ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Шосткинці, які несуть службу в зоні АТО, отримають теплі речі


Як повідомила начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Ольга Ткаченко, на минулому тижні завдяки  спільним зусиллям мешканців міста, керівників підприємств та працівників бюджетної сфери зібрано  вантаж гуманітарної допомоги з теплими  речами – теплим одягом, термобілизною, спальними мішками. Саме в цих речах зараз відчувають гостру потребу військові.  Ольга Ткаченко  запевнила, що гуманітарна допомога  буде  якнайшвидше доставлена нашим землякам - військовослужбовцям  в зону АТО.

Нагадуємо, міським відділенням  організації «Червоного Хреста України» відкрито рахунок щодо перерахування коштів для допомоги військовослужбовцям. 


 

В Шостці розпочався опалювальний сезон


Зв інформацією в.о. начальника управління житлово-комунального господарства Віталія Могильного, з 18 жовтня тепло почали отримувати об'єкти соціальної сфери - лікарні, дитячі садки  тощо.  З 20 жовтня будуть введені в роботу котельні для підключення до опалення житлових  будинків.


 

Проведені тренінги для студентів першого курсу


У жовтні 2014 року Центром соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді були  проведені тренінги  для студентів першого курсу на тему «Профілактика ранніх інтимних стосунків». Тренінги відбулися  на базі Шосткинських гуртожитків професійно-технічних навчальних закладів та хіміко-технологічного коледжу.


 

Про роботу Шосткинського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів в 2014 році


Основним завданням Центру є надання своєчасної та ефективної корекційної, соціальної, психологічної допомоги дитині-інваліду та організація реабілітаційного навчання відповідно до особливостей психофізичного розвитку дитини. Не менш важливим є і психологічна підтримка батьків, діти яких опинилися в таких складних обставинах. Ця допомога надається на підставі індивідуальної програми реабілітації. В умовах обмеженого фінансування це дозволило організувати надання реабілітаційних послуг саме тим дітям, які їх найбільше потребують. Лікарі  відзначають в більшості випадків позитивну динаміку стану здоров’я наших підопічних.

На сьогоднішній день на обліку в Центрі перебуває   210    дітей-інвалідів. На протязі 10 місяців 2014 року реабілітаційні послуги отримали 173 з них.


 

АПАРАТНА НАРАДА 20 ЖОВТНЯ 2014 РОКУ


Під керівництвом в.о.  міського голови  Ніни Сиваєвої,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  20 жовтня  2014  року  відбулась чергова апаратна нарада.

Про роботу Шосткинського міського центру соціальної реабілітації

дітей-інвалідів в 2014 році  доповіла    директор центру Оксана  Кривущенко.

Зі звітною інформацією про роботу на минулому тижні виступили  начальники відділів, управлінь, установ та організацій міста.

За результатами апаратної наради в.о.міського голови  надано  доручення:

- керівникам підприємств, установ, організацій, структурних підрозділів міської ради вжити заходів щодо підготовки закладів до  осінньо-зимового періоду та  матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць до проведення позачергових виборів до Верховної ради України.

 

 


 

Рішення виконкому № 248 від 30.09.14" Про уточнення назви вулиць "


Керуючись ст.37 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» розглянувши заяву від громадян міста, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Уточнити назви вулиць:

–     вулиця Сакко і Ванцетті (колишня Сако і Ванцетті);


 

Особливості державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців


Відповідно до Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» для осіб, які зареєстровані та переселилися з території проведення антитерористичної операції в період її проведення, реєстрація фізичної особи - підприємця здійснюється державними реєстраторами за адресою тимчасового проживання без вимоги державних реєстраторів реєстраційних служб територіальних органів Міністерства юстиції України в областях та місті Києві наявності реєстрації про місця проживання за місцем проведення реєстраційних дій.


 

Всеукраїнська акція від Укрпошти : «Подаруй дитині радість читання!»


З 1 жовтня по 20 грудня 2014 року Укрпошта організовує Всеукраїнську акцію з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання! Національний оператор закликає всіх небайдужих до проблеми соціального сирітства в Україні долучитися до добродійності.

 


 

Оголошення


3 15 жовтня до нового корпусу Шосткинського  інституту  СумДУ (вул. Гагаріна, 1) можна буде доїхати на маршрутці, яка слідує  по міському автобусному маршруту № 1 « вул. 8 Березня-Лазарьовка». Транспортний засіб буде їздити за таким графіком:


 

Президент встановив 14 жовтня Днем захисника України


Президент України Петро Порошенко встановив 14 жовтня, коли святкується Покрова Пресвятої Богородиці, новим державним святом – Днем захисника України. Відповідний Указ Глава держави підписав учора.

Таке рішення прийняте з метою «вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості».

На переконання Петра Порошенка, день, який раніше був одним із найголовніших свят запорізьких козаків, стане одним із головних свят у календарі нової України.

Згідно з Указом, втрачає чинність Указ Президента України від 23 лютого 1999 року «Про День захисника Вітчизни».

201    202    203    204    205    206    207    208    209

 


%custom closeLinks()