ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Інформація про організацію та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру в місті


З метою надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості громадян, які шукають роботу, на виконання завдань Програми зайнятості населення міста Шостка на 2014 рік, виконавчим комітетом Шосткинської міської ради в грудні 2013 року було прийнято рішення «Про організацію громадських робіт у 2014 році». Цим рішенням затверджений перелік видів громадських робіт, які мають суспільно-корисну спрямованість, відповідають потребам міста, сприяють його соціальному розвитку та можуть застосовуватись при виконанні громадських робіт.

 

На виконання вищезазначеного рішення працівниками центру зайнятості у 2014 році була організована робота по залученню безробітних до оплачуваних громадських робіт з благоустрою вулиць та озеленення території міста. 


 

Апаратна нарада 13 жовтня 2014 року


Під керівництвом   міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  13 жовтня  2014  року  відбулась чергова апаратна нарада.

Про організацію і проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру в місті доповіла    директор міськрайонного центру зайнятості  Людмила Кошик.

Зі звітною інформацією про роботу на минулому тижні виступили  начальники відділів, управлінь, установ та організацій міста.

За результатами апаратної наради міський голова надав доручення:

- керівникам підприємств, установ, організацій, структурних підрозділів вживати  заходів щодо підготовки закладів до  осінньо-зимового періоду.

- начальнику управління освіти (Сергейко Н.О.) особисто перевірити наявність в усіх навчальних закладах міста куточків національної символіки.

 

Про проведену роботу проінформувати міського голову на апаратній нараді при міському голові  20 жовтня 2014 року.

 


 

Оголошення


На виконання Указу Президента України від 3 липня 2000 року № 849 «Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва» в Україні з 2001 року реалізується Програмам заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва, затверджена Постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 200 року №1358.


 

Оголошено міський конкурс


5 серпня 2014 року виконавчий  комітет Шосткинської міської ради прийняв  рішення про  проведення в місті  конкурсу  щодо  упорядкування та реконструкції в’їзних знаків  по напрямкам  руху: 


 

ПІДТРИМАЄМО НАШИХ ВІЙСЬКОВИХ!


 

Для надання адресної допомоги військовій частині 3022 та військовим -шосткинцям,  які несуть службу в зоні АТО,  Міським відділенням Червоного Хреста відкрито банківський рахунок. Реквізити для перерахування коштів

Підтримати бойових дух наших бійців, які несуть службу в зоні АТО,  листами, відправити їм продукти або одяг може кожен шосткинець
За довідками з цього питання необхідно звертатися до міського військового комісаріату (вул. К.Маркса, 61, т. (05449) 4-02-22, 7-24-58 ) або до міського відділення Червоного Хреста України (вул. Горького, 4/а, т. (05449) 7-13-56).

 

 


 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПРИЇХАЛИ ДО ШОСТКИ ЗІ СХІДНИХ ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ


Для отримання інформації з питань розселення, медичного обслуговування, влаштування дітей у дошкільні та шкільні навчальні заклади та інших, звертатися до цілодобової довідкової служби виконкому Шосткинської міської ради за номером 1555 та до радника міського голови Літкевич Віри Михайлівни, тел. (05449) 7-50-18, вул. Леніна, 14, каб № 29 (другий поверх).

За отриманням психологічної допомоги прохання звертатися до "Клініки, дружньої до молоді " (приміщення дитячої поліклініки, вул. Марата, 23), тел. (05449) 7-26-40.

Отримати речі першої необхідності, медикаменти тощо можна в міському відділені Червоного Хреста України (вул. Горького, 4/а),  тел. (05449) 7-13-56.

 


 

До уваги громадян, які постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи


Нагадуємо, що відповідно до чинного законодавства громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, мають право до 15 жовтня поточного року звернутись до управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради (вул. К.Маркса43а, каб. 7, тел. 4-79-28) для взяття на облік щодо забезпечення санаторно-курортною путівкою у 2015 році.


 

В Шостці відбудуться навчання цивільного захисту


8 жовтня 2014 року  в  Шостці відбудуться навчання цивільного захисту.  Цього року тема навчань  - "Організація роботи органів управління щодо захисту медичного персоналу, нетранспортабельних хворих, педагогів та учнів навчальних закладів від надзвичайних ситуацій в особливий період". 

Навчання проходитимуть згідно  "Плану практичних заходів при проведенні навчання цивільного захисту у м. Шостка" .

Управління з питань надзвичайних ситуацій Шосткинської міської ради звертається до шосткинців з проханням  зберігати спокій. 


 

Гаряча лінія 08.10.14


8 жовтня 2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати в.о. начальника УЖКГ Могильний Віталій Володимирович    з питань надання житлово-комунальних послуг населенню.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

Шосткинська податкова попереджає про шахраїв


Останнім часом зафіксовано чергову спробу шахрайства.

Невстановлені особи від імені начальника Шосткинської ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області звертаються до суб’єктів підприємницької діяльності    (юридичних та фізичних осіб) з проханням перерахувати певні суми коштів  на рахунки, які зазначаються у зверненнях. 

209    210    211    212    213    214    215    216    217

 


%custom closeLinks()