ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Апаратна нарада 07.07.14


Під керівництвом міського голови Миколи Ноги, за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 7 липня 2014 року відбулась чергова апаратна нарада.
Про надання  міськрайцентром зайнятості соціальних послуг незайнятому населенню м. Шостка за 6 місяців 2014 року доповів заступник директора центру зайнятості  Микола Чернов.


 

В Шостці стартувала акція "Листи підтримки"


За підтримки  міського голови Миколи Ноги, управління освіти  та Молодіжної дорадчої ради при міському голові  в Шостці стартувала акція «Листи підтримки».

Мета акції – підримати бойових дух військовослужбовців, які знаходяться  в зоні антитерористичної операції та ризикують своїм життям.

Начальник управління освіти Наталія Сергейко  звертається до всіх, хто бажає  взяти участь в акції «Листи підтримки», з проханням приносити листи   до управління освіти для їх подальшої відправки за призначенням.  

Будемо сподіватися,  що ці  послання нададуть нашим військовим наснаги, сповнять їх вірою та підтримають бойових дух!


 

ВСТАНОВЛЕНО НОВИЙ РОЗМІР ДОПОМОГИ ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ


На виконання Законів України „Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні" від 27.03.2014 № 1166 -VII та „Про внесення змін до деяких законів України щодо скорочення кількості документів для отримання державної допомоги при народженні дитини" від 10.10.2013 № 644-УІІ Урядом 25 червня поточного року схвалено постанову Кабінету' Міністрів України „Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми". Зазначеними нормативно-правовими актами з 1 липня 2014 рокупередбачається:


 

Оголошення


05.07.2014 в приміщенні Шосткинського міськрайонного управління юстиції ( м. Шостка, вул. Горького, 4, кабінет 31) з 10.00 до 12.00  буде проводити виїзний особистий  прийом громадян  начальник Головного управління юстиції у Сумській області – Сугоняко Олександр Леонідович. Довідки за телефоном: 6-12-93, 7-05-66.


 

Делеговані повноваження: ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНОДАВСТВА


Поєднання інтересів держави та громад є однією з найважливіших ознак розвитку демократичних засад в суспільстві. Забезпечується це в нашій країні, зокрема,  делегуванням виконавчою владою окремих повноважень органам місцевого самоврядування.

Реалізація органами місцевого самоврядування делегованих державою повноважень  сприяє не лише підвищенню якості надання населенню адміністративних і соціальних послуг, а й соціально-економічному розвитку територіальних громад в цілому.   При цьому контроль за виконанням делегованих повноважень держава залишила за органами виконавчої влади.

 


 

Гаряча лінія 02.07.14


2 липня   2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник відділу містобудування та архітектури Єфремов Володимир Вікторович з питань забудови земельних ділянок, розміщення тимчасових споруд та інших

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

День молоді 2014. Фотозвіт.


Як святкували День Молоді в Шостці (фото).


 

ДЕНЬ МОЛОДІ - ПАТРІОТИЧНЕ СВЯТО!


На головній площі Шостки , в День молоді, пройшло міське свято «З любов'ю до України!».

Воно почалося з байкер-шоу.  Представники мотоспільноти «Агрегат» проїхали по центру Шостки з державними прапорами. Патріотична тема була лейтмотивом усього свята. Вперше в місті відбулися парад вишиванок та фестиваль української дівочої коси.


 

Привітання міського голови з Днем Молоді


Шановні молоді друзі!

 

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято  юності, енергії та оптимізму!

Приємно усвідомлювати, що сучасна молодь Шостки бере активну участь у розбудові нашого міста та держави, проявляє патріотизм та робить внесок у збереження цілостності нашої рідної України.

Від щирого серця вітаю  вас із Днем молоді!   Бажаю вам  щастя, віри   у власні сили та миру в нашій державі!

  

З повагою

міський голова М.П. НОГА.

 

 


 

Привітання міського голови з Днем Конституції України


Шановні шосткинці!

 

Вітаю вас із визначним державним святом – Днем Конституції України.

Конституція утверджує абсолютну цінність людини, її життя і здоров'я, честь й гідність, недоторканність та безпеку.

Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства. Сьогодні, як ніколи, ми повинні прикласти максимальних зусиль для забезпечення миру в нашій державі!

Зі святом вас, дорогі друзі! З Днем Конституції України!

 

З повагою

міський голова М.П. НОГА.

 

                          

190    191    192    193    194    195    196    197    198

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)