ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

В міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відзначили Міжнародний день інваліда


Ділити людей на хворих і здорових – заняття невдячне, тим паче в нашому мінливому світі, де за якусь мить будь хто може перейти з однієї категорії в іншу. На такі роздуми навертає зовсім не святкова дата – Міжнародний день інвалідів. 3 грудня весь світ відзначає Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. Суспільство солідаризується із людьми з порушенням здоров’я, задумується над їхніми проблемами, шукає шляхи їх вирішення.

Шосткинський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів також не стоїть осторонь у цьому процесі.

Зі словами привітання та подарунками 2 грудня до Центру завітали чисельні гості, спонсори та меценати. 


 

Людська гідність – найважливіша цінність: в міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів проведено заходи в рамках щорічної акції «16 днів проти насильства»


 Першого грудня в Шосткинському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулася година спілкування «Людська гідність – найважливіша цінність», присвячена щорічній акції «16 днів проти насильства».

Другого грудня  у рамках щорічної акції «16 днів проти насильства» у центріпроведено конкурс малюнків «Життя в радість». Організувала та провела виставку викладач з трудового навчання М.В.Краснова.


 

16 днів проти насильства


В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» на базі гуртожитків професійно-технічних навчальних закладів та хіміко-технологічного коледжу м. Шостка було проведено чотири відео-лекторії з елементами тренінгу на тему «Насильство в сім’ї або жорстоке поводження в сім’ї».


 

В УКРАЇНІ СТВОРЕНО ІНСТИТУТ УПОВНОВАЖЕНОГО З ПРАВ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ


Відповідний Указ підписав Петро Порошенко

Посада запроваджується відповідно до вимоги Конвенції ООН про права інвалідів та відповідно до пункту 28 частини першої статті 106 Конституції України. Серед пріоритетних завдань роботи Уповноваженого — впровадження міжнародних стандартів інтеграції людей з інвалідністю у життя суспільства, виховання поваги до особливостей цих людей.


 

Гаряча лінія 03.12.14


3 грудня  2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати начальник юридичного відділу Скляр Алла Григорівна з юридичних питань.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

Робота управління житлово-комунального господарства


За словами начальника управління житлово-комунального господарства Віталія Могильного, з  28 листопада 2014 року в місті  проводиться  обробка доріг протиожеледним матеріалом.

29 листопада завершено ремонт серця на «Алеї закоханих», продовжуються роботи по відновленню пішохідної доріжки  алеї.

Віталій Могильний  звернувся  до мешканців міста з проханням бережно ставитись до міського майна, яке прикрашає наше місто  та не руйнувати його, як це періодично відбувається.

Управлінням здійснюється щоденний моніторинг споживання природного газу та контроль температурного режиму на міських об’єктах.

Міський голова звернув увагу, що деякі квартири в місті досі залишаються в незадовільному становищі по опаленню та доручив комісійно обстежити ці квартири.

 


 

Триває робота з військовослужбовцями, що проходять службу в зоні проведення АТО


За інформацією начальника управління праці та соціального захисту населення  Антоніни Наймитенко, в місті триває робота з військовослужбовцями, що проходять службу в зоні проведення АТО. На минулому тижні прийнято рішення виконкому  щодо надання одноразової матеріальної допомоги в розмірі 500 грн. 48 військовослужбовцям. За останні 2 місяці 129 військових  отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету та  звільнені від оплати за житлово-комунальні послуги.

З нагоди Міжнародного Дня інваліда 29 листопада 2014 року   в Центрі естетичного виховання відбувся благодійний показ вистави народного театру для інвалідів міста. 

Управлінням праці та соціального захисту населення всього видано 15300 талонів для оформлення субсидії на відшкодування витрат за житлово-комунальні послуги. По талонам  прийнято 12 тисяч осіб, з них 50% вже отримали субсидію.

В свою чергу міський голова наголосив на наобхідності посилення інформаційно-розяснювальної роботи серед населення щодо оформлення субсидії на відшкодування витрат за житлово-комунальні послуги .


 

Про хід виконання міської цільової соціальної програми протидії захворювання на туберкульоз у 2013 - 2016 роках


29 серпня 2013 року було прийняте рішення сесії міської ради «Про міську цільову соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз у 2003-2016 роках». Основною метою програми є подальше поліпшення епідемічної ситуації у напрямку зменшення загальної кількості хворих на туберкульоз, зниження захворюваності та смертності від туберкульозу, від коінфекції туберкульоз/ВІЛ, зниження темпів поширення мультирезистентного туберкульозу.

За 9 місяців 2014 року захворюваність на туберкульоз органів дихання по м.Шостка склала 47,07 на 100 тис. населення (37 чоловік) проти 29,06 на 100 тис. населення в минулому році, обласний показник по районам області -42,2. Захворюваність на деструктивні форми туберкульозу зменшилась з 8,84 на 100 тис. нас. до 6,36 (обл. показник - 10,4). Смертність від туберкульозу зменшилась з 5,06 на 100 тис. нас. до 2,55 (обл. показник - 13,8).


 

АПАРАТНА НАРАДА 1 ГРУДНЯ 2014 РОКУ


Під керівництвом  міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  1 грудня  2014  року  відбулась чергова апаратна нарада.

Про хід виконання   міської цільової соціальної програми протидії захворювання на туберкульоз у 2013 - 2016 роках доповів  головний лікар ЦРЛ  Олег Штогрин.

Зі  звітною інформацією про роботу на минулому тижні виступили  начальники відділів, управлінь, установ та організацій міста.

За результатами апаратної наради міський голова надав  доручення:

- Керівнику управління освіти (Сергейко Н.О.)  спільно з заступником міського голови Сиваєвою Н.О. вивчити питання відновлення огорож та установки камер відео спостереження в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.

- Начальнику управління праці та соціального захисту населення (Наймитенко А.М.) проводити активну  інформаційно-роз′яснювальну роботу серед населення міста щодо оформлення субсидії на відшкодування витрат за житлово-комунальні послуги в умовах різкого підвищення тарифів.

- Керівникам структурних підрозділів міської ради та  бюджетних установ міста підготувати пропозиції до місцевого бюджету м.Шостка на 2015 рік.


 

Анонс культурного і спортивного життя міста з 01.12.14 по 07.12.14


Працює персональна мистецька виставка Тетяни Білановської «На вістрі голки вся краса земна» (вишивка), Центральна міська бібліотека ім. Толстого (вул. Миру, 11), 1,2,3,4,6,7 грудня -  з 10.00 до 18.00

5 грудня - вихідний.

Міський конкурс «Нумо, хлопці!», 3 грудня, Центр естетичного виховання (вул. К.Маркса, 38), 14.00

193    194    195    196    197    198    199    200    201

 


%custom closeLinks()