говорить про роботу Індустріального парту «Свема».


 

Про необхідність підтвердження первинними документами відомостей про заробітну плату, які надаються громадянами для призначення (перерахунку) пенсій


На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення 07.12.2016 року в порядку здійснення контрольної функції було розглянуто питання про практику застосування та стан виконання Закону України „Про внесення змін до статті 40 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” щодо порядку визначення заробітної плати для обчислення пенсії” № 1043-VIII від 29.03.2016 року.


 

Внесені зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу


Метою зазначених законодавчих новел є посилення соціальних гарантій шляхом розширення кола осіб, які мають право на гарантовану державою безоплатну вторинну правову допомогу(захист; представництво інтересів осіб у судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення процесуальних документів).


 

До уваги городян! В частині міста відсутнє водопостачання


У зв’язку з поривом мережі  8, 9 - го січня  по вул. Знаменській (Комуністична), Садовий бульвар (Леніна), Миру буде відсутнє холодне водопостачання.

Планується тимчасове включення водопостачання з  17.00 по 19.00 8 січня з подальшим його відключенням. 

Ремонтні роботи триватимуть впродовж 8,9-го числа.

Адміністрація міськводоканалу  приносить споживачам вибачення за тимчасові незручності. 


 

ДО УВАГИ ГОРОДЯН! ЯК ПРАЦЮВАТИМУТЬ ШОСТКИНСЬКІ ПОЛІКЛІНІКИ У СВЯТА


Графік роботи поліклінік міста на свята:


 

«Імпульс» запрошує шосткинців на свято!


Казенний завод «Імпульс» запрошує всіх на День мікрорайну "Капсуль", який відбудеться 8 січня 2017 року  в районі Будинку культури заводу «Імпульс».

У програмі:

11:00 хресний хід;  

12:00 концертна розважальна програма: Виступ артистів художньої самодіяльності, ігри, конкурси, атракціони, торговельні ряди, катання на конях; народні гуляння з гарячим кагором, шашликом, поросятами на рожні; 

16:30 святковий феєрверк

Неділя, 8 січня, початок свята о 12:00

98    99    100    101    102    103    104    105    106

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)