ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

До Дня Конституції Україні: КОНСТИТУЦІЙНІ ПРАВА, СВОБОДИ ТА ОБОВ'ЯЗКИ ЛЮДИНИ І ГРОМАДЯНИНА


Конституція - Основний Закон України, який у ІІ розділі «Права, свободи та обов'язки людини і громадянина» закріплює основні права і свободи громадян. Саме утвердження прав і свобод людини є головним обов'язком держави, це визначає зміст і спрямованість її діяльності (ст. 3 Конституції України).

Конституційні права і свободи людини і громадянина можна поділити на три групи: особисті (суб'єктивні) права і свободи людини (громадянські, природні) безпосередньо пов'язані з сутністю людини, як фізичної особи; політичні права і свободи громадянина України; економічні, культурні, соціальні, екологічні, сімейні, правові права людини.


 

Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо…


День Конституції України – державне свято України. Святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України в 1996 році.Конституція України – це не лише Закон законів, це – серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України. Ми – українці,  народ,  який поважає Закон і любить свою Батьківщину.  

 23.06.2016 12:13 / ЦБС / Комментарии (0)

 

Науково-діловий форум "Індустріальний парк "Свема" СЮЖЕТ


 22.06.2016 09:59 / / Комментарии (0)

 

ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ «ЖИТТЯ ЯК ЧУДО»!


Нещодавно   у краєзнавчому музеї відкрилася персональна виставка Лариси Логвин під назвою « Життя як чудо». На гостей чекала вишукана музика, спілкування з однодумцями і, звичайно, різнобарв’я кольорів та сюжетів. На думку присутніх, роботи Лариси Михайлівни насичені експресією, виразністю та емоційністю.  Художниця показала нам казковий світ життя, перенесла бачення всього, що її оточує, на полотно. 

 22.06.2016 09:46 / / Комментарии (0)

 

ДО УВАГИ ШОСТКИНЦІВ!


У зв`язку з несприятливими погодними умовами "Зелене свято" (11.00, сквер ім. І. Кожедуба) переноситься на 7 липня.


 

ВЛАДИСЛАВУ ГОРБАНЮ ПРИСВОЄНО ЗВАННЯ «ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»


7 червня Указом Президента України ГОРБАНЮ Владиславу Якимовичу, лікареві лор відділення КЗ «Шосткинська центральна районна лікарня» було присвоєно почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ».


 

Привітання міського голови з Днем медичного працівника


Шановні лікарі та молодший медичний персонал!

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем медичного працівника!

Кожного дня ви рятуєте найцінніше – людське життя  та здоров’я.

Приємно відзначити, що медичні працівники Шостки  навіть в нелегких умовах успішно лікують шосткинців і жителів прилеглих районів.

Роль медичного працівника завжди буде важливою і необхідною, адже всі ми розуміємо,  що  здоров'я суспільства залежить від вашої професійності.

Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, родинного щастя, професійного зростання і здійснення всіх ваших мрій!

З повагою

Шосткинський міський голова Микола Нога

 


 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВІДЗНАЧИВ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ШОСТКИ


Міським головою видано розпорядження  про нагородження Почесними  грамотами  міського голови   медичних  працівників  Шостки  за багаторічну сумлінну працю в системі охорони здоров’я, високий професіоналізм та з нагоди Дня медичного  із внесенням записів до трудових книжок.


 

Запрошуємо на Зелене свято!


19 червня 2016 року в Шостці Зелене свято! Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у розважальній програмі та у Конкурсі на кращий букет з польових квітів!


 

Про Управління Держпродспоживслужби у м. Шостці


Відповідно до частини першої ст.21 Закону України « Про центральні органи виконавчої влади», постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1092 « Про утворення територіальних  органів Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів»,  керуючись Положенням про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2015 року № 667, наказом Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів № 21 від 25 лютого 2016 року утворено Управління Держпродспоживслужби у м. Шостці, як юридичну особу публічного права.

 

146    147    148    149    150    151    152    153    154

 


%custom closeLinks()