ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Відбулась творча презентація Центру естетичного виховання +Фото


12 лютого 2016 року  відбулась творча презентація Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради в рамках атестаційної експертизи закладу. На глядачів чекали оригінальні творчі номери, атмосфера позитиву та натхнення.


 

Анонс культурного життя міста з 15.02.16 по 21.02.16


Мітинг-реквієм до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 15 лютого, площадка біля пам'ятника загиблим в Афганістані (парк К.Маркса), 10.00


 

СВЯТКОВЕ РОК-ШОУ ДО ДНЯ ВСІХ ЗАКОХАНИХ


14 лютого, 19:00. Кінотеатр «Родина» (ЦКіД). Вхід: 20 грн. В рамках серії концертів по містах Сумщини – LOVE TOUR! Новий звук! Живий драйв! Потужне сценічне світло! Справжня жива рок-музика у виконанні гуртів: "МОНОЛІТ", "Новий День",  "From Inside Out". Телефони для довідок: 096-174-93-24, 093-643-82-01.


 

Шосткинці урочисто зустріли мобілізованих військовослужбовців


Сьогодні, 11 лютого,  рідні та близькі, знайомі, і просто небайдужі мшосткинці  урочисто зустріли  мобілізованих земляків, які виконували військовий обов'язок  по захисту нашої держави.


 

До уваги шосткинців!


Відповідно до рішення виконкому від 03.02.16 № 14 "Про внесення змін до рішення виконкому від 31.01.2014 № 15 “Про визначення аптек для безоплатного відпуску ліків за рецептами лікарів та стоматологічної поліклініки для безкоштовного зубопротезування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”   визначено для безоплатного відпуску ліків за рецептами лікарів громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  Товариство з обмеженою відповідальністю «Аптека 197» (структурний підрозділ  ТОВ “Аптека 197” Аптека № 2 за адресою: м. Шостка. вул. К.Маркса, 31) та для  безоплатного відпуску наркотичних засобів та психотропних речовин за рецептами лікарів громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Комунальне підприємство Сумської обласної ради “Суми-Фарм” (структурний підрозділ КП СОР “Суми-Фарм” Аптека № 40 за адресою: м. Шостка. вул. Леніна, 9).

 


 

оголошення відділу комунальної власності


Виконком міської ради має намір передати в оренду:

 


 

Хто ваш депутат


Розподіл  депутатів Шосткинської міської ради VІІ скликання по округам:


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 6  від  11.02.16 можна тут


 

Шосткинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги захищає права громадян


З 1 липня 2015 у Шостці працює місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Діяльність Шосткинського місцевого центру поширюється на територію Шосткинського, Кролевецького, Глухівського, Середино-Будського, Ямпільського, Путивльського районів. У пріоритеті Шосткинського центру - доступ до правосуддя малозабезпечених громадян, інвалідів, дітей-сиріт, біженців, ветеранів війни (учасники бойових дій, в т.ч. учасники АТО), інших вразливих категорій осіб в цивільних та адміністративних справах. Здійснюють представництво інтересів у судах 11 адвокатів, які співпрацюють з місцевим центром.


 

ШОСТКА ПРИЄДНАЛАСЯ ДО МЕРЕЖІ ВІДПОВІДАЛЬНИХ МУНІЦИПАЛІТЕТІВ


05 лютого 2016р. у Києві відбувся  масштабний форум «Муніципалітети як відповідальні лідери», який відвідали представники Шосткинської міської ради. Організаторами заходу стали Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні. 57 найкращих аналітиків України долучилися до обговорення перспектив євроінтеграції, впровадження принципів демократії та прозорості, переваг консолідації зусиль влади, бізнесу та громадськості.  

112    113    114    115    116    117    118    119    120

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)