ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

ДО ВІДОМА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ


З 1 липня 2016 року виплата пенсій внутрішньо переміщеним особам буде здійснюватися виключно через рахунки та мережу установ ПАТ "Державний ощадний банк України".

Для забезпечення своєчасної виплати пенсії Вам необхідно звернутися за місцем перебування до установ ПАТ "Державний ощадний банк України" для відкриття поточного рахунка та до установ Пенсійного фонду - для заміни пенсійного посвідчення на платіжну картку, яка одночасно є пенсійним посвідченням.

 


 

МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ


Шостка 1 червня перетворилася на місто щасливого дитинства. Дитячий сміх лунав у кожному її куточку. Центром святкувань стала центральна площа. «Веселі старти», шаховий турнір, аквагрим, 3Д – малюнок, фотовиставка, фотозона – все це для головних мешканців Шостки.

На помості своє традиційне свято «Веселої Корівки» проводив ПАТ «Бель Шостка Україна». Дітей привітали з початком літа і канікул Микола Петрович Нога, міський голова та Вікторія Кисіль


 

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ 2016


Сьогодні в Шостці відзначають День захисту дітей.  Святкові заходи  розпочалися зі спортивної  програми   “Веселі старти” та розважальної святкової програми «Весела корівка»

Дітей зі святом привітав міський голова Микола Нога.

 


 

День захисту дітей - спортивне свято!


В рамках святкування Дня захисту дітей в місті проведено ряд спортивно-масових заходів, а саме: "Веселі старти" серед 9-ти пришкільних таборів, "Веселі старти" на роликових ковзанах серед вихованців дитячо-юнацької спортивної школи, "Веселі старти" на воді та змагання з шахів та шашок


 

Свято в центрі


У рамках відзначення всесвітнього Дня захисту дітей 31 травня  у ШОСТКИНСЬКОМУ МІСЬКОМУ ЦЕНТРІ СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ відбулись урочистості.


 

ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК «СВЕМА» ПРЕЗЕНТУВАЛИ НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ


26 травня в місті Суми відбулася ХІІІ Міжнародна виставка міжрегіональної і зовнішньоекономічної співпраці «Слобожанський міст-2016». В урочистому відкритті взяли участь почесні гості, серед яких Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Македонія в Україні п. Столе Змеєеоски; Радник торгово-економічної служби Посольства Республіки Білорусь в Україні Ольга Ковальова; Президент Міжнародного трейд-клубу в Україні, перший секретар Посольства Словацької Республіки в Україні Соня Крайчева; Президент Торгово-промислової палати України, Почесний консул Франції в Україні Геннадій Чижиков та інші. 


 

Гаряча лінія 01.06.16


01 червня   2016 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник Шосткинського МБТІ Лавриненко Ольга Юріївна  з питань технічної  інвентаризації та реєстрації нерухомості.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

День хіміка в Шостці відзначили футболом


29 травня 2016 року  на стадіоні "Свема" проходив традиційний турнір з футболу серед ветеранів, присвячений Дню хіміка. В результаті запеклих поєдинків перше місце виборола команда міста Шостка, друге місце - Глухів, третє - Кролевець.  Вітаємо команду Шостки з перемогою!


 

ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ КАНДИДАТІВ на посади КЕРІВНИКІВ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ


Постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2016 року № 99 «Про реформування територіальних органів Міністерства юстиції та розвиток системи надання безоплатної правової допомоги» прийнято рішення щодо ліквідації територіальних органів Міністерства юстиції на рівні міст і районів та підтримано пропозицію Міністерства юстиції України щодо утворення бюро правової допомоги в структурі місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Понад 400 бюро правової допомоги розпочнуть свою роботу із 1 вересня 2016 року.

Основними завданнями зазначених центрів є:


 

В Шостці працює унікальна виставка


У виставковій залі міського краєзнавчого  музею працює  виставка «Шевченко – художник» Національного музею Тараса Шевченка (м. Київ). На виставці представлені  факсимільні репродукції, зроблені з оригіналів художніх творів Шевченка, виконаних у різних техніках за весь період його творчості. Ця подія стала можлива завдяки сприянню міського голови Миколи Ноги.

128    129    130    131    132    133    134    135    136

 


%custom closeLinks()