ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Звіт про збір та використання коштів на потреби військових з Шостки


В Шостці продовжується  збір коштів на адресну підтримку в/ч 3022  та на потреби військовослужбовцям -землякам. 

На благодійний рахунок, відкритий міською організацією Шосткинською міською організацією Товариства Червного Хреста України,  надійшло 6130 грн. благодійних внесків.
Станом на 25.07.14 року з  цих коштів на придбання одягу  та обмундирування військовим – землякам, які несуть службу в зоні АТО, витрачено 5141 грн. та 800 грн. витрачено  на придбання паливно –мастильних матеріалів.

Нагадуємо, для надання адресної допомоги військовій частині 3022 та військовослужбовцям –землякам  міською організацією Товариства Червоного Хреста України відкрито банківський рахунок. Реквізити для перерахування коштів:

 


 

Шосткинці активно підтримують наших військових


Виконавчий комітет Шосткинської  міської ради  висловлює подяку усім небайдужим жителям Шостки,  які надали та  продовжують надавати допомогу Збройним Силам України.

Ініціатива стосовно матеріальної  та моральної підтримки військовослужбовців - земляків  знайшла відгук в трудових колективах підприємств Шостки,  міських громадських організаціях, серед підприємців, городян різних вікових категорій.

Мешканці нашого міста активно долучились до загальноукраїнської благодійної акції “Підтримай українську армію” , загальноміської акціі в підтримку  військової  частини 3022, акції «Листи підтримки».

Подяка за оперативну допомогу у зборі коштів, продуктів харчування, медикаментів, обмундирування   висловлюється:

 


 

Гаряча лінія 30.07.14


30 липня   2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати керуючий справами виконкому Кравченко Олена Миколаївна.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

АПАРАТНА НАРАДА 28.07.14


Під керівництвом міського голови   Миколи Ноги, за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 28 липня 2014 року відбулась чергова апаратна нарада.
Про проведення ветеринарно-санітарного нагляду на об’єктах, підконтрольних службі ветеринарної медицини доповіла начальник управління ветеринарної медицини в м.Шостка Надія Романченко.

Під час доповіді, Надія Романченко звернулася до шосткинців з проханням не купувати  продукти харчування в невстановлених для торгівлі місцях, так як такі продукти на мають документів, що підтверджують якість продукції та в разі отруєння неможливо буде звернутися до відповідних органів та довести, що саме продукти харчування привели до хвороби.

В свою чергу міський голова  Микола Нога наголосив на необхідності посилення  роботи щодо ліквідації місць несанкціонованої торгівлі.


 

Переможниця «Караоке на майдані» зібрала гроші для армії


Переможниця «Караоке на майдані» Марія Кондратенко виступила в Шостці та зібрала   близько 3 тисяч гривень для Української армії.

Фіналістка талант-шоу «Голос. Діти », володарка Гран-прі «Голос-Мастер 2013»,  Марія Кондратенко народилася в Шостці, зараз проживає в Харкові, 

Концерт Марії відбувся 27 липня   біля Центру естетичного виховання за сприяння відділу культури і туризму.

Зібрані гроші були передані військовій  частині 3022.


 

Анонс культурного і спортивного життя міста з 28..07.14 по 03.08.14


Щонеділі! Виступ народного духового оркестру під керівництвом Віктора Ларіна, 3 серпня,  вул. Леніна (біля фонтанів), з 18.00 до 19.00

Протягом тижня!  Розважальні заходи для молоді та дітей!  Турнір з міні-футболу, Веселі старти, Театрально-розважальна програма «Свято літньої панами»,  Розважальна програма для дітей «Веселий настрій маємо, танцюємо і граємо».


 

Відмінність трудових угод від цивільно-правових


Головна відмінність між трудовим і цивільно-правовим договорами полягає в предметі договору. За трудовим договором працівник зобов'язаний виконувати не якусь індивідуально-визначену роботу, а роботу з визначеної однієї або кількох професій, спеціальностей, посади відповідної кваліфікації, виконувати визначену трудову функцію в діяльності підприємства. 


 

Про стан дотримання законодавства про працю на території міста


На території м. Шостка упродовж І півріччя 2014року посадовими особами інспекції проведено 62 перевірки додержання трудового законодавства. 


 

Відпочиваємо з бібліотекою


Літо – довгоочікувана пора канікул для дітлахів. А канікули завжди асоціюються  з веселощами, відпочинком і приємним проведенням часу. До Шосткинської  Центральної дитячої  бібліотеки   для дітей завітали в гості вихованців лікувально-оздоровчого табору при міській дитячій лікарні. Бібліотекарі запропонували дітям взяти участь  у конкурсній програмі «Алло! Ми шукаємо таланти!», яка була підготовлена для маленьких відвідувачів та інформаційному калейдоскопі «На бібліотечному екваторі»   для дітей  середньої вікової категорії.


 

Вібулась семінар - нарада з головами квартальних комітетів


23  липня 2014 року  міській голова  Микола Нога  провів семінар - нараду з головами квартальних комітетів.

Згідно порядку денного були обговорені питання про порядок оформлення субсидій та компенсацій на оплату житлово - комунальних послуг в умовах підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги,  взаємодії голів квартальних комітетів з дільничними інспекторами міліції, освітлення вулиць приватного сектору та стан вулично - дорожньої мережі міста.

 

 

162    163    164    165    166    167    168    169    170

 
  ОКНА   
  АВТО   
автозапчасти шостка
  Украшения   
  ГОСТИНИЦА   
гостиница шостка, отель в Шостке
  КОМПАНИИ   

Другие компании г. Шостка >>>

 Друзья 
налоговая Сумской обл.
Велоспорт и велотуризм Шостка
ВАТ АК Свема
РГ Слобожанщина
Лебединская информационная сеть
Неофициальный сайт Глухова
Lebedin news
наша кнопка
Шосткинский информационный портал


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
Юр. поддержка: адвокат ХОКА Скороделов Сергей
2003 - 2011
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)%