ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Гаряча лінія 05.08.15


05  серпня  2015 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати завідувач сектором з фізичної культури і спорту  Шосткинської міської ради Доценко Андрій Володимирович   
Нагадуємо, прямий телефонний зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51. 


 

ПРОГНОЗ ПОГОДИ по Сумській області


30 липня вдень по м.Суми та області очікуються грози,місцями по області сильні дощі, град, шквали 15-20 м/с.


 

Духовного причастя світлий шлях


Саморобні мистецькі вироби, писані фарбами,вишиті нитками і  бісером ікони, а ще -  фотографії церков і монастирів  представлені на духовно - мистецькій виставці«Духовного причастя світлий шлях», яка відкрилась 28 липня у центральній міській бібліотеці ім.Л.Толстого. На виставці представлені роботи знаних майстрів міста: Сергія Гриви, Людмили Триголос, Івана Кокоровця, Валентини Гриценко, Лідії Булітко та дебютні роботи молодої майстрині Каті Лінок.


 

Анонс культурного життя міста з 03.08.15 по 09.08.15


Літературно-мистецьке свято «ХІ Кулішеві читання», 6 серпня, с. Гукове Шосткинського району, 15.00. Безкоштовний автобус до с. Гукове  буде відправлено о 14.00 годині від музею  Пантелеймона Куліша (вул. Миру, 11).


 

Над Сумщиною літатимуть військові літаки


Попереджаємо  жителів Сумщини про початок навчань із застосуванням військової авіації.

Міноборони буде перевіряти готовність сил протиповітряної оборони до відбиття збройної агресії на Україну, тому в прикордонних районах Сумщини можлива поява на низькій висоті військових літаків.

Жителів Сумщини просять не панікувати і з розумінням поставитися до навчань.


 

Гаряча лінія 28.07.15


 

27   липня   2015 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  Стахорська Любов Іллівна, голова Шосткинського міського товариства захисту прав споживачів з питань захисту прав споживачів.

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.


 

28 липня – День Святого князя Володимира. День Хрещення Київської Русі-України


28 липня — День хрещення Київської Русі. Це свято існує всього кілька років, хоча і прославляє собою подію, що трапилася багато століть тому.


 

ПРОГНОЗ ПОГОДИ по Сумській області


Протягом доби 28 липня по м. Суми та області очікуються грози, шквали 15-20м/с, місцями град, вночі по місту та місцями по області сильний дощ.


 

У зв'язку з поширенням «африканської чуми» Шостка і Шосткинський район потрапили в зону спостереження


За інформацією головного державного ветеринарного лікаря Шостки Надії Романченко, зафіксовані випадки захворювання на африканську чуму свиней в м. Ічня Черніговської області  та диких кабанів в Глухівському районі. Місто Шостка та Шосткинський район потрапили в зону спостереження. В зв’язку з цим в місті та районі  будуть проводитися відповідні застережні заходи.


 

В МІСТІ ПРОДАЮТЬ ОВОЧІ З ПІДВИЩЕНИМ РІВНЕМ НІТРАТІВ


Головний державний ветеринарний лікар Шостки Надія Романченко повідомила про  надходження до міської  торгівельної мережі овочів з перевищенням в них  допустимого рівня вмісту нітратів. Це дині, баклажани ,кабачки. Також зафіксовано перевищення допустимого рівня вмісту нітратів у 9 разів в лісовій малині.

Надія Романченко  звертається   до  шосткинців з проханням дуже обережно підходити до купівлі   овочів та фруктів та   радить купувати таку продукцію лише у санкціонованих торгових місцях, вимагаючи  у продавців документи, що підтверджують якість та безпечність продуктів.

 

190    191    192    193    194    195    196    197    198

 


%custom closeLinks()