Шостка.NET - Шостка в Интернете
ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

В центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулося казкове свято «Добро завжди перемагає зло»


Однією з головних методик соціальної реабілітації дітей-інвалідів є казко терапія. Саме казка  є засобом емоційно-психологічного, педагогічного впливу, соціально-морального формування, який передбачає активізацію творчого потенціалу, розвиток асоціативного образного мислення.

5 грудня в Шосткинському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулося казкове свято «Добро завжди перемагає зло».


 

Анонс культурного і спортивного життя міста з 08.12.14 по 15.12.14


Працює фотовиставка Сумського об'єднання «Позитив»,  Краєзнавчий музей (вул. К.Маркса, 53) 8,9,10,11,12 грудня – з 9.00 до 16.45 14 грудня – вихідний.


 

В Шосткинському міському товаристві допомоги дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства "Турбота" відбувся захід для родин дітей-інвалідів та осіб з розумовою відсталістю


Кожного року до Міжнародного дня інвалідів наша країна проводить заходи присвячені людям з особливими потребами.

В Шостці на базі Шосткинського міського товариства допомоги дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства "Турбота" відбувся захід для родин дітей-інвалідів та осіб з розумовою відсталістю.


 

Їх покликання – дарувати турботу. 5 грудня відзначається міжнародний день волонтера


5 грудня 2014  року в територіальному центрі по соціальному обслуговуванню інвалідів та одиноких непрацездатних громадян відбулося вшанування  волонтерів Шостки, які  приймають активну участь у волонтерській роботі з соціального захисту інвалідів,  ветеранів та інших потребуючих  допомоги громадян.

Почесні грамоти волонтерам  вручили міський голова Микола Нога, заступник міського голови Ніна Сиваєва, голова  міської ветеранської   організації Євген Червонний.

На адресу активістів волонтерського руху прозвучало   багато теплих слів подяки за невтомну  безкорисливу працю та щирих побажань всього найкращого.

Міські артисти подарували волонтерами чудовий музичний концерт. 


 

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА! У ШОСТЦІ ПРАЦЮЮТЬ ПУНКТИ ОБІГРІВУ


Пункти обігріву розташовані:

- приміщення центральної районної лікарні (вул. Щедрина,1 ),

- приміщення інфекційного відділення центральної районної лікарні (вул. Паризької Комуни, 83)

- приміщення дитячої лікарні (вул. Марата, 23),

- приміщення стоматологічної поліклініки (вул. Марата, 21),

- приміщення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)(вул. Халтуріна, 4),

- приміщення територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг) вул.  Горького, 4 а),

- приміщення поліклініки № 1 (вул. 9-го Січня),

- приміщення поліклініки № 2 (вул. Комуністична, 6-а),

- приміщення поліклініки № 3 (вул. Бабушкіна, 12 ).


 

Відбудеться Інтернет - конференція і заступником начальника Шосткинської ОДПІ


Увага! Шосткинська ОДПІ повідомляє, що  10 грудня 2014 року з 11.00 до 12.00 відбудеться Інтернет - конференція із заступником начальника Шосткинської ОДПІ Єрмаковою Мариною Олександрівною на тему: «Деклараційна кампанія закінчується! Отримання податкової знижки».

Питання приймаються до 10.00 години  10 грудня 2014 року на адресу: 1817mgni@mail.ru


 

Відбулось чергове засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій


3 грудня  2014 року   у приміщенні виконкому під керівництвом  секретаря міської ради,  голови комісії   Олексія Пікульова  відбулось чергове засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На комісії були розглянуті питання щодо:

-покращення стану протипожежної та техногенної безпеки стратегічних для держави об’єктів у місті Шостка;

-функціонування систем життєзабезпечення, посилення заходів щодо запобігання випадків обмороження та переохолодження мешканців міста в умовах погіршання погодних умов;

-підсумків  роботи міської інвентаризаційної комісії за 2014 рік щодо проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту міста.


 

Екскурсія до дельфінарію


До Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями та в рамках проекту «16 днів проти насильства» діти-інваліди Шосткинського міського Центру, 3 грудня цього року мали можливість потрапити в чудове місце – Київський дельфінарій «Немо».


 

Введено режим аварійних відключень електронергії


28 листопада 2014 року в 19:24 дією електричного захисту енергоблок №3 Запорізької АЕС, потужністю 1000 МВт відключено від мережі і виведено в поточний ремонт до 5 грудня 2014 року у  зв‘язку з гострим дефіцитом генеруючих потужностей.

1 грудня 2014 року по команді диспетчера Національної енергетичної компанії «Укренерго» з метою забезпечення надійної роботи Об'єднаної енергосистеми України (ОЕС) в умовах дисбалансу між споживанням і виробництвом електроенергії введено  режим аварійних відключень.

Тривалість та обсяги відключень електроенергії регламентовані диспетчером ДП НЕК «Укренерго». Застосування аварійних відключень для зменшення рівня навантаження на енергосистему передбачає їх застосування орієнтовно не більш ніж на 2 години, однак при надзвичайних ситуаціях терміни перерв в електропостачанні регулюються НЕК «Укренерго».  

В зв’язку з цим в Шостці проводиться робота  по забезпеченню оптимального   функціонування ТЕЦ і котелень міста, систем водопостачання  і водовідведення, закладів охорони здоров’я та  освіти.  

Звертаємось   до шосткинців  з проханням  знизити споживання електроенергії, особливо в години максимального навантаження, а саме вранці  з 8.00 до 11.00 години та  у вечірній час  з  17.00 до 21.00 години. 
  


 

В міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відзначили Міжнародний день інваліда


Ділити людей на хворих і здорових – заняття невдячне, тим паче в нашому мінливому світі, де за якусь мить будь хто може перейти з однієї категорії в іншу. На такі роздуми навертає зовсім не святкова дата – Міжнародний день інвалідів. 3 грудня весь світ відзначає Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. Суспільство солідаризується із людьми з порушенням здоров’я, задумується над їхніми проблемами, шукає шляхи їх вирішення.

Шосткинський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів також не стоїть осторонь у цьому процесі.

Зі словами привітання та подарунками 2 грудня до Центру завітали чисельні гості, спонсори та меценати. 

148    149    150    151    152    153    154    155    156

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)