ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

ЦЕВ відзначив День Гідності і Свободи 

У Шостці вшанували патріотизм і мужність громадян, які під час революції Гідності стали на захист демократичних цінностей української держави


Щороку 21-го листопада – в річницю початку Євромайдану, українці відзначають День гідності та свободи. Заходи, присвяченій цій даті пройшли у Шосткинському краєзнавчому музеї. Цього дня присутні вшанували патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го та починаючи з листопада по лютий 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів української держави та її європейського вибору.

 22.11.2019 12:24 / Shostka-news / Комментарии (0)

 

Фонд соціального страхування продовжує фінансувати соціальні допомоги


В медіа поширено інформацію про нібито призупинення Фондом соціального страхування України фінансування виплат лікарняних, у зв’язку з вагітністю та пологами та на поховання.                Коментар з цього приводу дає начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Віра Лаврик:

 


 

Відбулося п’яте (позачергове) засідання двадцять третьої сесії Шосткинської міської ради VІІ скликання


Серед розглянутих питань:


 

21 листопада - День Гідності та Свободи


21 листопада - День Гідності та Свободи.  Ми різні, але Свобода та Гідність нас об’єднують! Ми знаємо, що таке Гідність і цінуємо Свободу!  

Ми українці і ми вільні творити своє майбутнє!   #РізніАлеЄдині #МКМС #MKMS #MKMS_Ukraine


 

У виконкомі обговорили питання посилення відповідальності за фальсифіковані ліки


До міської влади почали надходити звернення мешканців, які придбали неякісні (фальсифіковані) ліки у аптечних закладах міста. 19 листопада 2019 року у під головуванням міського голови Миколи  Ноги відбулося засідання відповідної комісії за участі представників фармацевтичної та медичної галузей нашого міста.


 

До відома приватних перевізників, які надають транспортні послуги по перевезенню пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Шостка!


До відома  приватних перевізників, які надають транспортні послуги по перевезенню пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Шостка!  Згідно листа  управління Укртрансбезпеки у Сумській області від 08.11.2019 № 68369/35/24-19  «Про проведення заходів», що в період з 11 по 17 листопада 2019 року на території України заплановано проведення Тижня безпеки дорожнього руху, а також з 11 листопада по 11 грудня 2019 року проведення  комплексу профілактичних заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима - 2019».


 

Асоціація міст України: РОЗБЛОКОВАНО КОШТИ СУБВЕНЦІЇ НА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК


7 листопада на рахунки місцевих бюджетів почали надходити кошти субвенції на соціально-економічний розвиток. Це – перехідні залишки субвенції  2018 року.  Розблокування коштів субвенції є результатом послідовних дій Асоціації міст України!  АМУ й надалі продовжить наполегливо виступати на захист інтересів громад для того, щоб найближчим часом місцеві бюджети отримали кошти субвенції 2019 року, яка була розподілена розпорядженням Уряду №500-р від 10.07.2019 р.
 

 13.11.2019 08:25 / АМУ / Комментарии (0)

 

Енергозбереження: Шосткинська міська об’єднана територіальна громада відібрана для впровадження проектів з модернізації систем теплозабезпечення з використанням ЕСКО механізму


За результатами конкурсу в рамках проекту «Всеукраїнський інвестиційний портфоліо», який проводив Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» спільно з ГО Енергетична агенція «Альтернатива» щодо впровадження енергоефективних заходів у закладах бюджетної сфери, Шосткинська міська об’єднана територіальна громада відібрана для впровадження проектів з модернізації систем теплозабезпечення з використанням ЕСКО механізму.


 

Співробітництво: Шостку відвідали спеціалісти з Литви


08.11.19 Шостку відвідали спеціалісти з впровадження єдиної електронної системи документообігу Відас Андрікіс та Егідеус Гайдамавікус (Литовська Республіка).

9    10    11    12    13    14    15    16    17

 


%custom closeLinks()