ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Олег Штогрин : «Збільшення захворюваності і масового надходження хворих в лікарні немає»


Сьогодні під час апаратної наради при міському голові головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин спростував чутки,  що поширюються  останнім часом містом, щодо масового захворювання людей.  Олег Штогрин офіційно повідомив, що ніякого збільшення захворюваності і масового надходження хворих в відділення та  стаціонар дитячої та центральної районної лікарень немає. Захворюваність знаходиться на середньорічному рівні та сезонних  коливаннях.   Головний лікар ЦРЛ підкреслив, що ситуація з рівнем захворюваності в місті відстежується. 


 

До уваги непрацюючих пенсіонерів!


Управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі, в зв'язку з набранням чиннсті Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення”   з 1 квітня 2015 року частині виплати пенсії працюючим пенсіонерам в розмірі 85%,  просимо терміново з'явитися до управління непрацюючих пенсіонерів, які в квітні місяці отримали пенсію у зменшеному розмірі за адресою м. Шостка вул. Депутатська, буд 1, перший поверх кабінет № 6,10  або за телефонами: 7-05-54, 6-53-50, 7-39-54. 


 

15 травня Шостка прощатиметься з Євдокименко Іваном Миколайовичем


15 травня Шостка прощатиметься з Євдокименко Іваном Миколайовичем. Траурні заходи відбудуться в Центрі культури та дозвілля (вул. Леніна, 13).


 

Про оголошення днів трауру з 14 по 15 травня 2015 року


Розпорядження міського голови № 52К від 13.05.15

1. Оголосити у місті Шостка з 14 по 15 травня 2015 року дні трауру у зв’язку з загибеллю в зоні проведення антитерористичної операції захисника України, солдата, розвідника 81-ї

окремої окремої десантно - штурмової  бригади в/ч 4745  Євдокименка Івана Миколайовича, 1992 року народження.

2. На будівлях підприємств, установ, організацій  міста приспустити Державний Прапор України з траурними стрічками. 
3. Підприємствам, установам, організаціям міста незалежно від форм власності обмежити використання музики та проведення розважальних заходів.

 


 

Гаряча лінія 13.05.15


13 травня  2015 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати начальник організаційного відділу   Трубачова Надія Федорівна

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.


 

Карта маршруту, по якому було розлито хімічну речовину


Надаємо карту маршруту, по якому було розлито хімічну речовину  30 квітня 2015 року.   

 

 

 

 

 


 

День Перемоги 2015+ фото


9 травня  біля Вічного вогню  відбувся театралізований  мітинг – реквієм  «За Україну, за її волю, за честь, за славу, за народ!» , присвячений 70-й річниці  Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Городян зі святом привітали Народний депутат України Ігор Молоток, міський голова Микола Нога,  директор ШКЗ "Імпулсь" Євген Чернов, голова міської громадської організації  ветеранів Євген Червонний.


 

Хід ліквідації НС в Шостці


30 квітня 2015 року по вул.Гагаріна, вул.Фабричній та по дорозі до с. Обраїївка Шосткинського району стався розлив суміші ядовитої хімічної речовини.

Цього дня проведено екстрене засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та


 

Відбулось позачергове засідання виконкому


5 травня відбулось позачергове засідання виконкому, на якому були заслухані доповіді керівників служб, які брали беспосередню участь у локалізації розлива хімічної речовини в Лазарівському мікрорайоні та обговорені подальші напрямки цієї роботи. 


 

Анонс урочистостей з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом та Дня пам'яті та примирення


З нагоди 70-ї річниці  Перемоги над нацизмом та Дня пам'яті та примирення в Шостці заплановані наступні заход:

191    192    193    194    195    196    197    198    199

 


%custom closeLinks()