ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

В Шостці триває робота по локалізації та ліквідації африканської чуми свиней


15 липня  в  одному з приватних господарств по розведенню та утриманню свиней, розташованих в Шостці, зафіксовано захворювання на африканську чуму свиней. Діагноз підтверджено результатами лабораторних досліджень.

Питання щодо  ліквідації осередку африканської чуми свиней та відповідних карантинних заходів були обговорені сьогодні, 18 липня,  під час апаратної наради  при міському голові  та засідання міського  штабу з  ліквідації надзвичайної ситуації.

 


 

Анонс культурного життя міста 18.07.16 - 24.07.16


Виступ народного духового оркестру під керівництвом Руслана Ларіна, 24 липня, вул. Садовий бульвар (Леніна), біля фонтанів, 18.00.


 

Проект Smart City Шостка


Шановні шосткинці!
Пропонуємо ознайомитися з проектом міської програми "Smart City Shostka" та надати власні пропозиції щодо стратегії розвитку нашого міста.  

Поєднання комфорту та соціальної привабливості є однією з обов’язкових умов створення сучасного міського простору. Розвинена інфраструктура, впровадження новітніх технологічних досягнень та безпечне екологічне середовище – саме на цих засадах базується наш Smart City. Даний проект розроблено з використанням ідей, втілених у кращих концепціях розвитку сучасних міст (програми Smart City для  Барселони, Києва, Львова).

 14.07.2016 17:37 / / Комментарии (1)

 

ТАБЛИЧКИ З НАЗВАМИ ВУЛИЦЬ: ОБИРАЄМО КОЛІР!


Шановні шосткинці!

Найближчим часом на вулицях Шостки з’являться таблички з новими назвами. Пропонуємо обрати варіант кольорового вирішення, який ви вважаєте найкращим.

 14.07.2016 15:45 / / Комментарии (3)

 

прийом жителів міста Шостка та Шосткинського району начальником Державної екологічної інспекції


14 липня 2016 року об 11.00 годині в приміщенні міськвиконкому (вул. Садовий бульвар,14, кабінет №8, 1-й поверх) відбудеться прийом жителів міста Шостка та Шосткинського району начальником Державної екологічної інспекції у Сумській області з питань екологічних проблем регіону.

 13.07.2016 12:57 / / Комментарии (0)

 

ВІДБУЛАСЯ АПАРАТНА НАРАДА


Під керівництвом  міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 11.07.2016 року  відбулась чергова апаратна нарада.

Про роботу Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області в І півріччі 2016 року доповів Юрій Кашира.

 11.07.2016 14:15 / / Комментарии (0)

 

ТРИВАЄ РОБОТА НАД ГЕНЕРАЛЬНИМ ПЛАНОМ ШОСТКИ


5 липня відбулося засідання робочої групи по підготовці матеріалів з впорядкування генерального плану Шостки. Робота над планом відбувається у форматі тісної співпраці київських та місцевих спеціалістів. Відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" наявність генерального плану є обов’язковою, адже він охоплює велику кількість важливих питань (правові, земельні, підприємництво та ін.), з врахуванням демографічних та соціальних чинників. Мер міста Микола Нога зазначив, що з генеральним планом міста можна буде ознайомитись на офіційному сайті Шосткинської міської ради. 

 05.07.2016 20:59 / / Комментарии (0)

 

Відбулось чергове засідання виконкому


30 червня  2016 року під головуванням міського голови Миколи Ноги   відбулось чергове  засідання виконкому Шосткинської міської ради. На  засіданні були присутні керівники структурних підрозділів  міської ради, підприємств, установ та закладів міста, міські ЗМІ. 


 

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ


Шановні шосткинці! Вітаю вас з  Днем Конституції України.

 

28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла першу Конституцію незалежної української держави.

Конституція України  утверджує цінність людини, її життя і здоров'я, честь й гідність, недоторканність та безпеку.

Бажаю всім нам, щоб життя у нашій рідній Україні завжди будувалося на засадах законності та моралі.

Зі святом вас, дорогі друзі! З Днем Конституції України!

 

З повагою

міський голова Микола Нога

 

 


 

День Конституції в бібліотеці


Напередодні державного свята - Дня Конституції, працівники юнацького відділу ЦМБ ім. Л.Толстого провели  Історико-правовий екскурс «Історія створення Конституції України». Присутні, воїни в/ч 3022 та юнаки з обласного центру соціально-психологічної реабілітації здійснили екскурс в минуле, починаючи з часів Київської Русі, ознайомились з окремими статтями сучасної Конституції України та переглянули відеофільм «Конституції України – 20».

 

 27.06.2016 12:13 / ЦБС / Комментарии (0)
104    105    106    107    108    109    110    111    112

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)