ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

В Сумській області штормове попередження


У найближчі години з утриманням до кінця доби 20 травня та вночі 21 травня по Сумській області очікуються пориви вітру 15–20 м/с. 


 

"ШАРМ" ПІДТВЕРДИВ СВІЙ ШАРМ!


Гостей дорогих «Шарм» вітає всіх щиро. Від серця до серця хай танець летить! Любов’ю і ніжністю, щастям і миром, Обійме весь простір і неба блакить!

З таким настроєм розпочав свій концерт «народний художній  колектив» студія сучасного танцю «Шарм» Шосткинського центру естетичного виховання. Керівник колективу Ірина Домащенко.


 

ЮНІ ТАЛАНТИ ШОСТКИ НА ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ "ЮНІ ТАЛАНТИ УКРАЇНИ"


Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв "Юні таланти України" відбувся 13-15 травня  2016 року в місті Львові у палаці Культури ім. Гната Хоткевича. 


 

Гаряча лінія 18.05.16


18 травня 2015 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати начальник управління праці та соціального захисту населення  Наймитенко  Антоніна Миколаївна.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА АПАРАТНА НАРАДА


16 квітня 2016  року  відбулась  апаратна нарада під керівництвом заступника  міського голови  Ніни Сиваєвої,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників засобів масової інформації . 


 

В ШОСТЦІ ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ СТАРТУЄ З 6 ЧЕРВНЯ 2016 РОКУ


За інформацією завідувача сектором молоді Ольги Сокульської, оздоровча кампанія в місті  розпочнеться 6 червня відкриттям першої оздоровчої зміни  в профілакторії «Лісовий» заводу «Імпульс».


 

Анонс культурного та спортивного життя міста


Першість міста з футболу, 17,19 травня, стадіон «Барса» (вул. К.Маркса, 76), 17.00.

Концерт учнів відділу народних інструментів дитячої школи мистецтв «Грати в ансамблі – чудово», 19 травня, центральна дитяча бібліотека ім. Горького (вул. Миру, 3), 13.00.


 

БУКОВИНСЬКИЙ МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ


БУКОВИНСЬКИЙ  МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ  РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ надає можливість для осіб віком від 16 років І-ІІІ груп інвалідності без обмежень за віком, що не потребують стороннього догляду, БЕЗКОШТОВНО набути професії:


 

До відома громадян!


Згідно законодавства України послуги з державної реєстрації нерухомості та бізнесу  можливо отримати за принципом екстериторіальності, а саме:

  


 

До відома громадян! Про послуги з питань державної реєстрації нерухомості та бізнесу у місті Шостка


Головне територіальне управління юстиції у Сумській  області  інформує, що відповідно до  Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та  Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» з 30.04.2016 Шосткинське міськрайонне управління юстиції припинило надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців на території відповідних адміністративно-територіальних одиниць.

Одночасно повідомляємо,що послуги  з питань державної реєстрації нерухомості та бізнесу у місті Шостка та Шосткинському районі надаються:

140    141    142    143    144    145    146    147    148

 


%custom closeLinks()