ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

До уваги посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування!


Шосткинська ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області повідомляє, що відповідно до Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції» починаючи з січня 2017 року особи, зазначені у пункті 1підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня поточного року подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік. 


 

Шановні випускники шкіл !


Шановні випускники шкіл !  З 10 січня 2016 р. cтартувала  реєстрація на пробне ЗНО -2017.  Cумська дирекція УДППЗ «Укрпошта» повідомляє,  що плату за проведення пробного ЗНО  на користь Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти можливо сплатити   у будь-якому відділенні поштового  зв’язку.  Будемо раді Вас бачити !


 

ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЕНЕРГЕТИЧНОГО НАГЛЯДУ УКРАЇНИ: Завдання та функції Держенергонагляду


Завданнями та функціями Держенергонагляду є:

 

1. Здійснення допоміжних заходів із забезпечення надійного і сталого функціонування об'єднаної енергетичної системи України відповідно до законодавства, контроль за дотриманням суб'єктами електроенергетики, суб'єктами відносин у сфері теплопостачання і споживачами електричної енергії вимог нормативно-правових і нормативно-технічних актів у сфері виробництва, постачання та споживання енергії;

 


 

Укрпошта розпочинає конкурс «Краща поштова марка України 2016»


З 16 січня до 16 березня 2017 року Укрпошта проводить конкурс «Краща поштова марка України 2016».


 

ГАРЯЧА ЛІНІЯ 25.01.17


25 січня 2017 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати завідувач сектором з фізичної культури і спорту  Шосткинської міської ради Доценко Андрій Володимирович з питань розвитку фізкультури і спорту на території м. Шостка.  
Нагадуємо, прямий телефонний зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51. 


 

За результатами апаратної наради надані доручення


За результатами  апаратної наради  міський голова Микола Нога  надав  доручення:


 

Анонс культурного та спортивного життя міста 23.01.16 - 29.01.16 

Ситуація із захворюванням на ГРИП та ОРВІ в місті стабільна


Як повідомив головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин, спостерігається незначне підвищення рівня захворюваності на ГРИП та ОРВІ серед дитячого населеня. В цілому ситуація із захворюванням в місті стабільна. 

На кінець січня початок лютого  очікується  підвищення рівня  захворюваності, тому зараз  необхідно дотримуватись   всіх запобіжних заходів для запобігання поширення ГРИПУ та ОРВІ.

В місті триває збір підписів по вирішенню питання визначення м.Шостка центром госпітального округу. Олег Штогрин відзначив неабияку активність та зацікавленість городян при зборі підписів.

 

 


 

ОСВІТЯНСЬКІ НОВИНИ


За інформацією начальника управління освіти Наталії Сергейко,  в місті триває  ІІІ етап учнівських олімпіад з базових дисциплін. В усіх загальноосвітніх закладах проведено ряд заходів до Дня Соборності України. Оголошено тендер на закупівлю продуктів харчування.

Наталія Олександрівна повідомила, що у  2017 році в  міських  школах планується   навчання учнів 1-11 класів елементам програмування та робототехніки. В кожному дошкільному навчальному закладі буде організувано англомовну групу. Наразі проводиться робота по підбору  вихователів зі знанням англійської мови.

В лютому 2017 року в місті  заплановано проведення обласного семінару  щодо поширення досвіду  впровадження ІТ-технологій в місті Шостка для освітян Сумської області.

 


 

Апаратна нарада 23.01.17


23 січня 2017 року відбулася  чергова апаратна нарада при міському голові. Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони публічної безпеки і порядку на території Шостки  проінформував Начальник Шосткинського відділу поліції  полковник поліції  Віктор Гузей.  

117    118    119    120    121    122    123    124    125

 


%custom closeLinks()