ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

18 червня розпочне роботу табір "Світлий"


Як повідомила завідувач сектором молоді Ольга Сокульська, заміський оздоровчий табір "Світлий" повністю готовий до прийому дітей. Відкриття І зміни в «Світлому » відбудеться 18 червня 2014 року.

Нагадуємо, вартість путівки в "Світлий " складає 2570 грн. Компенсація   від Фонду соціального страхування становить 903 гривні, решту оплачують батьки та профспілки організацій за місцем роботи. 

Про роботу комунальної галузі міста станом на 16 червня 2014 року


За інформацією в.о. начальника управління житлово- комунального господарства Віталія Могильного,  станом на 16 червня 2014 року підприємствами, що обслуговують житловий фонд, здійснено поточний ремонт покрівель площею 2780 м2.

Капітально відремонтовано 680 м2 покрівель. Капітальний ремонт дахів  проводиться  будівельними організаціями ТОВ «Хімбуд -3 » та ТОВ «БМУ».

ПП «Шляховик - Шостка» здійснено поточний ремонт доріг  площею 1200 м2.


 

Робота Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді


За словами директора центру Тетяни Гурби, протягом минулого тижня працівниками Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  відвідано 58 сімей. Проінспектована  21 сім’я, яка перебуває в складних життєвих обставинах. Надано 450 інформаційних, соціально - педагогічних, психологічних та інших  послуг.  

Соціальним супроводом з початку року охоплено 168 сімей.

На цьому тижні плануються ігрові  програми  для дітей, які відпочивають в оздоровчому таборі «Лісний» та  оздоровлюються в  протитуберкульозному санаторії «Лісова пісня». Ці заходи направлені на розвиток пізнавальної сфери та популярізацію здорового способу життя.


 

До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу


З метою визначення основних проблем розвитку підприємництва  в місті,  просимо взяти участь в анонімному  анкетуванні. Анкетування проходитиме  до 27 червня 2014 року.  Заповнені анкети надавати до відділу торгівлі та підтримки підприємництва міської ради, вул. Леніна, 14, другий поверх, каб. № 27/1, тел. 2-20-42.

Анкету можна завантажити   тут


 

Анонс культурного та спортивного життя міста з 16.06.14 по 22.06.14


Відкриття  персональної  виставки Лідії Булітко (вишивка), 19 червня,  Центральна міська бібліотека ім. Толстого (вул. Миру, 11)


 

Буде перевірено систему оповіщення цивільного захисту міста


Як  повідомила під час апаратної наради начальник управління з питань НС Ольга Ткаченко,  18 червня  відбудеться піврічна перевірка технічного стану системи оповіщення цивільного захисту міста.  Перевірка пройде з включенням апаратури циркулярного виклику, тобто на  стаціонарних  телефонних лініях  може проходити мовна інформація,  та з переключенням  радіомовлення. Перевірка пройде без запуску електросирен. 

Під час перевірки  фахівці управління з питань надзвичайних ситуацій Сумської облдержадміністрації звертатимуть увагу на технічну справність апаратури оповіщення,  можливість  якісної  передачі мовної інформації по місцевому радіомовленню.

Також буде перевірено підготовку оперативних чергових диспетчерських служб.


 

Апаратна нарада 16.06.14


Під керівництвом   міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  16 червня   2014  року  відбулась чергова апаратна нарада.

Про хід виконання обласної програми з реалізації Конвенції ООНпро права дитини на 2012-2016 роки розповіла начальник служби у справах дітей Ольга Гришкова


 

Шановні шосткинці!


Управління з питань надзвичайних ситуацій повідомляє, що на  озері Галенківському біля дитячої купальні  з 10.00 до 18.00 чергують спеціалісти міської рятувально – водолазної станції (рятівник та медичний працівник).

У разі необхідності  просимо звертатися до них.

Нагадуємо, що офіційно  встановлене  для купання місце  - це озеро Галенківське.

Будьте обережні під час відпочинку на воді та дотримуйтесь правил поведінки на воді!


 

Шановні Шосткинці! Ощадбанк розпочав продаж казначейських зобов’язань «Військові» на підтримку української армії


З 21 травня 2014 р., відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2014р. №100 "Про випуск казначейських зобов'язань «Військові»" АТ «Ощадбанк» визнано генеральним агентом з розміщення, доставки, інкасації, обслуговування обігу, погашення та знищення казначейських зобов'язань.


 

Міський голова відзначив медичних працівників Шостки, ветеранів – медиків та викладачів і студентів Шосткинського медичного училища


Міським головою видані  розпорядження  про нагородження Почесною грамотою міського голови   медичних  працівників  Шостки  та ветеранів – медиків за багаторічну сумлінну працю в системі охорони здоров’я міста, високий професіоналізм та з нагоди Дня медичного працівника   із внесенням записів до трудових книжок та про нагородження викладачів та студентів Шосткинського медичного училища за вагомий особистий внесок у формування навчально-виховного процесу, сумлінну працю з підготовки молодших спеціалістів медичної справи, високий професіоналізм та відданість своїй справі та за  якісне виконання своїх обов’язків, успіхи в навчанні та активну участь у громадській роботі училища.

208    209    210    211    212    213    214    215    216

 


%custom closeLinks()