ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Арт-центр працює без перерви та вихідних!


Змінено час роботи Шосткинського  Арт-центру.  Заклад працює з 10.00 до 18.00 без перерви та вихідних. Завтра, 28 січня, Арт-центр "МістоАртШостка"  запрошує  о 15-00  всіх бажаючих  поспілкуватися та обговорити творчі питання.

"Давайте знайомитись! Творче оточення, нові обличчя, натхнення, плани на майбутнє, нові можливості... Поспілкуємося на різні теми, розглянемо варіанти, як зробити творчість справою свого життя. Чекаємо на Вас 28 січня о 15-00 в Арт-центрі "МістоАртШостка" за адресою: вул.Миру, 14, м.Шостка" - таке запрошення розміщено на сторінці Арт - центру у Фейсбуці.


 

Радість буття


26 січня у виставковій залі музею відкрилася об'єднана персональна художня виставка в минулому вихованок художнього відділення Дитячої школи мистецтв, а нині - студенток Національної Академії Образотворчого Мистецтва та Архітектури, -  Кристини Янушко, Олени Лобеєвої та Аліни Онищенко. Юні майстрині вперше презентували свої роботи на розсуд глядачів.


 

СЬОГОДНІ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ


Сьогодні, 27 січня,   відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту, проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року. Співавторами цього документа виступили 100 держав світу. Він розроблений в пам'ять про жертв нацистського терору під час Другої світової війни. Україна на державному рівні приєдналася до відзначення цієї міжнародної дати у 2012 році.


 

Інформація про коливання температурного режиму 26 - 30 січня 2017 року в Сумській області


В зв’язку з вторгненням холодного арктичного повітря з північного сходу на території Сумської області очікується зниження температури повітря.  


 

На підтримку української армії платники податків перерахували понад понад 23,2 мільйони гривень


У січні - грудні 2016 року платники податків міст Шостки та Глухова, Шосткинського, Ямпільського, Середино-Будського та Глухівського районів направили для зміцнення обороноздатності України 23245,4 тис.грн. військового збору, що становить 111,5% планового завдання. Додатково надійшло до бюджету 2391,7 тис. гривень. Зокрема, тільки у грудні місяці 2016року платниками податків сплачено 2873,9 тис.грн. військового збору, що становить 141,2% планового завдання.


 

До уваги посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування!


Шосткинська ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області повідомляє, що відповідно до Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції» починаючи з січня 2017 року особи, зазначені у пункті 1підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня поточного року подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік. 


 

Шановні випускники шкіл !


Шановні випускники шкіл !  З 10 січня 2016 р. cтартувала  реєстрація на пробне ЗНО -2017.  Cумська дирекція УДППЗ «Укрпошта» повідомляє,  що плату за проведення пробного ЗНО  на користь Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти можливо сплатити   у будь-якому відділенні поштового  зв’язку.  Будемо раді Вас бачити !


 

ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЕНЕРГЕТИЧНОГО НАГЛЯДУ УКРАЇНИ: Завдання та функції Держенергонагляду


Завданнями та функціями Держенергонагляду є:

 

1. Здійснення допоміжних заходів із забезпечення надійного і сталого функціонування об'єднаної енергетичної системи України відповідно до законодавства, контроль за дотриманням суб'єктами електроенергетики, суб'єктами відносин у сфері теплопостачання і споживачами електричної енергії вимог нормативно-правових і нормативно-технічних актів у сфері виробництва, постачання та споживання енергії;

 


 

Укрпошта розпочинає конкурс «Краща поштова марка України 2016»


З 16 січня до 16 березня 2017 року Укрпошта проводить конкурс «Краща поштова марка України 2016».


 

ГАРЯЧА ЛІНІЯ 25.01.17


25 січня 2017 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати завідувач сектором з фізичної культури і спорту  Шосткинської міської ради Доценко Андрій Володимирович з питань розвитку фізкультури і спорту на території м. Шостка.  
Нагадуємо, прямий телефонний зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51. 





118    119    120    121    122    123    124    125    126

 


%custom closeLinks()