ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Робінзонада «Поклик джунглів»


Працівники Центральної дитячої бібліотеки  для  дітей оздоровчого табору «Нехворійка» міської дитячої лікарні провели  Робінзонаду «Поклик джунглів». 


 

До відома виробників товарів, робіт та послуг! Проводиться конкурс «100 кращих товарів Сумщини»


Відповідно до Указу Президента України від 23 лютого 2001 року № 113 «Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції», постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2001 р. № 1502 «Про щорічний Всеукраїнський конкурс якості», розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 22.03.2011 №204 «Про внесення змін до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 06.04.2009 № 175 «Про заходи щодо проведення регіонального конкурсу якості «100 кращих товарів Сумщини» кожного року в області проводиться регіональний конкурс якості продукції «100 кращих товарів Сумщини».


 

Гаряча лінія 16.07.14


16 липня   2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати державний адміністратор центру надання адміністративних послуг Грибань Анатолій Степанович  з питань надання адміністративних послуг.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

«МИ УСВІДОМЛЮЄМО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ МИРУ І ЗЛАГОДИ В УКРАЇНІ ТА НА СУМЩИНІ»


Про це йдеться у спільній заяві про співпрацю, підписаної владою, радою Церков та релігійними організаціями області

«У складний для держави час, влада, Церква та громадськість об’єднуються у єдиному прагненні збереження цілісної та неділимої України. Ми – за мир і спокій у країні та на Сумщині», – зазначив  заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Іван БОРШОШ у ході засідання комісії зі сприяння додержанню законодавства про свободу совісті та релігійних організацій в області.

За ініціативи обласної влади та Сумської єпархії Української Православної Церкви було підписано спільну заяву про співпрацю.

«Ми жодним чином не підтримуємо будь-яку діяльність, що може порушити цілісність нашої Української держави або допустити зовнішнє втручання, створити загрозу для співіснування людей із відмінними світоглядними позиціями», – йдеться у документі.

У ході засідання обговорювалися питання щодо стану державно-церковних і міжконфесійних відносин, діяльності релігійних організацій виконавчих комітетів Глухівської та Шосткинської міських рад та морально-духовного виховання в навчальних закладах області.

За результатами засідання прийняті рішення стосовно активізації соціальної діяльності релігійних організацій.


 

До уваги одержувачів допомоги на дітей!


З 01 липня 2014 року набули чинності зміни до Закону України «Про державну соціальну допомогу сім’ям з дітьми», що стосуються виплати допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.


 

СУМЩИНА ВІДПРАВИЛА ЧЕРГОВИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ НА СХІД УКРАЇНИ


Володимир ШУЛЬГА: «Обласна влада спільно з громадськістю всіляко допомагає нашим військовим: закуповує амуніцію, продукти харчування та речі першої необхідності»

У ході «прямого ефіру» на обласному телебаченні керівник області повідомив, що цей вантаж отримають батальйон територіальної оборони і батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Суми».


 

Бібліотечні працівники розповілі шосткинцям про Конотопську битву


  

Однією з героїчних сторінок нашої історії є перемога українського козацького війська на чолі з Іваном Виговським над московськими військами під Конотопом. Ми повинні знати про цю подію і виховувати на ній підростаюче покоління у дусі гордості за своїх великих прадідів.

Саме тому з нагоди відзначення 355-річчя перемоги під Конотопом, працівниками бібліотек міста були проведені  історичний екскурс «Гетьман Іван Виговський і Конотопська битва 1659 року» та інформаційне повідомлення «От де, люде, наша слава, слава України», в ході яких користувачі бібліотеки мали нагоду дізнатися про причини й перебіг українсько-російської війни 1658-1659 р.р., героїчну оборону Конотопа козаками та їх військову майстерність, наслідки Конотопської битви.

Для читачів, хто цікавиться українською історією, у книгозбірнях були організовані книжкова викладка «Невмирущість козацького подвигу» та виставка однієї книги «Конотопська битва – звитяга наших пращурів».


 

В Конотопі відзначили 355-річчя Конотопської битви


В історії кожного народу є події, що стають невід’ємною складовою історичної пам’яті, впливають на формування національної свідомості, виховують почуття гордості у нащадків за героїчні подвиги своїх предків. Саме такою подією для українців і для нас, конотопчан, зокрема, є Конотопська битва 1659 року, в якій українське військо під проводом гетьмана Івана Виговського здобуло блискучу перемогу над багатотисячним російським військом. За словами російського історика ХІХ століття С.М.Соловйова, цвіт московської кінноти, котра здійснювала щасливі походи 1654 та 1655 років, загинув протягом одного дня… Ніколи вже після цього цар московський не був у змозі вивести в поле такого значного війська… З нагоди цієї знаменної дати у місті Конотопі відбулось проведення ряду заходів.

4 липня 2014 року у Конотопському міському краєзнавчому музеї  ім.О.М.Лазаревського відбулось відкриття оновленого після капітального ремонту залу «Оборона Конотопу. Конотопська битва».


 

Шостка збирає посилки для бійців в зоні АТО


Шостка не втрачає зв'язок з мобілізованими військовослужбовцями, які знаходяться  в зоні антитерористичної операції.

Мобілізовані шосткинці вже отримували продукти харчування, зібрані громадою міста. Готова для відправлення посилка с обмундируванням

Нашим військовослужбовцям відправляють  не лише обмундирування та продукти харчування.Відправлені листи підтримки, написані  дітьми  та молоддю міста.

Підтримати бойових дух наших бійців листами,  відправити їм продукти або одяг може кожен.

За довідками з цього питання необхідно звертатися до міського військового комісаріату (вул. К.Маркса, 61, т. (05449) 4-02-22, 7-24-58 ) або до міського відділення Червоного Хреста України (вул. Горького, 4/а, т. (05449) 7-13-56). 


 

Інформація Шосткинської міської ради про проведення конкурсу з відбору виконавця земельних торгів


 1. Мета проведення робіт: визначення виконавця земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки.

203    204    205    206    207    208    209    210    211

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)