ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Традиції створення народного костюму Східного Полісся


Сьогодні в міському краєзнавчому музеї відбувся цікавий спільнй просвітницький захід Ямпільського районного краєзнавчого музею  (директор Олена Тахтай) та Шосткинського краєзнавчого музею (директор Наталя Марченко) "Традиції створення народного костюму Східного Полісся", в ході якого присутні мали змогу ознайомись зі старовинним  національним одягом, характерним для нашого регіону. 


 

До уваги шосткинців!


10 лютого 2016 року з 12.00 по 15.00 у приміщенні виконкому Шосткинської міської ради (вул Леніна, 14, каб. 8, перший поверх ) депутат Сумської обласної ради Грек Андрій Сергійович проведе  особистий прийом громадян.  


 

Музей запрошує на цікаву просвітницьку програму


Сьогодні, 9 лютого, відбудеться спільний просвітницький захід Ямпільського районного краєзнавчого музею та Шосткинського краєзнавчого музею "Традиції створення народного костюма Східного Полісся". Початок о 12.00 год. В програмі заходу  -  знайомство  із популярними проектами старовинного одягу.


 

Гаряча лінія 10.02.16


10 лютого   2016 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  Стахорська Любов Іллівна, голова Шосткинського міського товариства захисту прав споживачів з питань захисту прав споживачів.

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.


 

В школах будуть продовжені заходи по дотриманню санітарно- гігієнічних та противо-епедимічних вимог


Начальник управління освіти Наталія Сергейко повідомила, що с поряд з відновленням навчального процесу,  в школах буде  продовжена   робота по дотриманню санітарно- гігієнічних та   противо-епедимічних вимог.  

Триває робота по підготовці до ЗНО. 6  лютого була проведена зустріч з батьками учнів 11 класів з питання особливостей проведення  ЗНО та вступу до вишів. Складено графік реєстрації.  Реєстрація буде відбуватися на базі Шосткинського інституту СумДУ, вул.  Гагаріна,1.

Продовжується  третій етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. За підсумками 9 олімпіад із 17  переможцями стали  28 шосткинських учнів з 40 учасників. 


 

Хвиля респіраторных та вірусних захворювань в місті пішла на спад


За інформацією головного лікаря ЦРЛ Олега Штогрина, озвученої сьогодні на апаратній нараді при міському голові, на минулому тижні хвиля респіраторних і вірусних захворювань в місті пішла на спад. На вихідних спостерігалося зменшення кількості звернень до лікарень, як серед дорослих, так і серед дітей. Вперше за останній час на вихідних не було випадків госпіталізації хворих на пневмонію. На жаль, в минулу п'ятницю один хворий на пневмонію помер. Один хворий на сьогодні у важкому стані, дев'яту добу він залишається на апараті штучної вентиляції легенів. Медики продовжують боротися за його життя. В цілому в Сумській області померло від ускладнень респіраторних захворювань і грипу 16 осіб. Головний лікар підкреслив, що можлива друга хвиля респіраторних захворювань, тому всі запобіжні заходи залишаються в силі.


 

АПАРАТНА НАРАДА 08 ЛЮТОГО 2016 РОКУ


Під керівництвом міського голови, за участю керівників структурних підрозділів  міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 8 лютого  2016 року відбулась чергова апаратна нарада. 

Вона почалася з приємної церемонії нагородження. Міський голова  Микола Нога вручив Почесну грамоту міського голови   В’ячеславу Василенку,  учителю  історії ліцею,  переможцю ІІ  обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2016" в номінації "Історія".

Вітаємо  В’ячеслава Миколайовича  та бажаємо перемоги в заключному турі!

Завідувач сектору обліку  та розподілу житла  Віктор Чигрин   розповів  про   організацію роботи із зверненнями громадян  та виконання делегованих повноважень в 2015 році.

 


 

Анонс культурного життя міста з 08.02.16 по 14.02.16


Працює художня виставка Андрія Кравцова та Андрія Пузиря «Початок»,  Краєзнавчий музей (вул. К.Маркса, 53), 13 лютого - з 9.00 до 16.00 (працює виставковий зал)14 лютого – вихідний.

 

 


 

Карантин в Шостці знято з 8 лютого


Рішення про зняття карантину в місті  було ухвалено сьогодні на черговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 5 від  04.02.16 можна тут

165    166    167    168    169    170    171    172    173

 


%custom closeLinks()