ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Про індекси споживчих цін у липні 2016 року


Величина індексу споживчих цін (індексу інфляції) у липні 2016 року:


 

Щодо зміни тарифів


КП «Виробниче управління водопровідно - каналізаційного господарства» інформує про намір здійснити зміну тарифів на 2017 рік на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, відповідно до постанови від 10.03.2016 р. № 302 «Про затвердження Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення» та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем), відповідно до постанови від 10.03.2016 р. №303 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).


 

В Шостці відкрилась художня виставка до Дня Незалежності України


Сьогодні, 10 серпня, у виставковій залі краєзнавчого музею відкрилась патріотична виставка «Дитяча школа мистецтв до 25-річчя Незалежності України». В експозиції представлені   живописні, графічні та  об’ємні скульптурні роботи вихованців  навчального закладу.


 

Рятівники закликають дотримуватися правил безпеки на воді


Влітку більшість мешканців Сумщини обирають відпочинок на берегах річок та озер. Проте не всі усвідомлюють, що вода потребує крайньої обережності. Дана легковажність людей призводить до трагічних наслідків.

 

 


 

До уваги підприємців Шостки!


Відповідно ст. 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги безпечності та якості харчових продуктів» передбачена обов’язкова державна реєстрація потужностей, які здійснюють, на будь якій стадії, виробництво та/або обіг харчових продуктів. Територіальною установою  Держпродспоживслужби  яка проводить реєстрацію операторів ринку, в м.Шостка, є управління Держпродспоживслужби  в м.Шостка, розташоване за адресою м.Шостка, вул. Ветеринарна, 5 (e mail: shostkadpss@ukr.net). Державна реєстрація потужності здійснюється безоплатно.

Ст. 64 Закону України «Про основні принципи та вимоги безпечності та якості харчових продуктів» передбачена відповідальність операторів ринку (штрафні санкції) за виробництво, зберігання харчових продуктів на потужностях незареєстрованих відповідно до встановлених вимог.

    


 

Розпочато роботу на розробленням Плану реалізації Стратегії регіонального розвитку Сумської області на 2018-2020 роки


Пропонуємо для ознайомлення розпорядження голови Сумської ОДА від 08.08.16 № 392-ОД "Про розроблення проекту Плану реалізації Стратегії регіонального розвитку Сумської області на період до 2020 року на 2018-2020 роки". Завантажити розпорядження можна за посиланням : http://sm.gov.ua/ru/dokumenty.html?task=view&id=11187


 

Контролюйте дані, що впливають на ваші пенсійні права!


Пенсійний фонд надає вам зручну можливість здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на ваші пенсійні права за допомогою Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. У відкритому доступі на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо. 


 

55-я Битва Стартапов в Шостке - результаты голосования


5 августа в Шостке инвестиционная платформа Startup.Network совместно с Индустриальным парком "Свема"провели 55-ю Битву Стартапов. Удивило количество проектов, направленных на развитие города.


 

Гаряча лінія 10.08.16


10 серпня 2016 року  на прямій телефонній лінії міськвиконкому  чергуватиме  Голушко Ольга Іванівна, начальник фінасового  управління  Шосткинської міської ради.

Нагадуємо,  прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.


 

Шосткинська дитяча школа мистецтв запрошує на виставку до 25-річчя Незалежності України


10 серпня 2016 року о 12.00 у виставковій залі краєзнавчого музею відбудеться відкриття виставки живопису, графіки та скульптури під назвою «ДШМ до 25-річчя Незалежності України».  На виставці буде представлено 51 учнівська робота живопису та графіки і 25 об’ємних скульптурних робіт.

138    139    140    141    142    143    144    145    146

 


%custom closeLinks()