ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Виїзне засідання Комітету Верховної ради України з питань бюджету Фото


4 червня  2016 року в Шостці пройшло виїзне засідання Комітету Верховної ради України  з питань бюджету .


 

6 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ ЖУРНАЛІСТА УКРАЇНИ


Шановні працівники засобів масової інформації!

 

Сердечно вітаю вас із професійними святом – Днем журналіста України.

Дякую вам  за сумлінне  виконання професійних обов’язків та  оперативність у висвітленні подій, важливих для нашого міста.    

Бажаю  міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, сміливих проектів, нових висот на професійній ниві. Нехай не зраджує вас удача і творче натхнення. Зі святом!

 

З повагою

Шосткинський міський голова М.П. НОГА.

 


 

Анонс культурного та спортивного життя міста


Працює виставка-звіт мистецького факультету Університету ІІІ віку «Вчимося у майстрів і у природи», Центральна міська бібліотека ім. Толстого (вул. Миру, 11), 6,7,8,9,11,12 червня – з 10.00 до 18.00, 10 червня - вихідний.

Першість міста з футболу, 7,9 червня, стадіон «Барса» (вул. К.Маркса, 76), 17.00, першість міста з футболу.


 

ДО ВІДОМА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ


З 1 липня 2016 року виплата пенсій внутрішньо переміщеним особам буде здійснюватися виключно через рахунки та мережу установ ПАТ "Державний ощадний банк України".

Для забезпечення своєчасної виплати пенсії Вам необхідно звернутися за місцем перебування до установ ПАТ "Державний ощадний банк України" для відкриття поточного рахунка та до установ Пенсійного фонду - для заміни пенсійного посвідчення на платіжну картку, яка одночасно є пенсійним посвідченням.

 


 

МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ


Шостка 1 червня перетворилася на місто щасливого дитинства. Дитячий сміх лунав у кожному її куточку. Центром святкувань стала центральна площа. «Веселі старти», шаховий турнір, аквагрим, 3Д – малюнок, фотовиставка, фотозона – все це для головних мешканців Шостки.

На помості своє традиційне свято «Веселої Корівки» проводив ПАТ «Бель Шостка Україна». Дітей привітали з початком літа і канікул Микола Петрович Нога, міський голова та Вікторія Кисіль


 

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ 2016


Сьогодні в Шостці відзначають День захисту дітей.  Святкові заходи  розпочалися зі спортивної  програми   “Веселі старти” та розважальної святкової програми «Весела корівка»

Дітей зі святом привітав міський голова Микола Нога.

 


 

День захисту дітей - спортивне свято!


В рамках святкування Дня захисту дітей в місті проведено ряд спортивно-масових заходів, а саме: "Веселі старти" серед 9-ти пришкільних таборів, "Веселі старти" на роликових ковзанах серед вихованців дитячо-юнацької спортивної школи, "Веселі старти" на воді та змагання з шахів та шашок


 

Свято в центрі


У рамках відзначення всесвітнього Дня захисту дітей 31 травня  у ШОСТКИНСЬКОМУ МІСЬКОМУ ЦЕНТРІ СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ відбулись урочистості.


 

ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК «СВЕМА» ПРЕЗЕНТУВАЛИ НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ


26 травня в місті Суми відбулася ХІІІ Міжнародна виставка міжрегіональної і зовнішньоекономічної співпраці «Слобожанський міст-2016». В урочистому відкритті взяли участь почесні гості, серед яких Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Македонія в Україні п. Столе Змеєеоски; Радник торгово-економічної служби Посольства Республіки Білорусь в Україні Ольга Ковальова; Президент Міжнародного трейд-клубу в Україні, перший секретар Посольства Словацької Республіки в Україні Соня Крайчева; Президент Торгово-промислової палати України, Почесний консул Франції в Україні Геннадій Чижиков та інші. 


 

Гаряча лінія 01.06.16


01 червня   2016 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник Шосткинського МБТІ Лавриненко Ольга Юріївна  з питань технічної  інвентаризації та реєстрації нерухомості.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 

125    126    127    128    129    130    131    132    133

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)