ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Сесія міськради: бюджет ухвалено, секретаря не обрано


23 грудня відбулося друге засідання сесії Шосткинської міської ради сьомого скликання. Ключовими питаннями цього разу стали: формування місцевого бюджету-2016, обговорення Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Шостка на наступний рік, а також – обрання секретаря міської ради.

На початку засідання керуючий справами виконкому О. Кравченко повідомила про придбання квартир у комунальну власність для родин воїнів, загиблих в зоні АТО.


 

Відбулось чергове засідання виконкому


23 грудня  2015 року під головуванням міського голови Миколи Ноги   відбулось чергове  засідання виконкому Шосткинської міської ради. В засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів  міської ради, підприємств, установ та закладів міста. 

Згідно з порядком роботи  членами виконкому було розглянуто 22  питання, всі з яких були ухвалені.

 23.12.2015 16:51 / / Комментарии (0)

 

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО СТИХІЙНІ ТА НЕБЕЗПЕЧНІ ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЧНІ ЯВИЩА, РІЗКІ ЗМІНИ ПОГОДИ


Вночі та вранці 23 грудня по м. Суми та місцями по області очікуються пориви північно-західного вітру 15-20м/с.

 

Рятувальники застерігають: за несприятливих погодних умов будьте вкрай обережними під час перебування на вулиці, остерігайтеся ходити поблизу ліній електропередач та дерев. Пам’ятайте: відповідальність рятує життя! 


 

Будьте обережні, зігріваючи свою оселю!


Щороку спостерігається тенденція до росту кількості пожеж саме в період похолодань. Люди, рятуючись від холоду, не дотримуються, а нерідко просто нехтують елементарними правилами паожежної безпеки. Як наслідок, виникають загорання, які окрім матеріальних збитків можуть призвести до травмування та навіть загибелі людей.

 


 

Гаряча лінія 23.12.15


23 грудня  2015 року на   прямій телефонній лінії міськвиконкому  буде чергувати  завідувач  сектором з обліку та розподілу житла Віктор Чигрин з питань ведення обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання.


 

Попередження про стихійні та небезпечні гідрометеорологічні явища, різкі зміни погоди


Вранці та вдень 22 грудня по Cумській  області очікуються пориви західного вітру  15-20 м/с.

 

Рятувальники застерігають: за несприятливих погодних умов будьте вкрай обережними під час перебування на вулиці, остерігайтеся ходити поблизу ліній електропередач та дерев. Пам’ятайте: відповідальність рятує життя! 


 

Голосуємо за нові назви вулиць


На виконання Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"., просимо проголосувати за нові назви вулиць.


 

Шановні шосткинці! Запрошуємо вас висловити свою думку щодо перейменування площі 50-річчя Великого Жовтня


Ця, друга  за величиною, центральна площа міста   давно стала візитівкою Шостки та одним з найвідвідуваніших місць.  


 

Минулого тижня в Шостці сталося дві пожежі


За інформацією служби порятунку «101» минулого тижня в Шостці  сталося  дві пожежі.


 

ПРЕМ'ЄРА СПЕКТАКЛЮ "НОВЫЙ ГОД В ПРИЗРАК-ХОЛЛЕ"


Шосткинській народний театр запрошує на виставу "Новый год у Призрак-холле". Загадкова і таємнича, весела і кумедна історія з життя привидів ... Запрошуємо на сімейний перегляд - цікаво буде і дітям і дорослим! Спектакль поставлений силами дорослих. І незважаючи на те, що в житті вони вчителі, лікарі, підприємці - вони з радістю перевтіляться в бешкетних привидів, настирливих сусідів і безкомпромісних поліцейських.

174    175    176    177    178    179    180    181    182

 


%custom closeLinks()