ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Інформація відділу комунальної власності


 Інформація  про продаж на аукціоні  об’єктів  малої приватизації.

 


 

До уваги перевізників!


Конкурсний комітет з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу оголошує конкурс  по визначенню переможця для здійснення функцій робочого органу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м.Шостка 


 

Визначаємо слоган для Шостки!


Запрошуємо шосткинців проголосувати за  найкращий слоган для Шостки.


 

Шосткинці впевнено крокують у майбутнє


З 15 по 17 листопада 2016 року в м. Києві відбулася VІІ Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», у якій взяли участь близько 100 винахідників з 23 областей України.


 

В Шостці відбулась першість міста з шашок серед школярів.


19-20 листопада 2016 року на базі СЗШ №11 відбулась першість міста з шашок серед школярів. За підсумками дводенних баталій маємо наступні результати:


 

Гаряча лінія 22.11.16


23 листопада   2016  року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник  юридичного відділу  Скляр Алла Григорівна  з  правових питань.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

В ШОСТЦІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ


У Шостці офіційний захід з нагоди Дня  Гідності та Свободи під назвою «Наш дух не зламати, свободу не вбити!»  відбувся в міському краєзнавчому музеї .

Відзначити 3-тю річницю подій на Майдані, вшанувати пам'ять загиблих за територіальну цілісність та незалежність України співвітчизників  зібрались  представники міської влади, родини загиблих в зоні проведення антитерористичної операції  шосткинців , ветерани АТО, військовослужбовці, учнівська молодь, громадськість.

 


 

ЗАПРОШУЄМО ШОСТКИНЦІВ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В УРОЧИСТОМУ ЗАХОДІ З НАГОДИ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!


21 листопада 2016 року о 14-30 у міському краєзнавчому музеї відбудеться культурно-мистецький захід "Наш дух не зламати, свободу не вбити!", присвячений Дню Гідності та Свободи. Запрошуємо всіх небайдужих до участі! 


 

Анонс культурного та спортивного життя міста


Акція «Засвіти свічку пам'яті», 26 листопада, центральна міська бібліотека ім. Толстого, (вул. Миру, 11), 15.45.


 

Привітання міського голови з нагоди Дня Гідності та Свободи


Шановні, шосткинці!

Щиро вітаю вас з Днем Гідності та Свободи!

В цей день  ми з шаною згадуємо усіх,  хто власним життям, своєю жертовністю довели щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Вони залишилися  в пам’яті народу назавжди, стали гордістю і прикладом для майбутніх поколінь

Шосткинці  і сьогодні мужньо захищають незалежність і територіальну цілісність України та  підтримують Українську армію, яка боронить рідну землю. 

Щиро дякую кожному з вас  за ваш патріотизм та відданість нашій Батьківщині.

Закликаю вас до миру, порозуміння й згуртованості.  Зичу віри у краще майбутнє нашої країни. Бажаю, щоб у ваших домівках оселились добробут й родинна злагода.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

 

З повагою

Шосткинський  міський голова Микола Нога

128    129    130    131    132    133    134    135    136

 


%custom closeLinks()