ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Привітання міського голови з Днем міста


Шановні  шосткинці!

Від щирого сер­ця поздоровляю вас з Днем міста! 

Всі ми пишаємося  славною  історією Шостки,   творцями якої  є шосткинці!

У всі часи  визначними рисами городян   були  активність, працьовитість, високий рівень професіоналізму,  мужність, любов до Батьківщини та міста. 

Всі досягнення, якими багата Шостка, складаються з щоденної праці  її мешканців.

В цьому році ми відзначаємо  276-ту річницю  заснування та 72-гу річницю визволення Шостки. Це свято є  даниною пам’яті  шосткинцям, які  будували наше місто та обороняли його від загарбників.  Пам'ять про їх подвиги, самовіддану працю  та патріотизм завжди житиме в наших серцях.

Щирі слова вдячності тим, хто сьогодні  продовжує справу своїх предків по захисту  нашої Батьківщини.

Нехай  наші серця наповнюються гордістю за Шостку, прагненням до єдності та порозуміння, а  плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього для нашої країни та  розвитку міста.

Разом ми подолаємо труднощі, докладемо  всіх зусиль для розквіту Шостки і,  впевнено дивлячись в майбутнє,  продовжимо його славну історію.

Бажаю всім міцного здоров’я, довголіття, родинного тепла і щастя під мирним небом соборної  України.

З повагою

Шосткинський  міський голова М.П. Нога


 

Гаряча лінія 02.09.15


02 вересня 2015 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник управління Держкомзему в Шосткинському районі  Савкатов Тимур Дмитрович  з  земельних питань.  

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51. 


 

3 ВЕРЕСНЯ - ВИХІДНИЙ!


Згідно з розпорядженням  міського голови № 86к від 19.08.15, в зв’язку з проведенням урочистостей,  присвячених 276-й річниці з дня створення міста та 72-й річниці з дня визволення від фашистських загарбників міста Шостки та Шосткинського району, керівникам підприємств, установ, організацій, закладів міста, незалежно від форм власності та підпорядкованості, рекомендовано  переглянути графіки роботи, встановивши 3 вересня 2015 року вихідним днем. 

 


 

План заходів з нагоди Дня міста


2 вересня 2015 р.,  12.00. Покладання корзин, квітів до братських могил, пам'ятників та могил загиблих воїнів АТО. 15.00  Реконструкція бою на річці Есмань. (захід проводиться спільно з Кролевецьким та Шосткинським районами).  На кордоні Шосткинського та Кролевецького районів (відправка автобусами від виконкому (вул. Леніна, 14) о 14.00)

3 вересня 2015 р.   10.00 «Квітуй, наше місто, у вінку барвистім». Театралізований мітинг. 11.00 Святковий ярмарок «Рідному місту – від щирого серця»:


 
 

ПРОГНОЗ ПОГОДИ по Сумській області


26-31 серпня в місті та районі зберігатиметься надзвичайна (5клас) пожежна небезпека!

 


 

ВІДБУДЕТЬСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ


27 серпня 2015 року о 14.00 в  малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться  чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради. 


 
 

Гаряча лінія 26.08.15


26  серпня 2015 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати І заступник начальника управління Пенсійного фонду України в  м. Шостці та Шосткинському районі  Тятюшкіна Анжела Рафаелівна

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51. 

 

 


 
 

З Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України


ШАНОВНІ ШОСТКИНЦІ!

 

Вітаю вас з Днем Державного Прапора та  24-ю річницею незалежності України!

Українська нація зараз проходить  випробування     на зрілість, патріотизм та єдність.

Шосткинці боронять  нашу державу та  роблять  великий внесок у справу збереження її цілісності та незалежності.    

Низько вклонимося всім, хто мужньо виконує свій військовий і громадянський обов’язок, усім шосткинцям,  які не жалкують часу та сил на допомогу і турботу про наших військових.

Впевнений, ми витримаємо всі випробування. Народ України  буде жити в мирі, добробуті та злагоді. 

Бажаю всім міцного здоров’я, довголіття, родинного тепла і щастя під мирним небом незалежної України.

 

 З повагою

 Шосткинський міський голова М.П. НОГА.

 

 


 
 

В Шостці відбулась церемонія підняття Державного прапора


23 серпня з нагоди Дня Державного прапора України в Шостці відбулась церемонія урочистого підняття українського прапора. Державний Прапор був піднятий під час виконання військовим оркестром Державного Гімну України.

 


 
 

До уваги городян!


24 серпня 2015 року о 18.00  не центральній сцені відбудеться Святковий концерт  творчих колективів міста до 24-ї річниці  незалежності України!

 





165    166    167    168    169    170    171    172    173

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. Шостка



RSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   




)