ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

26 ЛИСТОПАДА - ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ


26  листопада 2016  року  в Україні вшановують пам’ять  жертв голодоморів. 

День па́м'яті жертв голодомо́рів –  щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

26 листопада  о 15.45   в центральній міській бібліотеці (вул. Миру, 11)  відбудеться   акція «Запали свічку памят’і».  В цей день о 16.00 в  Центрі естичного виховання (вул. Свободи, 38) відбудеться вечір - реквієм   "Свічка пам'яті"  Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до меморіальних заходів.


 

До уваги громадян! У грудні відбудеться чергове підвищення пенсійних виплат


Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет на 2016 рік», з  1 грудня поточного року підвищуються розміри мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму з відповідним збільшенням пенсійних виплат.


 

Інформація відділу комунальної власності


 Інформація  про продаж на аукціоні  об’єктів  малої приватизації.

 


 

До уваги перевізників!


Конкурсний комітет з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу оголошує конкурс  по визначенню переможця для здійснення функцій робочого органу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м.Шостка 


 

Визначаємо слоган для Шостки!


Запрошуємо шосткинців проголосувати за  найкращий слоган для Шостки.


 

Шосткинці впевнено крокують у майбутнє


З 15 по 17 листопада 2016 року в м. Києві відбулася VІІ Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», у якій взяли участь близько 100 винахідників з 23 областей України.


 

В Шостці відбулась першість міста з шашок серед школярів.


19-20 листопада 2016 року на базі СЗШ №11 відбулась першість міста з шашок серед школярів. За підсумками дводенних баталій маємо наступні результати:


 

Гаряча лінія 22.11.16


23 листопада   2016  року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник  юридичного відділу  Скляр Алла Григорівна  з  правових питань.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

В ШОСТЦІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ


У Шостці офіційний захід з нагоди Дня  Гідності та Свободи під назвою «Наш дух не зламати, свободу не вбити!»  відбувся в міському краєзнавчому музеї .

Відзначити 3-тю річницю подій на Майдані, вшанувати пам'ять загиблих за територіальну цілісність та незалежність України співвітчизників  зібрались  представники міської влади, родини загиблих в зоні проведення антитерористичної операції  шосткинців , ветерани АТО, військовослужбовці, учнівська молодь, громадськість.

 


 

ЗАПРОШУЄМО ШОСТКИНЦІВ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В УРОЧИСТОМУ ЗАХОДІ З НАГОДИ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!


21 листопада 2016 року о 14-30 у міському краєзнавчому музеї відбудеться культурно-мистецький захід "Наш дух не зламати, свободу не вбити!", присвячений Дню Гідності та Свободи. Запрошуємо всіх небайдужих до участі! 

102    103    104    105    106    107    108    109    110

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)