ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Шосткинське управління Державної казначейської служби України Сумської області повідомляє:


З 03.01.2020 року на балансі Державної казначейської служби України будуть діяти нові рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.  

Реквізити рахунків будуть надані органам, що контролюють справляння надходжень бюджету та місцевим фінансовим органам.


 

До уваги громадян! Пояснювальна записка до проєкту рішення «Про бюджет Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»


Завантажити за посиланням: Пояснювальна записка до проєкту  рішення  «Про бюджет Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»


 

03 грудня - міжнародний День людей з особливими потребами


3-го грудня кожного року увага людства прикута до людей з особливими потребами, мета відзначення Міжнародного Дня інваліда – привернути увагу до проблем тих, хто став інвалідом від народження, чи протягом життя. Фонд соціального страхування України опікується  особами, які постраждали  в наслідок травми на виробництві, або  мають професійне захворювання. На обліку в Шосткинському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області знаходиться  305  осіб, що мають травми пов’язані з виробництвом, із загальної чисельності:  11 осіб - інваліди  І групи;  17 осіб - інваліди ІІ групи; 106 осіб - інваліди ІІІ групи та 171 особа без інвалідності (втрата відсотка працездатності, утриманці).


 

У виконкомі відбулась зустріч міського голови з медичними працівникам вторинної ланки


МОЗ ініціювало і уряд підтримав перерозподіл 731 млн грн на медичну субвенцію з держбюджету місцевим бюджетам. Ці кошти повинні бути використані на погашення заборгованості із зарплати медикам. У Шостці  медичні працівники  вторинної линки отримали лише 60% за жовтень , а на порозі вже грудень. Головне питання до влади, коли вони побачать свої чесно зароблені кошти?

 29.11.2019 15:46 / Shostka-news / Комментарии (0)

 

Тарифи на воду в Шостці зростуть


Водоканал запропонував підвищення тарифу на майже 40%. Серед причин підняття тарифу були вказані: зростання цін на енергоносії, зростання цін на паливно-мастильні матеріали, запасні та комплектуючі частини, законодавче збільшення мінімальної заробітної плати. Представники комунального підприємства заявили, що понад рік працювали по збитковому тарифу.

Міський голова Микола Нога зазначив, що виконавчий комітет не може підняти тариф настільки, наскільки хоче Водоканал: «Люди просто не зможуть  за це заплатить». Після розмов про оптимізацію і скорочення персоналу комунального підприємства члени виконкому погодились з пропозицією Миколи Петровича про підвищення тарифу на 15%.  Таким чином новий тариф складатиме 22,60 гривень, з яких 9,50 гривень водопостачання і 13,10 водовідведення. Він почне діяти з 1 грудня.

 28.11.2019 08:20 / Shostka-news / Комментарии (0)

 

ЦЕВ відзначив День Гідності і Свободи 

У Шостці вшанували патріотизм і мужність громадян, які під час революції Гідності стали на захист демократичних цінностей української держави


Щороку 21-го листопада – в річницю початку Євромайдану, українці відзначають День гідності та свободи. Заходи, присвяченій цій даті пройшли у Шосткинському краєзнавчому музеї. Цього дня присутні вшанували патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го та починаючи з листопада по лютий 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів української держави та її європейського вибору.

 22.11.2019 12:24 / Shostka-news / Комментарии (0)

 

Фонд соціального страхування продовжує фінансувати соціальні допомоги


В медіа поширено інформацію про нібито призупинення Фондом соціального страхування України фінансування виплат лікарняних, у зв’язку з вагітністю та пологами та на поховання.                Коментар з цього приводу дає начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Віра Лаврик:

 


 

Відбулося п’яте (позачергове) засідання двадцять третьої сесії Шосткинської міської ради VІІ скликання


Серед розглянутих питань:


 

21 листопада - День Гідності та Свободи


21 листопада - День Гідності та Свободи.  Ми різні, але Свобода та Гідність нас об’єднують! Ми знаємо, що таке Гідність і цінуємо Свободу!  

Ми українці і ми вільні творити своє майбутнє!   #РізніАлеЄдині #МКМС #MKMS #MKMS_Ukraine

10    11    12    13    14    15    16    17    18

 


%custom closeLinks()