ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

«Зростай серед кращих» - в Україні оголошено відбір учасників для участі у програмі «Адвокат майбутнього»


В Україні розпочато програму професійного розвитку для адвокатів «Адвокат майбутнього» та оголошено про відбір учасників для участі у програмі.


 

Карта “Вишивана моя Україна” на Шосткинщині


У рамках проведення всеукраїнської казначейської акції «Вишивана моя Україна» 11 листопада в Шостку приїхала карта “Вишивана моя Україна”, яку впродовж трьох місяців вишивали казначеї всіх територіальних органів України. Ця акція присвячувалась 25 річниці Незалежності України.

Тепер, для ознайомлення з готовим твором, карта- вишиванка подорожує Україною як естафета краси, добра та любові до Батьківщини.        В Шостці карту було презентовано розпорядникам та одержувачам  бюджетних коштів.

Після ознайомлення з картою Сумщина передасть її до Чернігівщини.

 


 

Анонс культурного життя міста


Міський фестиваль-конкурс «Студентський дебют», 17 листопада, центр естетичного виховання «Юність»,  (вул. Свободи, 18), 14.00

 


 

Інформація про складні погодні умови 13 -14 листопада 2016 року в Сумській області


Внаслідок переміщення Балканського циклону: вдень 13 та вночі 14 листопада по Сумській області очікуються складні погодні умови: сильний сніг, мокрий сніг, в південній половині області з дощем, хуртовини, ожеледь, налипання мокрого снігу, в північній половині області снігові замети, утвориться сніговий покрив висотою 7-18см, на дорогах ожеледиця.


 

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!


14-16 листопада 2016 року в Сумській області відбудуться Дні проекту GIZ «Програма федерального міністерства економіки і енергетики з підготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна: FitforPartnershipwithGermany».

15 листопада 2016 року з 10.00 до 16.00 год. у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (м.Суми, пл.Незалежності, 2, 3 поверх, зал апаратних нарад) відбудуться презентації програм GIZ (Стажування в Німеччині),  SES (Senior Experten Servis – фонд німецької економіки, який за допомогою залучення експертів сприяє у становленні економіки, освіти і соціальної сфери у багатьох країнах світу),  PUM (досвідчені експерти з Нідерландів – некомерційна організація, фінансована Урядом і Союзом підприємців Голландії, яка консультує українські компанії, виступає ініціатором змін в культурі підприємницької діяльності, визначенні «больових точок» компаній та надає варіанти вирішення проблем) та Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (консалтингові послуги, кредитування малого та середнього бізнесу).


 

Пенсійний фонд України інформує


Шосткинське об”єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області повідомляє, що з 02.11.2016 р. розпочато виплату пенсій листопада місяця 2016 р. 

Станом на 09.11.2016 р. профінансовані кошти на пенсійні виплати пенсіонерам м. Шостки та Шосткинського району в сумі 16388,50 тис.грн, що складає 33,3 % від потреби на листопад місяць.

 

 

 


 

Синоптики попереджають про різку зміну погодних умов


За даними Сумського обласного центру з гідрометеорології 11 листопада по м. Суми та області очікується зниження температури вночі до 10 морозу – 40 тепла, вдень до 20 морозу – 30 тепла. Вночі 11 листопада сильний дощ з переходом у сніг, налипання мокрого снігу, місцями хуртовина, слабка ожеледь, на дорогах ожеледиця,  місцями пориви вітру 15-20 м/с.


 

Відділ комунальної власності інформує


Інформація  про продаж на аукціоні  об’єктів  малої приватизації


 

9 листопада - День працівників культури


Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

 

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва  прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання!

Працівники   будинків культури, музеїв,  бібліотек,  мистецьких навчальних закладів, аматорські колективи  та майстри народного мистецтва роблять вагомий  внесок  в культурний розвиток Шостки. Розвивають  українську національну  культуру  та народну творчість. Ведуть активну культурно-просвітницьку діяльність та  виховують молоде покоління.

Велика вдячність вам за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки .

Бажаю вам здоров’я, щастя, благополуччя та мирного неба над головою. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

 

З повагою

Шосткинський  міський голова Микола Нога

 


 

Гаряча лінія 09.11.16


09 листопада 2016 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати завідувач сектором з питань обліку та розподілу житла   Чигрин  Віктор Іванович.

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.

130    131    132    133    134    135    136    137    138

 


%custom closeLinks()