ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

В ДЕТСКОЙ ПОЛИКЛИНИКЕ, ДЮСШ, ШКОЛЕ №13 ЗАМЕНЯТ ВСЕ ОКНА, В ДОМАХ ПО УЛ. ДЗЕРЖИНСКОГО, 8А, 8Б ЗАПУСТЯТ ЛИФТЫ


Значительная часть работ, запланированных в городе в этом году, приходится на коммунальное предприятие управления капитального строительства при Шосткинском городском совете. Значительным преобразованиям подвергнется помещение детской поликлиники, где уже начались работы.

Начальник отдела капитального строительства Иван Левченко рассказывает о запланированных работах подробнее: "Будут заменены окна и двери на обоих этажах, выполнены все отделочные работы. Обязательно будут сделаны сантехнические работы первого этажа и ремонт освещения".

 


 

До уваги городян!


Сьогодні військова частина 3022 проводить планові військові навчання, в ході яких по вулицям міста може їздити військова техніка. Цей захід узгоджений з міською владою. Просимо шосткинців не хвилюватися! 


 

РОЗШУКУЮТЬСЯ ЗНИКЛІ БЕЗВІСТИ КУРСАНТИ-ПРИКОРДОННИКИ


Розшукуються зниклі безвісти під час артилерійського-мінометного обстрілу в районі населеного пункту Дякове Луганської області та населених пунктів Дмитрівка, Маринівка Донецької області в ніч з 6 на 7 серпня 2014 року військовослужбовці в/ч 9930 (м. Оршанець).


 

Відбулась І сесія Шосткинської міської ради VII скликання


24 листопада 2015 року в сесійній залі Шосткинської міської ради відбулась І сесія Шосткинської міської ради VII скликання


 

Шостка створює центр ІТ технологій


20 листопада в Шостці відбувся 1 етап науково-практичної конференції на тему «Проблеми розвитку ІТ технологій та кластерних ініціатив», учасниками якої були представники міністерств, науковці та педагоги, талановита молодь і фахівці місцевих підприємств. Основними напрямками обговорення стали: телекомунікації та сучасні засоби обміну інформацією, віртуальна економіка як складова національного економічного розвитку, кластерні ініціативні групи в ІТ технологіях. 


 

Запрошуємо на концерт!


Звпрошуємо всіх бажаючих   27 листопада о 18-00  на сольний концерт Євгена Балабанова (саксофон), який відбудеться  в Шосткинській дитячій школі мистецтв. Вхід вільний! 


 

Гаряча лінія 24.11.15


24  листопада  2015 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати начальник архівного відділу   Харченко Маргарита Миколаївна

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.


 

Управління з питань НС інформує


Правила безпеки при поводженні з газом.


 

Сюжет ТРК "Акцент"


Одна з ініціатив міської влади - зробити Шостку центром IT-технологій. І перші кроки до цього вже робляться. 20 листопада до міста з’їхались світила інформаційних технологій та представники міністерства економіки та освіти України. Всіх їх об,єднала науково-практична конференція на тему: «Проблеми розвитку IT- технологій та кластерних ініціатив», хід якої можна було відслідкувати в онлайн режимі.


 

Анонс культурного життя міста 23.11.15 -29.11.15


Акція «Засвіти свічку пам'яті» , 28 листопада, центральна міська бібліотека ім. Толстого, (вул. Миру, 11), 15.50.

181    182    183    184    185    186    187    188    189

 


%custom closeLinks()