ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

ВІДБУДЕТЬСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ


31 січня  2017 року  о 14.00 в малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради.


 

В Шостці можна буде записатися на прийом до лікарів через інтернет


В наступному місяці планується завершення роботи по створенню сайту  центральної районної лікарні,  на якому можна буде записатися на прийом до лікаря,  отримати інформацію про роботу поліклінік, графік прийому лікарів.

 

 


 

Протягом 4 місяців на грип захворів 2731 шосткинець


Як повідомив головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин за 4 місяці епідсезону серед дорослого населення захворіло 2731 особа, з них було 4 захворювання на грип з важким перебігом. Ця цифра  в чотири рази менше ніж   в 2009 році, коли в Шостці була серйозна епідемія грипу. Зафіксовано 101 пневмонію, з них в  8 випадках  лабораторно  підтверджено, що причиною захворювання було ускладнення грипу. Зараз в Шостці   проводиться щоденний моніторинг стосовно рівня захворюваності на грип та ГРВІ. 


 

В Шостці наявні всі умови для створення госпітального округу


Під час апаратної наради міський голова Микола Нога зазначив, що медичні заклади міста відповідають вимогам для  створення госпітального округу в м. Шостка.

За інформацією головного лікаря ЦРЛ Олега Штогрина, серед  умов створення госпітального округу є  наявність спеціалізованих та висококваліфікованих служб , яких має бути не менше 8 . На сьогодні в місті стаціонарна допомога надається по 19 напрямкам, з них 13 відділень  надають  офіційно міжрайонну допомогу.  Олег Штогрин повідомив, що реанімаційне відділення ЦРЛ  визнано кращим в області. До того ж в  Шостці  існує потужна діагностична база при лікарні, працює обласний діагностичний  центр.  Планується придбання магнітно-резонансного томографу. 


 

Шосткинцям роз’яснюють методику нарахування субсидій


За інформацією начальника управління праці та соціального захисту населення Антоніни Наймитенко, щочетверга з 11.00 по 12.00  в територіальному центрі соціального обслуговування (Горького, 4 ) проводяться  практичні заняття  для  всіх бажаючих мешканців міста з роз’яснення законодавства та методики нарахування житлових субсидій  та інших видів державних допомог. 


 

Апаратна нарада 30.01.17


30 січня 2017 року під керівництвом  міського голови Миколи Ноги відбулася  чергова апаратна нарада.  Про роботу  відділу комунальної власності в 2016 році доповіла

в.о. начальника відділу  Людмила Нагорна.

  


 

Анонс культурного та спортивного життя міста 30.01.17 - 05.02.17 

29 січня - День пам'яті героїв Крут


Трагічна загибель студентського загону під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.

 


 

В/Ч 3022 взяла участь у флешмобі на підтримку воїнів - учасників збройних конфліктів


27 січня військвослужбовці в/ч  3022 взяли участь у всесвітньому флешмобі на підтримку воїнів - учасників збройних конфліктів # 22PushUpChallenge  та передали естафету в\ч 3021 м.Дніпро. 

22 Pushup Challenge — флешмоб, започаткований в США в 2016 році, який набув значної популярності в різних країнах світу, в тому числі в Україні. Має за мету підтримати учасників бойових дій з посттравматичним синдромом, підтримку воїнів та загартування тіла. Учасники флешмобу протягом 22 днів віджимаються від підлоги 22 рази перед відеокамерою і передають естафету далі.


 

АФІША ЗАХОДІВ В ЦЕВ


Афіша Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради:

117    118    119    120    121    122    123    124    125

 


%custom closeLinks()