ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

В Україні сьогодні відзначають 100 років із початку революції і створення Української центральної Ради


Революція 1917-1921 років є низкою подій, пов'язаних з національно-визвольною боротьбою українського народу.


 

Звернення Президента до Українського народу з нагоди відзначення 100-річчя подій Української революції 1917 – 1921 років


Шановні пані та панове!

Дорогі співвітчизники!

Надпотужний політичний землетрус, яким для Європи та Азії виявилася Перша світова війна, тоді розвалив кілька імперій. Ще на початку ХХ століття вони видавалися непорушними основами континентального порядку, та за якихось двадцять років ті колоси на глиняних ногах впали, а на руїнах постала ціла низка нових незалежних держав. На авансцені історії повноголосо заявили про себе народи, над правом на самостійне існування яких в провідних європейських столицях навіть не замислювалися.

 


 

До сторіччя Української революції: Лютнева Шостка 1917


Українська революція, що розпочалась в умовах революційних потрясінь, стала самодостатнім історичним явищем із самобутніми рисами. Революція була процессом загальноукраїнським. В усіх регіонах розвивався національний рух, створювалися та діяли українські органи влади, політичні партії та інституції, відроджувалася українська культура.

Які події відбувалися в Шостці 100 років назад - у дослідженні місцевого краєзнавця  В'ячеслава Кириєвського.


 

З 9 березня в Шостці проходить благодійна акція "Від серця до серця"


Щорічна благодійна акція «Серце до серця" триватиме по 09.04.2017 року. Цього року проводиться збір коштів придбання медичного обладнання для лікування дітей з вадами зору

Акція проводиться на  виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 02.03.2017 року № 117-ОД « Про проведення в області у 2017 році щорічної благодійної акції «Серце до серця».


 

Відбулась 8 сесія


15 березня  2017 року  під головуванням міського голови Миколи Ноги відбулось засідання 8  сесії Шосткинської міської ради VІІ скликання. 


 

До уваги шосткинців! ВІДБУДЕТЬСЯ ПЕРЕВІРКА СИСТЕМИ ОПОВІЩЕННЯ


Управління з питань надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Шосткинської міської ради повідомляє про те, що 15 березня   2017 року з 11.50 по 12.00  буде проведена технічна перевірка обласної локальної системи оповіщення з включенням електросирен та  з перемиканням обласного і міського радіотрансляційного вузла на території міста. Просимо населення міста залишатися на своїх місцях і продовжувати звичайну трудову діяльність.


 

14 березня Україна вперше відзначатиме День добровольця


День українського добровольця — свято, що відзначається в Україні 14 березня.  День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості. За відповідну постанову №4261 «Про встановлення Дня українського добровольця»[1] на пленарному засіданні українського парламенту проголосував 231 народний депутат.

 

Сьогодні, з нагоди Дня українського добровольця   в ЦЕВ "Юність" (вул. Свободи, 18) о 17.00  відбудеться урочистий захід. Вхід вільний! 


 

Пенсійний фонд України інформує


Шосткинське управлінням Пенсійного фонду України в Сумській області здійснюється фінансування пенсійних виплат березня місяця. Станом на 13.03.2017 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 23060,37 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

 


 

Антимонопольний комітет: встановлення загальнобудинкових лічильників не позбавляє споживача права на встановлення індивідуального лічильника газу у власному помешканні


Сумське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України   надало рекомендації учасникам ринку послуг   з встановлення побутових приладів обліку газу: 

 


 

Анонс культурного та спортивного життя міста 13.03.17 - 19.03.17


"День добровольця",   14 березня, центр естетичного виховання «Юність» (вул. Свободи, 18), 17.00.

109    110    111    112    113    114    115    116    117

 


%custom closeLinks()