ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Про хід виконання міської цільової соціальної програми протидії захворювання на туберкульоз у 2013 - 2016 роках


29 серпня 2013 року було прийняте рішення сесії міської ради «Про міську цільову соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз у 2003-2016 роках». Основною метою програми є подальше поліпшення епідемічної ситуації у напрямку зменшення загальної кількості хворих на туберкульоз, зниження захворюваності та смертності від туберкульозу, від коінфекції туберкульоз/ВІЛ, зниження темпів поширення мультирезистентного туберкульозу.

За 9 місяців 2014 року захворюваність на туберкульоз органів дихання по м.Шостка склала 47,07 на 100 тис. населення (37 чоловік) проти 29,06 на 100 тис. населення в минулому році, обласний показник по районам області -42,2. Захворюваність на деструктивні форми туберкульозу зменшилась з 8,84 на 100 тис. нас. до 6,36 (обл. показник - 10,4). Смертність від туберкульозу зменшилась з 5,06 на 100 тис. нас. до 2,55 (обл. показник - 13,8).


 

АПАРАТНА НАРАДА 1 ГРУДНЯ 2014 РОКУ


Під керівництвом  міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  1 грудня  2014  року  відбулась чергова апаратна нарада.

Про хід виконання   міської цільової соціальної програми протидії захворювання на туберкульоз у 2013 - 2016 роках доповів  головний лікар ЦРЛ  Олег Штогрин.

Зі  звітною інформацією про роботу на минулому тижні виступили  начальники відділів, управлінь, установ та організацій міста.

За результатами апаратної наради міський голова надав  доручення:

- Керівнику управління освіти (Сергейко Н.О.)  спільно з заступником міського голови Сиваєвою Н.О. вивчити питання відновлення огорож та установки камер відео спостереження в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.

- Начальнику управління праці та соціального захисту населення (Наймитенко А.М.) проводити активну  інформаційно-роз′яснювальну роботу серед населення міста щодо оформлення субсидії на відшкодування витрат за житлово-комунальні послуги в умовах різкого підвищення тарифів.

- Керівникам структурних підрозділів міської ради та  бюджетних установ міста підготувати пропозиції до місцевого бюджету м.Шостка на 2015 рік.


 

Анонс культурного і спортивного життя міста з 01.12.14 по 07.12.14


Працює персональна мистецька виставка Тетяни Білановської «На вістрі голки вся краса земна» (вишивка), Центральна міська бібліотека ім. Толстого (вул. Миру, 11), 1,2,3,4,6,7 грудня -  з 10.00 до 18.00

5 грудня - вихідний.

Міський конкурс «Нумо, хлопці!», 3 грудня, Центр естетичного виховання (вул. К.Маркса, 38), 14.00


 

СПІВРОБІТНИКИ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ ОБЛАСТІ ВІДЗНАЧЕНІ НАГОРОДАМИ ЦВК


Грамоти та Подяки Центральної виборчої комісії вручив заступник голови облдержадміністрації Андрій КРАМЧЕНКОВ 

«Лише за останній рік ви виконали величезний обсяг робіт з організації та проведення виборів Президента та народних депутатів України. Органи Державного реєстру виборців області спрацювали чітко та ефективно. Усі хто виявив бажання взяти участь у виборах, змогли віддати свій голос за ту чи іншу політичну силу чи кандидата», – зауважив Андрій Крамченков.

Він подякував за самовіддану працю і професіоналізм та вручив нагороди найкращим співробітникам органів ДРВ. 

Серед нагороджених - головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Шосткинської міської ради Лідія Ігнатенко


 

Скажемо насильству «Ні»


 

25 листопада, в  рамках всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Шосткинському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів, згідно плану, відбулося музичне свято « Ти мій друг, і я твій друг», на яке були запрошені діти у віці від 5 до 8 років. 


 

Анонс культурного та спортивного життя міста 24.11.14-30.11.14


Працює персональна мистецька виставка Тетяни Білановської «На вістрі голки вся краса земна» (вишивка), Центральна міська бібліотека (вул. Миру, 11), 27,29,30 листопада -  з 10.00 до 18.00

28 листопада - вихідний

Спартакіада серед школярів з обмеженими фізичними можливостями, 24 листопада, міський басейн (вул. Кірова, 20-а), 15.00.

Концерт фортепіанної музики, 29 листопада, дитяча школа мистецтв (вул. Кірова, 5), 14.00.


 

Про результати діяльності Шосткинської ОДПІ за 10 місяців 2014 року


Протягом січня – жовтня поточного року працівниками Шосткинської ОДПІ забезпечено надходження  до зведеного бюджету  біля 201 млн. грн., що на  3 млн.грн., або на 2  відсотка більше відповідного періоду минулого року.


 

засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати


18 листопада 2014 року в міськвиконкомі під головуванням заступника міського голови Сиваєвої Н.О. відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.


 

Надання учаснику АТО статусу учасника бойових дій


1. Статус учасника бойових дій надається:

- військовослужбовцям (резервістам, військовозобов’язаним) та працівникам Міноборони, Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, Держспецтрансслужби, особам рядового і начальницького складу, військовослужбовцям, працівникам МВС, Управління державної охорони, Держспецзв’язку, ДСНС, ДПтС, військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції (далі – військовослужбовці);


 

"ВІНОЧОК ДРУЖБИ" ОБ'ЄДНАВ ВСІХ ТАНЦЮРИСТІВ СУМЩИНИ ЗАРАДИ МИРУ У ВСІЙ УКРАЇНІ!


16  листопада Шостка вітала  учасників   обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «хореографічне мистецтво» для колективів народної хореографії   «Віночок дружби». Для участі у ньому,  до уславленого хореографічними традиціями міста,  приїхали хореографічні колективи загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, переможці відбіркових районних (міських) етапів Сумської області.  Вони всі разом заплели незвичайний віночок – кожен колектив вплів  свою квіточку до спільного віночку дружби.

194    195    196    197    198    199    200    201    202

 


%custom closeLinks()