ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

"ЛЮБИСТОК" СТАВ ВОЛОДАРЕМ ГРАН-ПРІ ФЕСТИВАЛЮ "ЛЕЛЕЧЕНЬКА"!


Півтора десятиліття поспіль шанувальники народного мистецтва збираються пізньої осені на традиційний фестиваль-конкурс «Лелеченька».

Першого дня листопада Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю спільно з Путивльським районним центром позашкільної роботи провели обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті Роси» у номінації «художнє виконавство» для колективів фольклорного мистецтва «Лелеченька».


 

Гаряча лінія 05.11.14


5  листопада 2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  заступник міського голови   Пустовіт Віктор Євгенович з питань функціонування житлово-комунальної галузі міста.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

Анонс культурного життя міста з 03.11.14 по 09.11.14


Працює персональна художня виставка Тамари Ціун «Зачарована осінь», Краєзнавчий музей (вул. К.Маркса, 53,) 5,6,7 листопада – з 9.00 до 16.45,8,9 листопада – вихідні.

Працює виставка фоторобіт дитячої студії станції юних техніків «Фантазія, пошук, творчість», Центральна міська бібліотека ім. Толстого (вул. Миру, 11), 3,4,5,6,8,9 листопада -  з 10.00 до 18.00

7 листопада - вихідний.


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


03 листопада 2014 року міським головою  проведено особистий прийом громадян. На  прийом звернулося 30 громадян, якими порушено 32 питання.


 

Центр надання адміністративних послуг розпочне роботу в Центрі Культури і Дозвілля


За інформацією керуючого справами виконкому Олени Кравченко, з 4 листопада 2014 року Центр надання адміністративних послуг тимчасово працюватиме  в ЦКіД,( вул Леніна, 13), другий поверх.  Центром  надаватимуться  окремі міграційні послуги – отримання паспорта громадянина України по досягненню 16-ти річного віку , відновлення втраченого паспорта громадянина України,   заміна паспорта громадянина України, вклеювання фотографії до паспорта громадянина України по досягненню 25- та 45-ти річного віку, реєстрація місця проживання (місця перебування) та зняття з реєстрації, видача довідки про реєстрацію місця проживання та місця перебування.

Прийом громадян в  Центрі здійснюється у  понеділок, вівторок, середу з 9.00 до 12.00, з 13.00 до 16.00; в  п’ятницю з  9.00 до 12.00, з 13.30 до 15.30; в суботу  з 8.30 до 11.30. Неділя – вихідний.

 


 

В Шостці на одну мати-героїню стало більше


Указом Президента  України  мешканку Шостки,  матір п'ятьох дітей Ольгу Логвінову нагороджено почесним званням мати-героїня за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення  умов для всебічного їх розвитку.

Державну нагороду «Мати героїня» Ользі Логвіновій вручив сьогодні під час апаратної наради  міський голова. 


 

Про підготовку галузей економіки міста Шостка до роботи в осінньо - зимовий період 2014-2015 років


В рамках підготовки до опалювального періоду м. Шостка підприємствами міста була підготовлена технічна документація на житловий фонд міста та  об'єкти соціальної сфери.

Було виконано  ремонт 20,5 тис.м2 покрівель житлового фонду,  теплових, водопровідно-каналізаційних мереж, заміна та ремонт запірної арматури, внутрішньо будинкових мереж.


 

АПАРАТНА НАРАДА 3 ЛИСТОПАДА 2014 РОКУ


Під керівництвом  міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  3 листопада  2014  року  відбулась чергова апаратна нарада.

Про підготовку галузей економіки міста Шостка до роботи в осінньо - зимовий період 2014-2015 років  доповів    в.о. начальника управління житлово-комунального господарства Геннадій Мелашенко.

Зі звітною інформацією про роботу на минулому тижні виступили  начальники відділів, управлінь, установ та організацій міста.

За результатами апаратної наради  міським  головою  надано  доручення: керівникам підприємств, установ, організацій, структурних підрозділів міської ради  вжити заходів щодо сталого проходження опалювального сезону та надання підтримки військовослужбовцям, що проходять службу в зоні АТО.


 

На телеканалі «Тоніс» триває трансляція серії телевізійних програм з циклу «зМІСТОвна Україна»


На телеканалі «Тоніс» триває трансляція серії телевізійних програм з циклу «зМІСТОвна Україна», присвячених децентралізації влади та реформі місцевого самоврядування. Передачі готуються в рамках проекту «Ініціатива захисту прав та представлення інтересів місцевого самоврядування України» (ДІАЛОГ), який спільно впроваджується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та Асоціацією міст України.

 Головна мета – промоція ідеї децентралізації, інформування широкого кола телеглядачів у простій та зрозумілій формі про суть та наслідки реформ. Спікери - експерти, представники органів державної влади, народні депутати, міські, селищні, сільські голови, місцеві посадовці.

31 жовтня о 18.15 год. на телеканалі «Тоніс» транслюватиметься випуск, присвячений обговоренню реформи на засіданні Сумського регіонального відділення АМУ. Гості: Сумський міський голова О.Лисенко, Білопільський міський голова Ю.Зарко та Лебединський міський голова А.Троян.

 

 


 

Шосткинці, які виконують службові завдання в зоні АТО, отримають матеріальну допомогу


Рішення про надання  шосткинцям, які несуть служу в зоні АТО, матеріальної допомоги було ухвалено сьогодні членами виконавчого комітету. Матеріальну допомогу  у розмірі 500 грн. отримає 81  військовослужбовець. На виконання цього рішення з місцевого бюджету   буде виділено 40500 грн.

210    211    212    213    214    215    216    217    218

 


%custom closeLinks()