ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Про легалізацію зайнятості населення та заробітної плати


В сучасних економічних умовах, коли на ринку праці України відчувається дефіцит вільних вакансій, працівники, з метою працевлаштування, досить часто погоджуються на будь-які запропоновані роботодавцем умови: працевлаштування без оформлення трудових відносин, виплату заробітної плати в «конвертах»,  тощо. Погоджуючись на такі умови, наймані працівники не завжди розуміють, що позбавляють себе конституційного захисту сьогодні й можливості отримання гідної пенсії у майбутньому.    


 

Про призначення житлових субсидій у м.Шостка


У зв’язку з підвищенням цін і тарифів на житлово-комунальні послуги урядом нашої держави прийнято ряд Постанов, якими з 01 травня 2015 року суттєво спрощено порядок призначення житлових субсидій. А саме:


 

Апаратна нарада 9 листопада 2015 року


Під керівництвом  міського голови  Миколи Ноги,   за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 9 листопада 2015  року  відбулась чергова апаратна нарада.

Про призначення житлових субсидій у м.Шостка доповіла начальник управління праці ті соціального захиту населення  Антоніна Наймитенко.

Зі звітною інформацією про роботу на минулому тижні  виступили  начальники відділів, управлінь, установ та організацій міста.

За результатами апаратної наради надані доручення:


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


9 листопада 2015 року відбувся черговий прийом громадян  міським головою. На прийом звернулося 49 громадян, якими порушено 47 питань. 


 

Анонс культурного життя міста з 09.11.15 по 15.11.15


Меморіально-освітній комплекс «Родинна пам'ять» запрошує  городян на огляд експозиції . Розпорядок  роботи меморіально-освітнього комплексу  «Родинна пам'ять» (вул. Гагаріна, 1), 9,10,11,12 листопада – з 10.00 до 17.00 , 13 листопада – з 10.00 до 16.00,  14,15 листопада - вихідні.


 

Запрошуємо на виставу!


Відділ культури і туризму Шосткинської міської ради запрошує городян на виставу Чернігівського драматичного театру  "Французька вечеря". Вистава відбудется сьогодні, 9 листопада,  о 17.00 в Центрі естетичного виховання (колишній БК "Свема" ).  Вхід вільний! 


 

Відбулась конфліктна ситуація


Сьогодні, 7 листопада, на центральній площі  під час покладання квітів  відбулась кофліктна ситуація. На даний час правоохоронними органами з'ясовуються обставини справи.

Проведено зустріч з представниками міських політичних партій, в ході якої було досягнено домовленість про толерантність у ставленні до різних політичних уподобань.


 

Шановні шосткинці!


За ініціативи міського голови Миколи Ноги в місті в черговий раз проводиться збір гуманітарної допомоги шосткинцям, які проходять військову службу в лавах ЗСУ та Національної гвардії України в зоні АТО.

Просимо вас проінформувати управління з надзвичайних ситуацій Шосткинської міської ради за телефонами (05449) 7-11-11, 2-05-07 про потреби військовослужбовців - ваших родичів і знайомих.


 

Пенсійний фонд України інформує


Соціальна реклама Пенсійного фонду - "Працюйте легально!". 


 

Шосткинці зустріли нацгвардійців


5 листопада в Шостку  на місце постійної дислокації до військової частини 3022 повернулися нацгвардійці, які протягом 3 місяців виконували завдання з охорони громадського порядку на блокпостах на південному сході України.

113    114    115    116    117    118    119    120    121

 
  ОКНА   
  АВТО   
автозапчасти шостка
  Украшения   
  ГОСТИНИЦА   
гостиница шостка, отель в Шостке
  КОМПАНИИ   

Другие компании г. Шостка >>>

 Друзья 
налоговая Сумской обл.
Велоспорт и велотуризм Шостка
ВАТ АК Свема
РГ Слобожанщина
Лебединская информационная сеть
Неофициальный сайт Глухова
Lebedin news
наша кнопка
Шосткинский информационный портал


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
Юр. поддержка: адвокат ХОКА Скороделов Сергей
2003 - 2011
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)%