ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

В Шостці відбулась першість міста з шашок серед школярів.


19-20 листопада 2016 року на базі СЗШ №11 відбулась першість міста з шашок серед школярів. За підсумками дводенних баталій маємо наступні результати:


 

Гаряча лінія 22.11.16


23 листопада   2016  року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник  юридичного відділу  Скляр Алла Григорівна  з  правових питань.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

В ШОСТЦІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ


У Шостці офіційний захід з нагоди Дня  Гідності та Свободи під назвою «Наш дух не зламати, свободу не вбити!»  відбувся в міському краєзнавчому музеї .

Відзначити 3-тю річницю подій на Майдані, вшанувати пам'ять загиблих за територіальну цілісність та незалежність України співвітчизників  зібрались  представники міської влади, родини загиблих в зоні проведення антитерористичної операції  шосткинців , ветерани АТО, військовослужбовці, учнівська молодь, громадськість.

 


 

ЗАПРОШУЄМО ШОСТКИНЦІВ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В УРОЧИСТОМУ ЗАХОДІ З НАГОДИ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!


21 листопада 2016 року о 14-30 у міському краєзнавчому музеї відбудеться культурно-мистецький захід "Наш дух не зламати, свободу не вбити!", присвячений Дню Гідності та Свободи. Запрошуємо всіх небайдужих до участі! 


 

Анонс культурного та спортивного життя міста


Акція «Засвіти свічку пам'яті», 26 листопада, центральна міська бібліотека ім. Толстого, (вул. Миру, 11), 15.45.


 

Привітання міського голови з нагоди Дня Гідності та Свободи


Шановні, шосткинці!

Щиро вітаю вас з Днем Гідності та Свободи!

В цей день  ми з шаною згадуємо усіх,  хто власним життям, своєю жертовністю довели щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Вони залишилися  в пам’яті народу назавжди, стали гордістю і прикладом для майбутніх поколінь

Шосткинці  і сьогодні мужньо захищають незалежність і територіальну цілісність України та  підтримують Українську армію, яка боронить рідну землю. 

Щиро дякую кожному з вас  за ваш патріотизм та відданість нашій Батьківщині.

Закликаю вас до миру, порозуміння й згуртованості.  Зичу віри у краще майбутнє нашої країни. Бажаю, щоб у ваших домівках оселились добробут й родинна злагода.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

 

З повагою

Шосткинський  міський голова Микола Нога


 

АФІША ЗАХОДІВ В ЦЕВ


Афіша Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради


 

У Шостці відбувся фестиваль-конкурс «Студентський дебют»


День студента -  це свято, яке зближує та об’єднує студентську молодь, символізує юність, красу, романтику.

17 листопада, у залі Центру естетичного виховання, в Міжнародний день студента, пройшов фестиваль-конкурс «Студентський дебют», де шосткинська молодь змагатися між собою у вигляді КВК. Участь у конкурсі взяли: студентська родина Шосткинського інституту СУМ ДУ, ШХТК ім. Кожедуба та медичного училища.  Студентство нашого міста  є активним учасником різних заходів, конкурсів, як на рівні своїх закладів, так і області.  


 

До уваги підприємців!


Зарошуємо вас взяти участь у новорічній та різдвяній торгівлі біля головної міської ялинки! Для організації святкової торгівлі місцевою владою пропонуються новорічні будиночки. Користування будиночками безкоштовне. Створимо святковий настрій разом! За інформацією з цього питання звертатися до відділу торгівлі Шосткинської міської ради, електронна адреса: shostka_ekonom@ukr.net, тел. (05449)2-20-69.


 

Дивосвіт своїми руками


Черговим доказом того, що Шостка – місто, багате на талановитих і неординарних людей, стала презентація 15 листопада в центральній міській бібліотеці дебютної персональної декоративно-мистецької виставки «Дивосвіт своїми руками»  майстринь Паш’ян Віри Михайлівни та Ключникової Світлани Михайлівни.

126    127    128    129    130    131    132    133    134

 


%custom closeLinks()