ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Володимир Зеленський оголосив 9 січня днем жалоби в Україні у зв’язку з катастрофою літака МАУ в Ірані


Президент України Володимир Зеленський постановив оголосити 9 січня 2020 року днем жалоби у зв’язку з трагедією, що сталася 8 січня внаслідок катастрофи пасажирського літака авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» в Тегерані (Іран).

Глава держави підписав відповідний указ.


 

Триває прийом заявок на Національний конкурс “Благодійна Україна – 2019”


У жовтні 2019 року стартував Національний конкурс «Благодійна Україна-2019» –загальнонаціональний проєкт з відзначення кращих благодійників та благодійних ініціатив в українському суспільному просторі.

Метою Конкурсу є розвиток благодійництва і волонтерства в Україні.

 


 

До уваги платників податків!


З 1 січня 2020 року вводяться нові рахунки для сплати податків та зборів. Про це повідомляє Державна казначейська служба України.

 


 

Анонс культурного життя Шостки 30.12.19 - 05.01.20 

Відбулося шосте пленарне засідання двадцять третьої сесії Шосткинської міської ради VІІ скликання


21 грудня 2019 року  відбулося шосте пленарне засідання двадцять третьої сесії  Шосткинської міської ради VІІ скликання.


 

Шосткинське управління Державної казначейської служби України Сумської області повідомляє:


З 03.01.2020 року на балансі Державної казначейської служби України будуть діяти нові рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.  

Реквізити рахунків будуть надані органам, що контролюють справляння надходжень бюджету та місцевим фінансовим органам.


 

До уваги громадян! Пояснювальна записка до проєкту рішення «Про бюджет Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»


Завантажити за посиланням: Пояснювальна записка до проєкту  рішення  «Про бюджет Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»


 

03 грудня - міжнародний День людей з особливими потребами


3-го грудня кожного року увага людства прикута до людей з особливими потребами, мета відзначення Міжнародного Дня інваліда – привернути увагу до проблем тих, хто став інвалідом від народження, чи протягом життя. Фонд соціального страхування України опікується  особами, які постраждали  в наслідок травми на виробництві, або  мають професійне захворювання. На обліку в Шосткинському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області знаходиться  305  осіб, що мають травми пов’язані з виробництвом, із загальної чисельності:  11 осіб - інваліди  І групи;  17 осіб - інваліди ІІ групи; 106 осіб - інваліди ІІІ групи та 171 особа без інвалідності (втрата відсотка працездатності, утриманці).


 

У виконкомі відбулась зустріч міського голови з медичними працівникам вторинної ланки


МОЗ ініціювало і уряд підтримав перерозподіл 731 млн грн на медичну субвенцію з держбюджету місцевим бюджетам. Ці кошти повинні бути використані на погашення заборгованості із зарплати медикам. У Шостці  медичні працівники  вторинної линки отримали лише 60% за жовтень , а на порозі вже грудень. Головне питання до влади, коли вони побачать свої чесно зароблені кошти?

 29.11.2019 15:46 / Shostka-news / Комментарии (0)

 

Тарифи на воду в Шостці зростуть


Водоканал запропонував підвищення тарифу на майже 40%. Серед причин підняття тарифу були вказані: зростання цін на енергоносії, зростання цін на паливно-мастильні матеріали, запасні та комплектуючі частини, законодавче збільшення мінімальної заробітної плати. Представники комунального підприємства заявили, що понад рік працювали по збитковому тарифу.

Міський голова Микола Нога зазначив, що виконавчий комітет не може підняти тариф настільки, наскільки хоче Водоканал: «Люди просто не зможуть  за це заплатить». Після розмов про оптимізацію і скорочення персоналу комунального підприємства члени виконкому погодились з пропозицією Миколи Петровича про підвищення тарифу на 15%.  Таким чином новий тариф складатиме 22,60 гривень, з яких 9,50 гривень водопостачання і 13,10 водовідведення. Він почне діяти з 1 грудня.

 28.11.2019 08:20 / Shostka-news / Комментарии (0)
8    9    10    11    12    13    14    15    16

 


%custom closeLinks()