ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Гаряча лінія 20.01.16


20 січня 2016 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник загального  відділу Єпик Тамара Михайлівна   з питань звернень громадян у виконкомі Шосткинської міської ради .

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

Анонс культурного і спортивного життя міста з 18.01.16 по 24.01.16


Міжнародна театральна агенція «Театр без кордонів» презентує вистави «Приключения Буратино» та «Вій»,  24 січня, Центр «Юність» (вул. К.Маркса, 18), Вистава «Приключения Буратино» - 15.00.  Вистава «Вій» - 18.00. Інформація про  придбання квитків за посиланням http://cev-shostka.at.ua/news/teatralni_gastroli_v_shostci/2016-01-08-631

Шаховий турнір, 24 січня, центр естетичного виховання «Зірка» (вул. К.Маркса, 38), 11.00.


 

У ЦЕНТРІ "ЗІРКА" ВІДБУВСЯ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ МАРАФОН "DANCE-FEST - ШОСТКА"!


15 січня  у залі «Зірка» Шосткинського центру естетичного виховання відбулась  хореографічна програма Dance-fest - ШОСТКА - "Відродження Сумщини – справа молодих". Участь у ній взяли  хореографічні колективи ЦЕВу, а, головне, учасники єдиної шосткинської команди – представники народної студії сучасного танцю «Шарм» (керівник Ірина Домащенко) та танцювального колективу «Let's Go» (керівник Сергій Коваленко).


 

З метою упередження росту рівня захворюваності на грип та ГРВІ прийнято рішення про призупинення навчального процесу


 

Під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій,  яке відбулась у виконкомі 15 січня2016 року,   ухвалено   рішення про призупинення навчального процесу в міських загальноосвітніх  та позашкільних навчальних закладах. З 16 січня будуть скасовані  масові культурні та  спортивні  заходи,  які проводяться в приміщенні. З  18 січня на п'ять днів   буде   призупинене навчання в міських  школах та позашкільних закладах. В дошкільних навчальних закладах  посиляться  заходи по епідемічній профілактиці.

 


 

Визначено офіційне місце для купання на Водохрещу


19 січня   православні християни відзначають свято Хрещення Господнього. В  це  свято  центральне місце займають обряди, пов’язані з водою, і один з них – пірнання у воду. Багато шосткинців в цей день  традиційно  занурюються в ополонку.

Як повідомила  начальник управління з питань надзвичайних ситуацій  Ольга Ткаченко, 19 січня у місті обряд  пірнання можна здійснити в офіційно визначеному  місці –  на озері Галенківському.

 


 

Ситуація з ГРВІ та грипом в Шостці знаходиться під контролем


14 січня  під головування міського голови  Миколи Ноги відбулося засідання штабу щодо вжиття термінових заходів по недопущенню розповсюдження на теріторії міста захворювань на ГРВІ та грип. По інформації керівників медичних закладів, в місті не зафіксований критичниї зріст на простудні захворювання. Ситуація знаходиться під контролем, розроблені відповідні заходи. Задля міттевого реагування на ситуацію штаб буде збиратися щоденно.


 

В обласній раді підписано багатосторонній Меморандум про співпрацю


14 січня в обласній раді відбулося підписання багатостороннього Меморандуму про співпрацю між Сумською обласною, Охтирською районною, а також Глухівською, Конотопською, Роменською, Сумською, Шосткинською міськими радами та громадською організацією «Технології проти корупції» щодо створення системи електронного урядування та електронної демократії у Сумській області. Її проект репрезентував Михайло Гаркуша.

У врочистій обстановці свої підписи під документом поставили Семен Салатенко, Роман Бублик, Артем Семеніхін, Мішель Терещенко, Сергій Салатун, Олександр Лисенко, Микола Нога. Підписант від громадської організації «Технології проти корупції» - її голова Дмитро Дубілет - перебував на он-лайн зв’язку з Дніпропетровська і вітав підписантів.


 

Пенсійний фонд України інформує


 Управлінням Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі здійснюється фінансування пенсійних виплат січня місяця. Станом на 13.01.2016 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 36943,91 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

 


 

Центр естетичного виховання запрошує на концерт!


15 січня 2016 року  о 17-00 «Dance-fest – Шостка»!  Запрошуємо на хореографічну програму - концерт: Dance-fest - ШОСТКА "Відродження Сумщини – справа молодих"


 

Свято в Лазарівському мікрорайоні


13 січня 2016 року в Лазарівському  мікрорайоні  відбулось традиційне  театралізоване свято зустрічі Нового року за старим стилем. Мешканців мікрорайону від  імені міського голови зі святом  привітала  заступник міського голови   Ніна Сиваєва, а творчий колектив Центру культури і дозвіля подарував лазарівцям цікаву розважальну програму.

 

169    170    171    172    173    174    175    176    177

 


%custom closeLinks()