ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

До уваги громадян! Укрзалізниця інформує про проведення ремонтних робіт


В період з 15 вересня по 16 вересня 2016 року на переїзді 15 км пк 6 перегону Макове – Глухів будуть виконуватися  колійно – ремонтні   роботи. Проїзд автотранспорту через переїзд  здійснюватиметься  по одній полосі руху.


 

11 вересня 2016 року – Міжнародний день пам’яті жертв нацизму


Друга неділя вересня у всьому прогресивному світі традиційно –  Міжнародний день пам’яті жертв фашизму.


 

Гаряча лінія 14.09.16


14 вересня 2016  року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати Пустовіт Віктор Євгенович, в.о начальника Центру надання адміністративних послуг.

Нагадуємо, що прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.


 

Увага! Утримується пожежна небезпека 5 класу


За інформацією Українського гідрометереологічного центру,  13-16 вересня в Україні, крім Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської областей, утримається надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

Управління з питань  надзвичайних ситуацій  Шосткинської міської ради закликає  громадян у цей період особливо ретельно дотримуватися правил  пожежної безпеки під час відпочинку на природі та уборці врожаю.
 

Відкриваємо нові імена. Молоді митці запрошуються до участі в акції.


Якщо Ви молода творча особистість, якщо Ваші картини, скульптури, інсталяції, вишивки, художні вироби не експонувались у виставкових залах нашого міста, запрошуємо Вас взяти участь у акціїї «Відкриваємо нові імена». Чекаємо Ваші пропозиції у відділі культури і туризму Шосткинської міської ради за адресою: 41100, м.Шостка, вул. Миру, 11 (fim62@ukr.net). Професійні митці розглянуть Ваші роботи, нададуть безкоштовні консультації і запропонують кращі з них до участі у мистецьких заходах.


 

Випадок захворювання свиней на африканську чуму зафіксовано у Білопіллі


За інформацією в. о. начальника управління Держспоживслужби в м. Шостка Надії Романченко ситуація з африканською чумою свиней в Сумській області залишається непростою. Випадок захворювання зафіксовано  у місті Білопілля.  Нагадуємо, в Шостці  карантин  у звязку зі спалахом африканської чуми свиней знято з  1 вересня. Протягом 6 місяців в місті Шостка  діятимуть  карантинні обмеження.


 

Обговорено питання надання житлових субсидій


Під час апаратної наради  при міському голові було обговорено питання надання житлових субсидій.  Начальник управління праці та соціального захисту населення Антоніна Наймитенко нагадала про те, що громадянам, які  отримували субсидію в опалювальний період 2015-2016 років, субсидія на новий опалювальний період буде перерахована автоматично, ніяких додаткових заяв та довідок не потрібно.  Якщо  в сім′ях отримувачів субсидії в  відбулись зміни в частині доходів ,  складу сім’ї , -   про це необхідно своєчасно повідомляти управління праці та соц. захисту населення. Особи, що звертаються за субсидією вперше, повинні заповнити заяву та декларацію.

Міський голова Микола Нога зазначив про необхідність проведення роз’яснювальної роботи  серед населення щодо  механізму нарахування субсидії, про основні кроки, які необхідні для отримання субсидій,  щоб люди вміли самостійно контролювати дане питання. Відповідне доручення було  надане начальнику управління праці та соціального захисту населення.

 


 

Тривають роботи по підготовці житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період


За інформацією в.о.  начальника управління житлово-комунального господарства Геннадія Мелашенка, в місті тривають роботи  по підготовці житлового фонду до роботи в осінньо-зимового періоду -  відремонтовано 12850 кв.м. покрівель. На минулому тижні проводились роботи по розмітці доріг, установці лавок по вул. Садовий бульвар. Оголошено процедуру закупівлі 50- ти урн для сміття та трьох  дитячих майданчиків.


 

Управління освіти оголошує конкурс на посади вихователів англомовних груп дошкільних навчальних закладів


Про роботу освітньої галузі міста на минулому тижні доповіла начальник управління освіти Наталія Сергейко. Управлінням освіти   оголошено конкурс на посади вихователів англомовних груп дошкільних навчальних закладів №№ 3, 5,11. Запрошуються  педагоги, які вільно володіють англійською мовою та мають відповідну педагогічну освіту: вчитель англійської мови або вихователь з правом проведення занять англійською мовою. 

З  метою ознайомлення жителів міста з напрямками позашкільної освіти, в   позашкільних навчальних закладах тривають дні «Відкритих дверей».  Продовжуються  роботи по підготовцы до осінньо-зимового періоду 2016-2017 років:  ремонт даху в ЗОШ №5,ЗОШ №8, ДНЗ №12;  утеплення зовнішніх стін ЗОШ №5. 


 

Апаратна нарада 12.09.16


Під керівництвом міського голови, за участю керівників структурних підрозділів  міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 12 вересня   2016 року відбулась чергова апаратна нарада. Завідувач сектором молоді Ольга Сокульська доповіла про виконання міської програми відпочинку та оздоровлення дітей у 2016 році.

 

135    136    137    138    139    140    141    142    143

 


%custom closeLinks()