ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

В ШОСТЦІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ


У Шостці офіційний захід з нагоди Дня  Гідності та Свободи під назвою «Наш дух не зламати, свободу не вбити!»  відбувся в міському краєзнавчому музеї .

Відзначити 3-тю річницю подій на Майдані, вшанувати пам'ять загиблих за територіальну цілісність та незалежність України співвітчизників  зібрались  представники міської влади, родини загиблих в зоні проведення антитерористичної операції  шосткинців , ветерани АТО, військовослужбовці, учнівська молодь, громадськість.

 


 

ЗАПРОШУЄМО ШОСТКИНЦІВ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В УРОЧИСТОМУ ЗАХОДІ З НАГОДИ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!


21 листопада 2016 року о 14-30 у міському краєзнавчому музеї відбудеться культурно-мистецький захід "Наш дух не зламати, свободу не вбити!", присвячений Дню Гідності та Свободи. Запрошуємо всіх небайдужих до участі! 


 

Анонс культурного та спортивного життя міста


Акція «Засвіти свічку пам'яті», 26 листопада, центральна міська бібліотека ім. Толстого, (вул. Миру, 11), 15.45.


 

Привітання міського голови з нагоди Дня Гідності та Свободи


Шановні, шосткинці!

Щиро вітаю вас з Днем Гідності та Свободи!

В цей день  ми з шаною згадуємо усіх,  хто власним життям, своєю жертовністю довели щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Вони залишилися  в пам’яті народу назавжди, стали гордістю і прикладом для майбутніх поколінь

Шосткинці  і сьогодні мужньо захищають незалежність і територіальну цілісність України та  підтримують Українську армію, яка боронить рідну землю. 

Щиро дякую кожному з вас  за ваш патріотизм та відданість нашій Батьківщині.

Закликаю вас до миру, порозуміння й згуртованості.  Зичу віри у краще майбутнє нашої країни. Бажаю, щоб у ваших домівках оселились добробут й родинна злагода.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

 

З повагою

Шосткинський  міський голова Микола Нога


 

АФІША ЗАХОДІВ В ЦЕВ


Афіша Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради


 

У Шостці відбувся фестиваль-конкурс «Студентський дебют»


День студента -  це свято, яке зближує та об’єднує студентську молодь, символізує юність, красу, романтику.

17 листопада, у залі Центру естетичного виховання, в Міжнародний день студента, пройшов фестиваль-конкурс «Студентський дебют», де шосткинська молодь змагатися між собою у вигляді КВК. Участь у конкурсі взяли: студентська родина Шосткинського інституту СУМ ДУ, ШХТК ім. Кожедуба та медичного училища.  Студентство нашого міста  є активним учасником різних заходів, конкурсів, як на рівні своїх закладів, так і області.  


 

До уваги підприємців!


Зарошуємо вас взяти участь у новорічній та різдвяній торгівлі біля головної міської ялинки! Для організації святкової торгівлі місцевою владою пропонуються новорічні будиночки. Користування будиночками безкоштовне. Створимо святковий настрій разом! За інформацією з цього питання звертатися до відділу торгівлі Шосткинської міської ради, електронна адреса: shostka_ekonom@ukr.net, тел. (05449)2-20-69.


 

Дивосвіт своїми руками


Черговим доказом того, що Шостка – місто, багате на талановитих і неординарних людей, стала презентація 15 листопада в центральній міській бібліотеці дебютної персональної декоративно-мистецької виставки «Дивосвіт своїми руками»  майстринь Паш’ян Віри Михайлівни та Ключникової Світлани Михайлівни.


 

Осінні мотиви Олени Кужельної


15 листопада у центральній міській бібліотеці ім. Л.Толстого відбулася зустріч з автором   збірки поезії  «Другое измерение» Оленою Валеріївною Кужельною.


 

Пенсійний фонд України інформує


Шосткинським об”єднаним управлінням Пенсійного фонду України Сумської області здійснюється фінансування пенсійних виплат листопада місяця. Станом на 15.11.2016 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі   30617,94 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

 

 

105    106    107    108    109    110    111    112    113

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)