ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Плануємо міський бюджет разом!


Міська влада звертається до жителів Шостки з пропозицією взяти участь у формуванні місцевого бюджету та плану соціально-економічного та культурного розвитку  на 2016 рік.

 


 

Попередження про значне погіршення погодних умов


15 грудня в Шостці  очікується значне погіршення погодних умов  –  дощ зі снігом, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний 7-12, місцями 15-20 м/сек. Температура повітря вдень 0-5 морозу.

Рятувальники застерігають: за несприятливих погодних умов будьте вкрай обережними під час перебування на вулиці, не плануйте поїздок на значні відстані. Дотримуйтесь елементарних правил безпечної поведінки, зокрема під час керування автомобілем. Пам’ятайте: відповідальність рятує життя! 


 

В Шостці вшанували ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС


Сьогодні, 14 грудня 2015 року,  відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Це свято в Україні офіційно започатковано 14 грудня 2006 року – у день 20-ої річниці офіційного прийняття в експлуатацію саркофага (укриття) над четвертим зруйнованим реактором ЧАЕС.


 

На базі малої академії наук відбудеться святковий захід для дітей-сиріт


Про роботу управління освіти на минулому тижні  проінформувала начальник управління Наталія Сергейко. Були підведені  підсумки  переможців конкурсу «Учитель року». Кращими педагогами міста визнані: Безлюдний С.В., учитель математики ШНВК:СШ-ліцею, Василенко В.М., учитель історії ШНВК:СШ-ліцею, Радченко І.Ф., учитель англійської мови гімназії, Жир М.М., учитель захисту Вітчизни ШНВК:ЗШ №9-ДНЗ. Взято участь в ІІ етапі науково-практичної конференції «Розвиток ІТ-технологій та кластерних ініціатив». Відбулося виїзне засідання психологічної  медико-педагогічної комісії. Фахівцями оглянуто 20 дітей та надано консультацію. Заплановано ряд заходів на святкові дня  1-19 січня. 18 грудня, на базі Малої академії наук,  відбудеться захід «Святий Миколай до нас завітай» для дітей- сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування


 

В місті триває робота по оздоровленню демобілізованих із зони АТО військовослужбовців


Як повідомила начальник управління праці та соціального захисту населення Антоніна Наймитенко, в місті триває робота по оздоровленню   демобілізованих із зони АТО  військовослужбовців.  На даний час один демобілізований  проходить оздоровлення в Трускавці, двоє -  в місті Остреч.  Всього оздоровлено 20 осіб. Складені списки на оздоровлення цієї категорії громадян на 2016 рік.

Управлінням продовжується опрацювання заяв на призначення субсидії. 


 

Карантин на африканську чуму свиней знято


За інформацією начальника управління ветеринарної медицини в м.Шостка Надії Романченко, минулого тижня знято карантин по африканській чумі свиней в СМТ Воронеж, але при цьому залишаються карантинні обмеження. Це означає, що протягом півроку з селищі заборонено ввезення і розведення свиней. Також заборонено продаж живих свиней на ринках міста. Проведено обстеження забійних майданчиків на території міста.  В результаті дозволений забій і реалізація м'яса трьом міським підприємцям. Надія Романченко підкреслила, що на ринках м'яса достатньо. Завезення здійснюється з Ямполя та Білопілля.

В місті триває вакцинація собак і котів від сказу.


 

Військовослужбовці – шосткинці отримали подарунки


За інформацією начальника управління з надзвичайних ситуацій Ольги Ткаченко, на минулому тижні до зони АТО для військовослужбовців – шосткинців  відправлено транспорт  з теплими речами, продуктами харчування, переносною електростанцією. Всі ці речі було зібрано завдяки мешканцям міста. Особливе місце серед цих речей займають листи,  виготовлені власноруч вітальні листівки  та саморобки від дітлахів та учнівської молоді. Як зазначила Ольга Ткаченко, бійці вдячні за увагу  та допомогу. Робота по підтримці  шосткинців - військових  в зоні АТО  продовжується.  


 

Інформація про роботу центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 2015 рік


Відповідно до Загального положення про центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від  1 серпня 2013 року № 573, одним із напрямків діяльності центрів є надання соціальних послуг, здійснення соціального супроводу та інших заходів щодо відновлення соціальних функцій, психологічного і фізичного стану сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

За даними соціального паспорту міста Шостка серед потенційних отримувачів соціальних послуг  знаходиться  220  сімей, а саме - 38 неповних сімей, в них виховується 41 дитина, 7 багатодітних сімей - 24 дитини, 101  - малозабезпечена сім’я, в них – 213  дітей.


 

АПАРАТНА НАРАДА 14.12.15


Під керівництвом  міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 14 грудня  2015  року  відбулась чергова апаратна нарада.

З інформацію про  роботу,  проведену  центром  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  в поточному році , виступила в.о. директора Центру  Ольга Сокульська.


 

Запрошуємо на конкурсно-розважальну програму!


Центр культури і дозвілля (вул. Леніна,13, кінотеатр "Родина") запрошує шосткинців 20 грудня 2015 року о 16.00 на театралізовану конкурсно-розважальну програму "Казки Шехерезади". "Буде цікаво!", - обіцяють оргаізатори заходу. Вхід вільний!

176    177    178    179    180    181    182    183    184

 


%custom closeLinks()