ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

В Шостці запрацює картинна галерея


За інформацією керуючої справами виконкому  Олени Кравченко, відкриття картинної галереї, яка буде розташована в приміщенні центру "Молодіжний",  заплановано на 15 грудня. В експозиції будуть представлені роботи уродженця Мезина Народного художника України Віктора Ковтуна.  

 


 

Засідання виконкому 30 листопада 2016 року


На розгляд було винесено 9 проектів міських програм. Членами виконкому ухвалено без змін та доповнень 4 програми: відпочинку та оздоровлення дітей на 2017-2020 роки; організації та проведення громадських робіт в місті на 2017-2019 роки; реалізації Концепції ООН про права дитини на 2017-2019 роки; внесено зміни в Програму розвитку культури м.Шостка на 2016-2018 роки. Всього члени виконкому одноголосно прийняли 16 рішень із запропонованих 28. 12 рішень потребують додаткового опрацювання.


 

Гаряча лінія 30.11.16


30 листопада   2016  року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  Кадашнікова Тетяна Миколаївна, спеціаліст відділу  з питань взаємодії з правоохоронними органами,

запобігання та  виявлення корупції, мобілізаційної роботи

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, посадовими особами  управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

За результами апаратної наради надані доручення


За результатим апаратної наради  міський голова Микола Нога  надав  доручення:


 

На Шосткинщині у с. Чапліївка пішов з життя учасник бойових дій


В Шосткинському районі з  життя пішов учасник бойових дій. Виявилось, що боротися проти зовнішнього ворога для чоловіка було легше, ніж подолати свій душевний біль, який залишила по собі невизнана війна. Трагедія сталася у с. Чапліївка. Міський голова Микола Нога повідомив: » У нас пішов з життя Бурлак Олександр Сергійович, учасник бойових дій Антитерористичної операції. Він був на самій передовій, пробув два роки, залишився живий, повернувся у село, вчора його поховали». Відомо, що демобілізований боєць 1984 року народження був одружений, виховував дитину.


 

Представлено нового начальника управління житлово-комунального господарства


Під час апаратної наради,  міський  голова Микола Нога представив нового начальника управління житлово- комунального господарства. Ним став Володимир Стонт, який до цього призначення займав посаду директора комунального  підприємства  промислово-виробниче об'єднання "Енергія". 


 

Всеукраїнський перепис населення буде проведено у 2020 році


28 листопада 2016 року відбулась щопонеділкова апаратна нарада при міському голові. Начальник управління статистики в Шосткинському районі Лариса Котлярова доповіла про роботу управління за 9 місяців поточного року.


 

ВІДБУДЕТЬСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ


29 листопада  2016 року  о 14.00 в малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради з порядком денним:

 


 

"ЇХ МІГ ВРЯТУВАТИ ХЛІБ, ЗАРАЗ НАС ВРЯТУЄ ПАМ'ЯТЬ" - ВЕЧІВ-РЕКВІЄМ ДО РІЧНИЦІ ГОЛОДОМОРУ


26 листопада у приміщенні ЦЕВ «Зірка» відбувся вечір – реквієм «Запалимо свічку пам'яті». Його головним девізом став слоган «Їх міг врятувати хліб, зараз нас врятує пам'ять».  


 

В Шостці вшанували пам'ять жертв Голодоморів


26 листопада 2016 року в Центральній міській бібліотеці в рамках щорічної акції «Запали свічку памят’і» було вшановано память жертв голодоморів. 

Запаливши «свічку пам’яті»  ми згадуємо, що в історії  України є чимало подій, які навіть з відстані часу відгукуються болем і гнівом у серцях і душах людей. Одна з найтрагічніших  сторінок нашої історії - Голодомор  1932 - 1933   років.

Свіча, запалена нами цього дня - це знак нашої пам'яті.

103    104    105    106    107    108    109    110    111

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)