ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Робота управління житлово-комунального господарства


За словами начальника управління житлово-комунального господарства Віталія Могильного, з  28 листопада 2014 року в місті  проводиться  обробка доріг протиожеледним матеріалом.

29 листопада завершено ремонт серця на «Алеї закоханих», продовжуються роботи по відновленню пішохідної доріжки  алеї.

Віталій Могильний  звернувся  до мешканців міста з проханням бережно ставитись до міського майна, яке прикрашає наше місто  та не руйнувати його, як це періодично відбувається.

Управлінням здійснюється щоденний моніторинг споживання природного газу та контроль температурного режиму на міських об’єктах.

Міський голова звернув увагу, що деякі квартири в місті досі залишаються в незадовільному становищі по опаленню та доручив комісійно обстежити ці квартири.

 


 

Триває робота з військовослужбовцями, що проходять службу в зоні проведення АТО


За інформацією начальника управління праці та соціального захисту населення  Антоніни Наймитенко, в місті триває робота з військовослужбовцями, що проходять службу в зоні проведення АТО. На минулому тижні прийнято рішення виконкому  щодо надання одноразової матеріальної допомоги в розмірі 500 грн. 48 військовослужбовцям. За останні 2 місяці 129 військових  отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету та  звільнені від оплати за житлово-комунальні послуги.

З нагоди Міжнародного Дня інваліда 29 листопада 2014 року   в Центрі естетичного виховання відбувся благодійний показ вистави народного театру для інвалідів міста. 

Управлінням праці та соціального захисту населення всього видано 15300 талонів для оформлення субсидії на відшкодування витрат за житлово-комунальні послуги. По талонам  прийнято 12 тисяч осіб, з них 50% вже отримали субсидію.

В свою чергу міський голова наголосив на наобхідності посилення інформаційно-розяснювальної роботи серед населення щодо оформлення субсидії на відшкодування витрат за житлово-комунальні послуги .


 

Про хід виконання міської цільової соціальної програми протидії захворювання на туберкульоз у 2013 - 2016 роках


29 серпня 2013 року було прийняте рішення сесії міської ради «Про міську цільову соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз у 2003-2016 роках». Основною метою програми є подальше поліпшення епідемічної ситуації у напрямку зменшення загальної кількості хворих на туберкульоз, зниження захворюваності та смертності від туберкульозу, від коінфекції туберкульоз/ВІЛ, зниження темпів поширення мультирезистентного туберкульозу.

За 9 місяців 2014 року захворюваність на туберкульоз органів дихання по м.Шостка склала 47,07 на 100 тис. населення (37 чоловік) проти 29,06 на 100 тис. населення в минулому році, обласний показник по районам області -42,2. Захворюваність на деструктивні форми туберкульозу зменшилась з 8,84 на 100 тис. нас. до 6,36 (обл. показник - 10,4). Смертність від туберкульозу зменшилась з 5,06 на 100 тис. нас. до 2,55 (обл. показник - 13,8).


 

АПАРАТНА НАРАДА 1 ГРУДНЯ 2014 РОКУ


Під керівництвом  міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  1 грудня  2014  року  відбулась чергова апаратна нарада.

Про хід виконання   міської цільової соціальної програми протидії захворювання на туберкульоз у 2013 - 2016 роках доповів  головний лікар ЦРЛ  Олег Штогрин.

Зі  звітною інформацією про роботу на минулому тижні виступили  начальники відділів, управлінь, установ та організацій міста.

За результатами апаратної наради міський голова надав  доручення:

- Керівнику управління освіти (Сергейко Н.О.)  спільно з заступником міського голови Сиваєвою Н.О. вивчити питання відновлення огорож та установки камер відео спостереження в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.

- Начальнику управління праці та соціального захисту населення (Наймитенко А.М.) проводити активну  інформаційно-роз′яснювальну роботу серед населення міста щодо оформлення субсидії на відшкодування витрат за житлово-комунальні послуги в умовах різкого підвищення тарифів.

- Керівникам структурних підрозділів міської ради та  бюджетних установ міста підготувати пропозиції до місцевого бюджету м.Шостка на 2015 рік.


 

Анонс культурного і спортивного життя міста з 01.12.14 по 07.12.14


Працює персональна мистецька виставка Тетяни Білановської «На вістрі голки вся краса земна» (вишивка), Центральна міська бібліотека ім. Толстого (вул. Миру, 11), 1,2,3,4,6,7 грудня -  з 10.00 до 18.00

5 грудня - вихідний.

Міський конкурс «Нумо, хлопці!», 3 грудня, Центр естетичного виховання (вул. К.Маркса, 38), 14.00


 

СПІВРОБІТНИКИ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ ОБЛАСТІ ВІДЗНАЧЕНІ НАГОРОДАМИ ЦВК


Грамоти та Подяки Центральної виборчої комісії вручив заступник голови облдержадміністрації Андрій КРАМЧЕНКОВ 

«Лише за останній рік ви виконали величезний обсяг робіт з організації та проведення виборів Президента та народних депутатів України. Органи Державного реєстру виборців області спрацювали чітко та ефективно. Усі хто виявив бажання взяти участь у виборах, змогли віддати свій голос за ту чи іншу політичну силу чи кандидата», – зауважив Андрій Крамченков.

Він подякував за самовіддану працю і професіоналізм та вручив нагороди найкращим співробітникам органів ДРВ. 

Серед нагороджених - головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Шосткинської міської ради Лідія Ігнатенко


 

Скажемо насильству «Ні»


 

25 листопада, в  рамках всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Шосткинському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів, згідно плану, відбулося музичне свято « Ти мій друг, і я твій друг», на яке були запрошені діти у віці від 5 до 8 років. 


 

Анонс культурного та спортивного життя міста 24.11.14-30.11.14


Працює персональна мистецька виставка Тетяни Білановської «На вістрі голки вся краса земна» (вишивка), Центральна міська бібліотека (вул. Миру, 11), 27,29,30 листопада -  з 10.00 до 18.00

28 листопада - вихідний

Спартакіада серед школярів з обмеженими фізичними можливостями, 24 листопада, міський басейн (вул. Кірова, 20-а), 15.00.

Концерт фортепіанної музики, 29 листопада, дитяча школа мистецтв (вул. Кірова, 5), 14.00.


 

Про результати діяльності Шосткинської ОДПІ за 10 місяців 2014 року


Протягом січня – жовтня поточного року працівниками Шосткинської ОДПІ забезпечено надходження  до зведеного бюджету  біля 201 млн. грн., що на  3 млн.грн., або на 2  відсотка більше відповідного періоду минулого року.


 

засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати


18 листопада 2014 року в міськвиконкомі під головуванням заступника міського голови Сиваєвої Н.О. відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

207    208    209    210    211    212    213    214    215

 


%custom closeLinks()