ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Для школярів проведуть дистанційні уроки


Незважаючи на призупинення занять у всіх загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, шосткинські учні зможуть задовольнити свою жагу до знань, відвідуючи нестандартні уроки. За дорученням міського голови М. Ноги планується організувати навчання через мережу Інтернет. Дистанційне навчання буде проводитись як у власних блогах вчителів, так і шляхом загального перегляду записів уроків на інтернет-ресурсах. 


 

Грип та ГРЗ: як вберегтися?


Головною темою апаратної наради при міському голові стала ситуація з захворюваністю на грип та гострі респіраторні інфекції. Останнім часом у Шостці спостерігається масове зростання захворюваності на ГРЗ (приблизно 30% порівняно з попереднім тижнем). Дана тенденція характерна як для міського населення, так і для мешканців Шосткинського району.


 

Міський голова провів прийом з особистих питань


18 січня 2016 року у приміщенні міськвиконкому відбувся черговий прийом громадян  міським головою.


 

Згідно з законом роботи з обслуговування побутових лічильників оплачує постачальник послуг


З 1 січня 2016 року в Україні набув чинності закон №1314-VII "Про метрологію та метрологічну діяльність", згідно з яким роботи з обслуговування побутових лічильників повинен оплачувати постачальник послуг. 

У Законі чітко прописані принципи відносин між постачальниками і споживачами послуг. Згідно Статті 17 "Перевірка засобів вимірювальної техніки" всі роботи з обслуговування лічильників повинні проводитися за рахунок постачальників послуг. Їх же турботою є своєчасна повірка цих лічильників.


 

Гаряча лінія 20.01.16


20 січня 2016 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник загального  відділу Єпик Тамара Михайлівна   з питань звернень громадян у виконкомі Шосткинської міської ради .

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

Анонс культурного і спортивного життя міста з 18.01.16 по 24.01.16


Міжнародна театральна агенція «Театр без кордонів» презентує вистави «Приключения Буратино» та «Вій»,  24 січня, Центр «Юність» (вул. К.Маркса, 18), Вистава «Приключения Буратино» - 15.00.  Вистава «Вій» - 18.00. Інформація про  придбання квитків за посиланням http://cev-shostka.at.ua/news/teatralni_gastroli_v_shostci/2016-01-08-631

Шаховий турнір, 24 січня, центр естетичного виховання «Зірка» (вул. К.Маркса, 38), 11.00.


 

У ЦЕНТРІ "ЗІРКА" ВІДБУВСЯ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ МАРАФОН "DANCE-FEST - ШОСТКА"!


15 січня  у залі «Зірка» Шосткинського центру естетичного виховання відбулась  хореографічна програма Dance-fest - ШОСТКА - "Відродження Сумщини – справа молодих". Участь у ній взяли  хореографічні колективи ЦЕВу, а, головне, учасники єдиної шосткинської команди – представники народної студії сучасного танцю «Шарм» (керівник Ірина Домащенко) та танцювального колективу «Let's Go» (керівник Сергій Коваленко).


 

З метою упередження росту рівня захворюваності на грип та ГРВІ прийнято рішення про призупинення навчального процесу


 

Під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій,  яке відбулась у виконкомі 15 січня2016 року,   ухвалено   рішення про призупинення навчального процесу в міських загальноосвітніх  та позашкільних навчальних закладах. З 16 січня будуть скасовані  масові культурні та  спортивні  заходи,  які проводяться в приміщенні. З  18 січня на п'ять днів   буде   призупинене навчання в міських  школах та позашкільних закладах. В дошкільних навчальних закладах  посиляться  заходи по епідемічній профілактиці.

 


 

Визначено офіційне місце для купання на Водохрещу


19 січня   православні християни відзначають свято Хрещення Господнього. В  це  свято  центральне місце займають обряди, пов’язані з водою, і один з них – пірнання у воду. Багато шосткинців в цей день  традиційно  занурюються в ополонку.

Як повідомила  начальник управління з питань надзвичайних ситуацій  Ольга Ткаченко, 19 січня у місті обряд  пірнання можна здійснити в офіційно визначеному  місці –  на озері Галенківському.

 


 

Ситуація з ГРВІ та грипом в Шостці знаходиться під контролем


14 січня  під головування міського голови  Миколи Ноги відбулося засідання штабу щодо вжиття термінових заходів по недопущенню розповсюдження на теріторії міста захворювань на ГРВІ та грип. По інформації керівників медичних закладів, в місті не зафіксований критичниї зріст на простудні захворювання. Ситуація знаходиться під контролем, розроблені відповідні заходи. Задля міттевого реагування на ситуацію штаб буде збиратися щоденно.

146    147    148    149    150    151    152    153    154

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)