ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Запрошуємо на виставу!


Відділ культури і туризму Шосткинської міської ради запрошує городян на виставу Чернігівського драматичного театру  "Французька вечеря". Вистава відбудется сьогодні, 9 листопада,  о 17.00 в Центрі естетичного виховання (колишній БК "Свема" ).  Вхід вільний! 


 

Відбулась конфліктна ситуація


Сьогодні, 7 листопада, на центральній площі  під час покладання квітів  відбулась кофліктна ситуація. На даний час правоохоронними органами з'ясовуються обставини справи.

Проведено зустріч з представниками міських політичних партій, в ході якої було досягнено домовленість про толерантність у ставленні до різних політичних уподобань.


 

Шановні шосткинці!


За ініціативи міського голови Миколи Ноги в місті в черговий раз проводиться збір гуманітарної допомоги шосткинцям, які проходять військову службу в лавах ЗСУ та Національної гвардії України в зоні АТО.

Просимо вас проінформувати управління з надзвичайних ситуацій Шосткинської міської ради за телефонами (05449) 7-11-11, 2-05-07 про потреби військовослужбовців - ваших родичів і знайомих.


 

Пенсійний фонд України інформує


Соціальна реклама Пенсійного фонду - "Працюйте легально!". 


 

Шосткинці зустріли нацгвардійців


5 листопада в Шостку  на місце постійної дислокації до військової частини 3022 повернулися нацгвардійці, які протягом 3 місяців виконували завдання з охорони громадського порядку на блокпостах на південному сході України.


 

Результати виборів депутатів Сумської обласної ради 25 жовтня 2015 року


4 листопада 2015 року Сумська обласна виборча комісія прийняла постанову «Про затвердження Протоколу Сумської обласної виборчої комісії про результати виборів депутатів Сумської обласної ради у багатомандатному виборчому окрузі з позначкою «Уточнений».

  


 

Пенсійний фонд України інформує


Соціальна реклама Пенсійного фонду - "Веб портал ПФУ". 


 

ГАРЯЧА ЛІНІЯ 04.11.15


4 листопада  2015 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник служби у справах дітей  Гришкова Ольга Петрівна з питань реалізації на території м.Шостка державної політики з питань соціального захисту дітей і запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень,  додержання вимог законодавства щодо встановлення опіки та піклування над дітьми, їх усиновлення, влаштування в дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

Завершено ремонти в клініко – діагностичної лабораторії ЦРЛ та жіночій консультації


Як повідомив головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин, минулого тижня завершено ремонт клініко - діагностичної лабораторії ЦРЛ. На цьому тижні очікується її державна акредитація.


 

В Шостці працює центр з надання вторинної правової допомоги


Про роботу Шосткинського міського центру з надання вторинної правової допомоги розповів під час чергової апаратної наради при міському голові директор установи Микола Гудіма.

107    108    109    110    111    112    113    114    115

 
  ОКНА   
экскурсия во Львов на Новый год, Рождество
  АВТО   
автозапчасти шостка
  Украшения   
  ГОСТИНИЦА   
гостиница шостка, отель в Шостке
  КОМПАНИИ   

Другие компании г. Шостка >>>

 Друзья 
налоговая Сумской обл.
Велоспорт и велотуризм Шостка
ВАТ АК Свема
РГ Слобожанщина
Лебединская информационная сеть
Неофициальный сайт Глухова
Lebedin news
наша кнопка
Шосткинский информационный портал


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
Юр. поддержка: адвокат ХОКА Скороделов Сергей
2003 - 2011
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)%