ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Гендерна рівність у колективних договорах


З метою досягнення паритетного становища жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства шляхом правового забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, ліквідації дискримінації за ознакою статі та застосування спеціальних тимчасових заходів, спрямованих на усунення дисбалансу між можливостями жінок і чоловіків реалізовувати рівні права, надані їм Конституцією і законами України Верховною Радою України в 2005 році було прийнято Закон України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків».

Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків здійснюється у громадсько-політичній, соціально-економічній сфері та у сфері освіти. Так, наприклад, роботодавець зобов'язаний:


 

Університет третього віку – навчання протягом усього життя


Вже четвертий рік у місті успішно працює Університет третього віку, який забезпечує людям старшого покоління можливість реалізації права на отримання нових знань, умінь, сприяє розвитку нових навичок, допомагає активізації творчих здібностей, інтересів і захоплень.

 У 2014 році з 1 червня  на базі центральної міської бібліотеки ім..Толстого буде створено навчально-оздоровчу групу слухачів за напрямками навчання:


 

Щодо порядку перевірки факту тимчасової нездатності виборця самостійно пересуватися для організації голосування з виборів Президента України за місцем перебування виборців


Додаток до постанови Центральної виборчої комісії від 15 квітня 2014 року № 276

 

Це Роз’яснення розроблено з метою однакового застосування Закону України "Про вибори Президента України" (далі – Закон) в частині проведення перевірки дільничною виборчою комісією з виборів Президента України (далі – дільнична виборча комісія) факту тимчасової нездатності виборця самостійно пересуватися для організації голосування за місцем перебування виборців.


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


19 травня 2014 року міський голова провів прийом громадян з особистих питань.

На прийом звернулося 25 громадян, якими порушено 20 питань.

Актуальними для мешканців міста є питання житлово-комунального господарства – 7(35%); працевлаштування -4 (20%).


 

РОБОТА РОГОВЕЦЬ СОФІЇ ВИСТАВЛЕНА В МУЗЕЇ ПРИРОДНОЇ ІСТОРІЇ В ЛОНДОНІ!


Робота Роговець Софії, вихованки гуртка «Образотворче мистецтво» Центру естетичного виховання (керівник Михайличенко Тетяна Василівна) була відзначена на щорічному міжнародному конкурсі малюнків під назвою«Це Наш Світ» - 2014 ("It's Our World") на тему охорони природи (Великобританія).

Роботи, відібрані членами журі, виставлені в Музеї Природної Історії в Лондоні з березня 2014.  Головою журі виступив всесвітньо відомий художник - анімаліст Девід Шеперд, член Королівського товариства мистецтв (Великобританія), кавалер Ордена Британської імперії.


 

Міська станція «Швидкої допомоги» отримала сучасну карету швидкої допомоги


Як повідомив головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин, міська станція «Швидкої допомоги» отримала сучасну карету швидкої допомоги, обладнану за всіма останніми медичними вимогами. Ця подія відбулась за підтримки голови ОДА Шульги В.П. та та керівника «Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Александренка А.В.  Взагалі на область надійшло 23 карети швидкої допомоги, придбані за державний кошт. Очікується  надходження ще двох  таких автомобілів до Шостки.


 

Микола Нога: "Кожен повинен проявити свою громадянську позицію та зробити вибір"


Сьогодні під час апаратної наради міський голова  Микола Нога  наголосив на важливості  виборів 25 травня  для країни в цілому та для кожного громадянина особисто. Міський голова закликав  шосткинців обов’язково прийти на вибори  та проголосувати.

"Ми повинні розуміти наскільки в нашій державі зараз складний період. Від того відбудуться ці вибори чи ні залежить  майбутнє України. Кожен  повинен проявити свою громадянську позицію та зробити вибір"- підкреслив міський голова.

Очільник міста   надав доручення керівникам структурних підрозділів міської ради забезпечити необхідні умови на виборчих дільницях для належного проведення виборів Президента України 25 травня 2014 року.


 

В Шостці зареєстровано 59 770 виборців


Під керівництвом   міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  19 травня  2014  року  відбулась чергова апаратна нарада. 

Про підготовку до позачергових виборів Президента України доповіла начальник відділу ведення державного реєстру виборців Ірина Шиман. З а даними Державного Реєстру станом на 18 травня 2014 в м. Шостка зареєстровано 59 770 виборців, з них 543 особи нездатних самостійно пересуватися. 

Гаряча лінія 21.05.14


21 травня   2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник  юридичного відділу  Скляр Алла Григорівна  з  правових питань.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

Анонс культурного життя міста з 19.05.14 по 25.05.14


Звітний концерт учнів відділу духових та ударних інструментів дитячої школи мистецтв, 23 травня, дитяча школа мистецтв (вул. Кірова, 5), 18.00

160    161    162    163    164    165    166    167    168

 
  ОКНА   
экскурсия во Львов на Новый год, Рождество
  АВТО   
автозапчасти шостка
  Украшения   
  ГОСТИНИЦА   
гостиница шостка, отель в Шостке
  КОМПАНИИ   

Другие компании г. Шостка >>>

 Друзья 
налоговая Сумской обл.
Велоспорт и велотуризм Шостка
ВАТ АК Свема
РГ Слобожанщина
Лебединская информационная сеть
Неофициальный сайт Глухова
Lebedin news
наша кнопка
Шосткинский информационный портал


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
Юр. поддержка: адвокат ХОКА Скороделов Сергей
2003 - 2011
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)%