ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

За результатами апаратної наради надані доручення


За результатим апаратної наради  міський голова Микола Нога  надав  доручення:

В.о. начальнику  управління житлово -комунального господарства  Могильному В.В. укласти договори на придбання матеріалів для ремонту покрівель житлового фонду.

Начальнику управління праці та соціального захисту населення  Наймитенко А.М.  провести  роботу серед населення щодо    оформлення субсидій на відшкодування вартості житлово-комунальних послуг в умовах підвищення цін на тарифи всім потребуючим з метою забезпечення  їх соціального захисту.

Про проведену роботу проінформувати міського голову на апаратній нараді 16 червня 2014 року. 


 

Микола Нога: "Літнє оздоровлення дітей повинно пройти на рівні минулого року!"


Під час апаратної наради  було розглянуто питання про хід виконання рішення міської ради від 31.01.2014 року «Про міську програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2014 рік».

За інформацією  завідувача  сектором молоді Ольги Сокульської,  1 червня  в Шостці стартувала літня оздоровча кампанія. Почали роботу     пришкільні,   профільні  табори,  табори  праці  та  відпочинку.   Це  33 які охоплюють 2200 дітей, або 55  % від запланованих.  З 5 червня    року      розпочинає   роботу   профілакторій      «Лісний». Табір практично повністю готовий до прийому дітей.


 

Алла Скляр «Прийняття відповідних змін до Конституції забезпечить правову основу для схвалення низки законодавчих актів, необхідних для реалізації реформи місцевого самоврядування»


«Прийняття відповідних змін до Конституції забезпечить правову основу для схвалення низки законодавчих актів, необхідних для реалізації  реформи місцевого самоврядування»,-  на цьому наголосила начальник юридичного відділу Алла Скляр, доповідаючи  під час щопонеділкової  апаратної наради при міському голові  про пропозиції щодо змін до Конституції України стосовно  децентралізації влади в Україні.

Начальник юридичного відділу ознайомила присутніх з пропозиціями, підготовленими  на реалізацію реформи місцевого самоврядування, Концепцію якої було схвалено Урядом 1 квітня 2014 року.

Підсумовуючи обговорення  міський голова Микола Нога  запросив всіх долучитися  до  обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади, провести обговорення  в  установах, підприємствах, організаціях міста та надати пропозиції до виконкому міської ради.       


 

Свято дитинства в « Турботі»


З нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей з метою розвитку творчих здібностей, підтримки дітей з особливими потребами, в рамках роботи Служби соціальної підтримки сімей 1 червня 2014 року  було проведено  традиційне свято для дітей-інвалідів на базі Шосткинського міського товариства допомоги дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства «Турбота». 

Від імені міського голови учасників заходу  привітала директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді   Тетяна Гурба


 

Як в Шостці відзначали День захисту дітей. Фото.


1 червня  в Шостці відзначали Міжнародний день захисту дітей.

В центрі міста  свято  розпочалося з хресної ходи. Єпископ Конотопський і Глухівський Роман  благословив шосткинців і окропив усіх присутніх святою водою.

Дітей зі святом привітатв міський голова Микола Нога.


 

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!


Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Шосткинському району  реєстраційної служби Шосткинського міськрайонного управління юстиції у Сумській  області повідомляє, що в зв’язку з пожежою в приміщенні Чапліївської сільської ради, з 30.05.2014  громадянам, що мешкають на території сел Чапліївка, Лушники  з приводу державної реєстрації актів цивільного стану необхідно звертатись до відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Шосткинському району  реєстраційної служби Шосткинського міськрайонного управління юстиції у Сумській  області, який  знаходиться за адресою:

місто Шостка, вул. Горького, буд. 4, каб. 20, 22 (2-й поверх), тел. 4-61-42, 4-68-96


 

Обговорено проект внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади


Саме на перевагах децентралізації влади було наголошено у ході обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади, яке  відбулося 29 травня 2014 року  у виконкомі Шосткинської міської ради. У обговоренні  взяли участь  міський голова Микола Нога, керуючий справами виконкому Олена Кравченко, керівники підприємств, установ та організацій міста.
Зі змінами до Конституції України  ознайомила керуючий справами виконкому Олена Кравченко.


 

Відбулись громадські слухання


29 травня  2014 року  в приміщенні  Центру культури і дозвілля о 16.00 відбулись громадські слухання з питання обговорення проекту регуляторного акту «Про тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху».

Слухання ініціювало  управління економіки  Шосткинської міської ради. З інформацією щодо  зазначеного проекту перед присутніми виступила   начальник управління економіки Даря Гребенюк.


 

Виконком затвердив основні заходи щодо підготовки житлово-комунальних підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років


29 травня  виконкомом було розглянуто звіт про про підсумки роботи житлово-комунальних служб міста в осінньо-зимовий період 2013-2014 років та завдання на осінньо-зимовий період 2014-2015 років. Доповідав з цього питання в.о. начальнику управління житлового господарства Віталій Могильний.  Також були заслухані інформації керівників обслуговуючих підприємств директора  ПП "Івушка-Шостка" Крижанівського А.Ф., директора  ТОВ "Шостка-тепло" Чичака  Д.Д., директора  ТОВ “Шосткажитлосервіс” Строкача  А.М., директора   КП “Укржилкомфорт” Карпенка Г.А. 

За результатами рогляду звіт про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період 2013-2014 років  взято до відома.Затверджені  основні заходи щодо підготовки житлово-комунальних підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.


 

Відбулось чергове засідання виконкому


29 травня   2014 року під головуванням міського голови Миколи Ноги   відбулось чергове  засідання виконкому Шосткинської міської ради. В засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів  міської ради, підприємств, установ та закладів міста. Згідно з порядком роботи  членами виконкому було розглянуто 25  питань. З обговорюваних питань  прийняті відповідні рішення.

 

156    157    158    159    160    161    162    163    164

 
  ОКНА   
экскурсия во Львов на Новый год, Рождество
  АВТО   
автозапчасти шостка
  Украшения   
  ГОСТИНИЦА   
гостиница шостка, отель в Шостке
  КОМПАНИИ   

Другие компании г. Шостка >>>

 Друзья 
налоговая Сумской обл.
Велоспорт и велотуризм Шостка
ВАТ АК Свема
РГ Слобожанщина
Лебединская информационная сеть
Неофициальный сайт Глухова
Lebedin news
наша кнопка
Шосткинский информационный портал


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
Юр. поддержка: адвокат ХОКА Скороделов Сергей
2003 - 2011
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)%