ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Відбулось чергове засідання виконкому


30 вересня  2015 року під головуванням міського голови Миколи Ноги   відбулось чергове  засідання виконкому Шосткинської міської ради. В засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів  міської ради, підприємств, установ та закладів міста. 

 

 


 

Квартири учасникам АТО


На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 року №348 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов» Управлінням праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради проводиться закупівля трьох двокімнатних квартир у м. Шостка загальною площею в межах від 45 кв.м. - 50кв.м.                                            

Вимоги до санітарного та технічного стану житла: 


 

З 1 жовтня скасують деякі довідки. ПЕРЕЛІК


З 1 жовтня 2015 року жоден державний орган не матиме права вимагати довідки. Про це заявила перший заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова на засіданні колегії Мін’юсту.

«З 1 жовтня жоден державний орган не матиме права вимагати довідки, навіть електронні. Тому що, якщо вони будуть мати безкоштовний доступ до реєстру, вони зможуть це зробити власноруч та отримати цю інформацію без того, щоб кожен раз звертатися за виписками та довідками. Це стосується не тільки довідок, але і, наприклад, документів про народження, шлюб та інших», – повідомила Севостьянова.
Громадяни отримуватимуть необхідну інформацію, документи та довідки з відкритих реєстрів. Їх перелік такий:


 

Анонс культурного та спортивного життя міста з 28.09.15 по 04.10.15


Концерт до Міжнародного дня музики, 1 жовтня, дитяча школа мистецтв (вул. Кірова, 5), 18.00;

Кубок України з лижеролерів, 

Біля приміщення Шосткинського інституту СумДУ (вул. Гагаріна, 1), 3 жовтня – о 13.30, 4 жовтня – о 9.00, 


 

В Остроушках вшанували пам'ять загиблих земляків


22  вересня 2015 року біля  пам'ятних знаків на братських могилах в районі с. Остроушки Шосткинського району,   в рамках відзначення Дня партизанської слави України,  відбувся мітинг-реквієм "Зірниці памяті".

 


 

Анонс культурного життя міста з 21.09.15 по 27.09.15


Працює персональна художня виставка Алевтини Філон,  Краєзнавчий музей (вул. К.Маркса, 53), 21,22,23,24,25 вересня – з 9.00 до 16.45, 26 вересня - з 9.00 до 16.00 (працює виставковий зал), 27 вересня – вихідний.


 

Гаряча лінія 16.09.15


16 вересня  2015 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати   виконуючий обов'язки  директора комунального підприємства "Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" Мельник Віктор Анатолійович  з питань  водопостачання та водовідведення.

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.


 

ГАРЯЧА ЛІНІЯ 09.09.15


 

09  вересня  2015 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати голова Шосткинської міської організації ветеранів    Червонний Євген Георгійович   з питань діяльності ветеранської організації. 

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51. 

 


 

СЬОГОДНІ ШОСТКА СВЯТКУЄ 276 РОКІВ ВІД ДНЯ ЗАСНУВАННЯ ТА 72-гу РІЧНИЦЮ ЗВІЛЬНЕННЯ


 

Святкування Дня міста   розпочалось театралізованим мітингом «Квітуй, наше місто, у вінку барвистім».

 Шосткинців та гостей міста зі святом поздоровили  народний депутат України Ігор Молоток, голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор  Ждаміров голова міської ветеранської організації Євген Червонний, директор ШКЗ «Імпулсь» Євген Чернов.

 Зі словами привітання до присутніх звернувся голова офіційної польської делегації міста- партнера Слубіце (Польща),  мер Слубіце  Томаш Чишевич.

Томаш Чишевич  подякував за запрошення на День міста  та  висловив надію, що партнерство наших  міст буде активно розвиватися, побажав Шостці та України миру та всіх гараздів.

 «Ми сьогодні зібрались, щоб відзначити день народження Шостки. 276 років багато поколінь будувало наше місто!... Шостка  завжди буда лідером!Сьогодні Шостка є одним з найкращих міст на Сумщині!Спільно, всією громадою зробимо все, щоб Шостка була одним з найкращих міст на Україні! Шануємо наших ветеранів Великої Вітчизняної війни! Шануємо  ветеранів сьогоднішньої війни! Щастя добра и миру кожній родині!» - такими  словами поздоровив Шостку міський голова Микола Нога.

Учасники мітингу  вшанували пам’ять земляків, що загинули, обороняючи місто та державу,  хвилиною мовчання.  Шосткинці – військовослужбовці, учасники АТО  поклали  квіти  та гірлянду пам'яті до меморіалу Слави з Вічним Вогнем.

 З нагоди 276 - ї річниці міста в Шостці  проходять такі заходи:

 


 

Привітання міського голови з Днем міста


Шановні  шосткинці!

Від щирого сер­ця поздоровляю вас з Днем міста! 

Всі ми пишаємося  славною  історією Шостки,   творцями якої  є шосткинці!

У всі часи  визначними рисами городян   були  активність, працьовитість, високий рівень професіоналізму,  мужність, любов до Батьківщини та міста. 

Всі досягнення, якими багата Шостка, складаються з щоденної праці  її мешканців.

В цьому році ми відзначаємо  276-ту річницю  заснування та 72-гу річницю визволення Шостки. Це свято є  даниною пам’яті  шосткинцям, які  будували наше місто та обороняли його від загарбників.  Пам'ять про їх подвиги, самовіддану працю  та патріотизм завжди житиме в наших серцях.

Щирі слова вдячності тим, хто сьогодні  продовжує справу своїх предків по захисту  нашої Батьківщини.

Нехай  наші серця наповнюються гордістю за Шостку, прагненням до єдності та порозуміння, а  плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього для нашої країни та  розвитку міста.

Разом ми подолаємо труднощі, докладемо  всіх зусиль для розквіту Шостки і,  впевнено дивлячись в майбутнє,  продовжимо його славну історію.

Бажаю всім міцного здоров’я, довголіття, родинного тепла і щастя під мирним небом соборної  України.

З повагою

Шосткинський  міський голова М.П. Нога

163    164    165    166    167    168    169    170    171

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)