ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Гаряча лінія 04.06.14


4 червня  2014 року   відбувся сеанс  прямої телефонної лінії міськвиконкому. На запитання шосткинців відповідала начальник загального  відділу  Тамара Єпик.

На  «гарячу лінію» надійшли  4  звернення  щодо благоустрою міста, ремонту доріг,  можливого підвищення тарифу на проїзд в громадському транспорті  та отримання безкоштовного телетюнера. 

На звернення стосовно  благоустрою міста, ремонту доріг та  вартості  проїзду  в громадському транспорті  були надані роз’яснення.

Звернення учасника війни щодо отримання безкоштовного телетюнера направлено до управління праці та соціального захисту населення для вирішення питання.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51

 


 

Додаткові вихідні дні в червні 2014 року


Додаткові вихідні дні в червні 2014 року:

 

9 червня (додатково до Трійці 8 червня);

30 червня (додатково до Дня Конституції України 28 червня)


 

Підтримаємо військову частину!


Відмінною рисою шосткинців є патріотизм,  любов до міста та країни.

Вже 60 років в  Шостці базується військова частина 3022, в якій несуть службу переважно мешканці міста  – як чоловіки, так і жінки. 

Мабуть саме тому військові  користуються особливою повагою та підтримкою серед городян.

Депутати Шосткинської міської ради   ініціюють збір коштів на підтримку саме нашої  військової частини, а не української армії в цілому.

Зібрані гроші підуть на  матеріально-технічне  забезпечення.

Позитивним моментом такої адресної допомоги є  прозорість надходження коштів та їх витрачання.


 

Виконком затвердив заходи щодо організації та проведення призову громадян України на військову службу на території міста в 2014 році


Рішення  № 132 від 29.05.14 р. "Про організацію  та проведення призову громадян України на військову  службу на території міста в 2014 році"  ухвалено відповідно   до статті 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 1 травня 2014 року  № 447/2014 «Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави», з метою підтримання  Збройних Cил України, інших військових формувань у боєздатному стані, нарощування їх здатності давати адекватну відповідь реальним і потенційним загрозам України.


 

Триває запис до факультетів Університету третього віку


На минулому тижні закінчилися заняття в Університеті третього віку. У всіх дев’яти факультетах Університету пройшли урочисті заходи з врученням свідоцтв про закінчення базового курсу навчання.

Метою Університету є забезпечення людям старшого віку можливості реалізації права на отримання нових знань, умінь, розвитку творчих здібностей, збереження активної життєвої позиції впродовж усього життя.

На даний час триває запис до факультетів, які знову з 1 жовтня 2014 розпочнуть свою роботу:


 

Бібліотека запрошує на виставку


В центральній міській бібліотеці працює виставка - звіт  мистецького факультету  університету ІІІ віку   "Вчимося у майстрів і у природи". 


 

Перелік вільних потужностей, які можуть бути передані в оренду станом на 01.06.2014 р.


Перелік вільних потужностей, які можуть бути передані в оренду станом на 01.06.2014 р.

 


 

Перелік вільних земельних ділянок, які виставляються на торги для набуття права оренди станом на 01.06.2014 р.


Перелік вільних земельних ділянок,   які виставляються на торги для набуття права оренди станом на 01.06.2014 р.


 

Гаряча лінія 04.06.14


4 червня   2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  начальник загального  відділу Єпик Тамара Михайлівна   з питань звернень громадян у виконкомі Шосткинської міської ради.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

За результатами апаратної наради надані доручення


За результатим апаратної наради  міський голова Микола Нога  надав  доручення:

В.о. начальнику  управління житлово -комунального господарства  Могильному В.В. укласти договори на придбання матеріалів для ремонту покрівель житлового фонду.

Начальнику управління праці та соціального захисту населення  Наймитенко А.М.  провести  роботу серед населення щодо    оформлення субсидій на відшкодування вартості житлово-комунальних послуг в умовах підвищення цін на тарифи всім потребуючим з метою забезпечення  їх соціального захисту.

Про проведену роботу проінформувати міського голову на апаратній нараді 16 червня 2014 року. 

211    212    213    214    215    216    217    218    219

 


%custom closeLinks()