ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Анонс культурного життя Шостки 24.12.18 - 30.12.18 

Прийнято місцевий бюджет м. Шостка на 2019 рік


Сьогодні, 21 грудня, відбулась  двадцята  сесія Шосткинської міської  VІІ скликання, на якій було прийнято місцевий бюджет м. Шостка на 2019 рік. 

 

 


 

У м. Шостка презентовано повністю оновлений сервісний центр МВС


21 грудня в м. Шостка запрацював оновлений сервісний центр МВС № 5945. Це п’ятий центр нового зразка в Сумській області. Незалежно від місця реєстрації у новому центрі можна швидко та комфортно замінити й отримати посвідчення водія, зареєструвати та перереєструвати авто, а також отримати інші послуги сервісних центрів МВС.

 

 


 

19 грудня Шостка прощатиметься з Олександром Фоменко


Траурні заходи відбудуться в Центрі культури та дозвілля, вул. Садовий бульвар, 13. Церемонія прощання розпочнеться об 11.00. 12.30 – траурна хода.


 

В український рідний край поспішає Миколай


19 грудня відмічається свято Миколи Чудотворця. Серед Святих,яких шанували в народі,навряд чи знайдеться інший,кого любили б більше,ніж його.

 


 

Відбулось засідання координаційної ради м. Шостка з питань сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми


Насильство виникає тоді, коли є конфлікти, а вони — коли є проблеми. Проблеми виникають тоді, коли люди не можуть їх розв’язувати. Це ланцюжок, насильство не приходить само по собі.


 

Виконавчий комітет Шосткинської міської ради звернувся до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (Оновлено)


На масові звернення жителів міста Шостка щодо підвищення тарифів з 1 січня 2019 року, виконавчий комітет Шосткинської міської ради звернувся до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.


 

15 грудня – День працівників суду України 

14 грудня - День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС


14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Ця пам'ятна дата була затверджена указом президента України 10 листопада 2006 року.

 


 

ЧИ ЗНАЄШ ТИ СВОЇ ПРАВА?


12 грудня до Центральної міської бібліотеки було запрошено інспекторів з ювенальної превенції Шосткинського відділу поліції капітана Фіцколінець О.С. та лейтенанта Кузьменко В. С. 

8    9    10    11    12    13    14    15    16

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)