ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Роз'яснення щодо надання житлових субсидій 2016-2017 р.


Приклади визначення вартості наданих послуг з урахуванням житлової субсидії. Для перегляду перейдіть за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=Gg1tqQMT_EI&feature=youtu.be


 

Гаряча лінія 16.11.16


16  листопада  2016 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати директор Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Гудіма Микола Васильович.
Нагадуємо, прямий телефонний зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.


 

Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в місті на 2013 - 2016 роки


Рішенням міської ради від 30.11.2012р. була затверджена Програма розвитку фізичної культури і спорту в місті на 2013 - 2016 роки». Мета Програми полягає у створенні умов для залучення широких верств населення до масового спорту, популяризації здорового способу життя, а також максимальної  реалізації   здібностей   обдарованої   молоді   в   дитячо-юнацькому, /     резервному спорті, спорті вищих досягнень.


 

До уваги громадян! Урядова гаряча лінія працює за новим номером!


Урядова «гаряча лінія» - 1545. 

 


 

«Зростай серед кращих» - в Україні оголошено відбір учасників для участі у програмі «Адвокат майбутнього»


В Україні розпочато програму професійного розвитку для адвокатів «Адвокат майбутнього» та оголошено про відбір учасників для участі у програмі.


 

Карта “Вишивана моя Україна” на Шосткинщині


У рамках проведення всеукраїнської казначейської акції «Вишивана моя Україна» 11 листопада в Шостку приїхала карта “Вишивана моя Україна”, яку впродовж трьох місяців вишивали казначеї всіх територіальних органів України. Ця акція присвячувалась 25 річниці Незалежності України.

Тепер, для ознайомлення з готовим твором, карта- вишиванка подорожує Україною як естафета краси, добра та любові до Батьківщини.        В Шостці карту було презентовано розпорядникам та одержувачам  бюджетних коштів.

Після ознайомлення з картою Сумщина передасть її до Чернігівщини.

 


 

Анонс культурного життя міста


Міський фестиваль-конкурс «Студентський дебют», 17 листопада, центр естетичного виховання «Юність»,  (вул. Свободи, 18), 14.00

 


 

Інформація про складні погодні умови 13 -14 листопада 2016 року в Сумській області


Внаслідок переміщення Балканського циклону: вдень 13 та вночі 14 листопада по Сумській області очікуються складні погодні умови: сильний сніг, мокрий сніг, в південній половині області з дощем, хуртовини, ожеледь, налипання мокрого снігу, в північній половині області снігові замети, утвориться сніговий покрив висотою 7-18см, на дорогах ожеледиця.


 

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!


14-16 листопада 2016 року в Сумській області відбудуться Дні проекту GIZ «Програма федерального міністерства економіки і енергетики з підготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна: FitforPartnershipwithGermany».

15 листопада 2016 року з 10.00 до 16.00 год. у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (м.Суми, пл.Незалежності, 2, 3 поверх, зал апаратних нарад) відбудуться презентації програм GIZ (Стажування в Німеччині),  SES (Senior Experten Servis – фонд німецької економіки, який за допомогою залучення експертів сприяє у становленні економіки, освіти і соціальної сфери у багатьох країнах світу),  PUM (досвідчені експерти з Нідерландів – некомерційна організація, фінансована Урядом і Союзом підприємців Голландії, яка консультує українські компанії, виступає ініціатором змін в культурі підприємницької діяльності, визначенні «больових точок» компаній та надає варіанти вирішення проблем) та Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (консалтингові послуги, кредитування малого та середнього бізнесу).


 

Пенсійний фонд України інформує


Шосткинське об”єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що з 02.11.2016 р. розпочато виплату пенсій листопада місяця 2016 р. 

Станом на 09.11.2016 р. профінансовані кошти на пенсійні виплати пенсіонерам м. Шостки та Шосткинського району в сумі 16388,50 тис.грн, що складає 33,3 % від потреби на листопад місяць.

 

 

 

118    119    120    121    122    123    124    125    126

 


%custom closeLinks()