ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Центр естетичного виховання запрошує на концерт!


15 січня 2016 року  о 17-00 «Dance-fest – Шостка»!  Запрошуємо на хореографічну програму - концерт: Dance-fest - ШОСТКА "Відродження Сумщини – справа молодих"


 

Свято в Лазарівському мікрорайоні


13 січня 2016 року в Лазарівському  мікрорайоні  відбулось традиційне  театралізоване свято зустрічі Нового року за старим стилем. Мешканців мікрорайону від  імені міського голови зі святом  привітала  заступник міського голови   Ніна Сиваєва, а творчий колектив Центру культури і дозвіля подарував лазарівцям цікаву розважальну програму.

 


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 2  від  14.01.16 можна тут


 

«Щедрий вечір, добрий вечір»


Кожна нація, кожний народ,  мають свої звичаї, що виробилися впродовж багатьох століть і освячені віками. Всі дітлахи та дорослі у Шосткинському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів з великою пошаною відносяться до народних звичаїв, традицій та обрядів українського народу, бережуть та примножують їх.


 

У переддень Старого Нового Року до виконкому завітали щедрувальники


За тиждень після Різдва, напередодні Нового Року (за старим стилем) традиційно святкується  Щедрий Вечір.  Цього дня готують щедрий новорічний стіл, водять Козу та щедрують. В Шостці активно притримуються цих стародавніх народних звичаїв.

Сьогодні до  виконкому Шосткинської  міської ради завітали з привітаннями та добрими побажаннями  щедрувальники  хорового колективу «Калинонька» Центру культури і дозвілля, загальноосвітньої школи №1,  ВПУ -19, Шосткинського центру професійно-технічної освіти, хіміко-технологічного коледжу та Шосткинського інституту. 

 


 

Гаряча лінія 13.01.16


13 січня 2016 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати завідувач сектором з фізичної культури і спорту  Шосткинської міської ради Доценко Андрій Володимирович.  
Нагадуємо, прямий телефонний зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51. 


 

"Різдвяна Шостка" в музеї


12 січня 2016 року  у виставковій залі музею  відкрилась  виставка робіт переможців міського конкурсу дитячої та юнацької творчості «Різдвяна Шостка»


 

Які нормативні акти набрали чинності з 1 січня


Першого січня набувають чинності десятки нормативно-правових актів. Насамперед це Закон про державний бюджет, зміни до Податкового кодексу та Угоду з ЄС про зону вільної торгівлі. Також набирають чинності деякі новації в держреєстрації бізнесу та нерухомості, скасовується мито на ввезення електромобілів, додатковий імпортний збір, вводиться заборона на імпорт автомобілів старше п'яти років.


 

КАМПАНІЯ ДЕКЛАРУВАННЯ У 2016 РОЦІ


Кампанія декларування у 2016 році має свої відмінності від попередніх років. У зв’язку з набранням чинності з 01.01.2015 норми Закону України від  28 грудня 2014 року № 71 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» щодо поширення на фізичних осіб порядку оподаткування доходів військовим збором, за результатами 2015 року фізичні особи визначають податкові зобов’язання як з податку на доходи фізичних осіб, так і з військового збору.


 

Заслухано звіт про роботу організаційного відділу


11 січня 2016 року на апаратній нараді  при міському голові було заслухано звіт начальника організаційного відділу міської ради Надії Трубачової, яка ознайомила присутніх з результатами роботи відділу за 2015 рік. 

136    137    138    139    140    141    142    143    144

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)