ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Розпочато роботи по підготовці житлового фонду до осінньо-зимового періоду 2014-2015 років


За словами в.о. начальника управління  житлово- комунальним господарством Віталія Могильного,  в місті розпочалися роботи по підготовці  житлового фонду до осінньо-зимового періоду 2014-2015 років.

Обслуговоючі підприємства  проводять роботи з ремонту покрівель. В зв'язку з невизначенням обсягу робіт ремонтні роботи не проводяться підприємствами  ПП "Ємлягіна О.М.",ТОВ "Шосткажитлосервіс" та ЖКД «ТД»Дизайн»

Міський голова доручив посилити роботу в цьому напрямку та усунути всі недоліки. 


 

Ведеться підготовка до літньої оздоровчої кампанії


Як повідомила завідувач сектором  молоді Шосткинської міської ради Ольга Сокульська, зараз ведеться підготовка до літньої оздоровчої кампанії.

 Вже визначено ціну путівок на оздоровлення дітей в санаторії-профілакторії «Лісний» та заміському оздоровчому таборі «Світлий».

 В «Лісному» відпочинок коштуватиме 2700 грн., в «Світлому» - 2570 грн.  Компенсація   від Фонду соціального страхування складає 903 гривні, решту оплачують батьки та профспілки організацій за місцем роботи.

 На наступному тижні розпочнуться роботи по приведенню в належний санітарний стан території та  корпусів заміського оздоровчого табору «Світлий».

 


 

Анонс культурного життя міста з 12.05.14 по 18.05.14


Запрошуємо шосткинців відвідати персональну  художню виставку чудового митця - Івана Вологдіна. 

Краєзнавчий музей (вул. К.Маркса, 53) 12,13,14,15,16 травня – з 9.00 до 16.45 ,17 травня – з 9.00 до 15.45 (працює виставковий зал), 18 травня – вихідний


 

Писанковий розмай 2014 - результати


 

5 травня 2014 року у виставковій залі краєзнавчого музею відбулось урочисте нагородження учасників  виставки-конкурсу великодніх яєць "Писанковий розмай". Журі визначило переможців у трьох категоріях. 


 

Апаратна нарада 12 травня 2014 року


Під керівництвом   міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  12 травня  2014  року  відбулась чергова апаратна нарада. 

Міський голова подякував всім  шосткинцям за їх участь у  святкуванні  Дня Перемоги, зазначивши, що це свято важливе для всіх громадян та, насамперед, воно важливе для ветеранів ВВв.  

Очільник міста сказав слова вдячності  міським осередкам політичних партій та міським громадським  організаціям за спільну роботу.

«Я вдячний всім політичним партіям, громадським організаціям за те,   що вони в місті провели  роботу у відповідності до Меморандуму, який був підписаний напередодні свята.  Ця домовленість була витримана  і святкування Дня Перемоги пройшло спокійно, без будь-якого політичного забарвлення»,- підкреслив Микола Нога.

Міський голова закликав  всіх  і  надалі  спокійно працювати  над забезпеченням життєдіяльності та розвитком Шостки, незважаючи на всі складнощі, які є сьогодні в нашій державі.

 


 

ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ " ШАРМ " ПРИСВЯТИВ СВОЇМ МАТЕРЯМ !


Естафету звітних концертів творчих колективів Шосткинського центру естетичного виховання підхопили учасники народної студії сучасного танцю «Шарм» під керівництвом Ірини Домащенко .

11 травня відзначається День Матері . Його відзначають, коли природа одягає на дерева білий колір, коли , недавно набратися сил , сонце обдаровує природу своїм теплом.

Свій звітний концерт «Шарм» присвятив своїм мамам.


 

Шостка відзначає 9 Травня. Фотозвіт.


Шостка відзначає 9 Травня.


 

День Перемоги 2014 + фото


9 травня  біля Вічного вогню  відбувся театралізований  мітинг – реквієм, присвячений 69-й річниці  Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Городян зі святом привітали Народний депутат України Ігор Молоток, міський голова Микола Нога, громадський діяч Сергій Шишков.

«Тисячі шосткинців віддали свої життя за цю перемогу. Перемога видалась надзвичайно складною та надзвичайно дорогою. Зараз Україна переживає теж непрості  та важкі часи. Я закликаю  всіх шосткинців і далі берегти мир і спокій в нашому місті. Я закликаю всіх шосткинців берегти нашу Україну – сильну, красиву, могутню – нашу рідну Україну!»  - зазначив, вітаючи присутніх  за святом, міський голова.

 Присутні  вшанували хвилиною мовчання пам'ять полеглих у Великій  Вітчизняній війні. До Вічного вогню були покладені  гірлянда пам’яті  та квіти.


 

Привітання голови Сумської облдержадміністрації з Днем Перемоги


Дорогі ветерани, шановні жителі Сумщини!


Сердечно вітаю вас із 69 річницею Великої Перемоги.

 

Змінюються покоління, але не вщухає біль втрат, які поніс наш народ у Великій Вітчизняній війні. Слава всім, хто зі зброєю в руках став на захист своєї землі, хто пережив роки окупації, пройшов крізь пекло концтаборів, відроджував з руїн і попелу рідну Сумщину.  

Нинішній День Перемоги ми зустрічаємо у непростий для України час. Зовнішня загроза знову нависла над нашою землею. Сьогодні для нас особливо важливими є уроки історії, на яких ми вчимо дітей любити свою Батьківщину так, як любили її ви.

Щиро дякуємо вам, ветерани Великої Вітчизняної війни, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови, всім, хто пережив війну, за мирний травень 1945 року. Ми у неоплатному боргу перед кожним із вас, перед пам’яттю про загиблих.

 

Бажаю міцного здоров’я, довголіття, родинного тепла і затишку під мирним небом суверенної України.

 

Голова Сумської обласної

державної адміністрації                                  Володимир Шульга 


 

Привітання міського голови з Днем Перемоги


Шановні шосткинці!

 

Від щирого серця вітаю вас з Днем Перемоги!


Сучасникам  важко навіть осмислити тягар тих випробувань, які випали на долю нашого народу в роки війни.

Воїни - визволителі, партизани, підпільники, працівники тилу, все населення нашої країни витримали їх з честю, мужністю та героїзмом.

Глибока вдячність їм за це!

Пам'ять про тих, хто віддав свої життя задля цього світлого дня, завжди живе в наших серцях!

69-років тому нашіі діди відстояли Батьківщину від посягань  загарбників. Завдання нашого покоління  сьогодні – зберегти рідну Україну цілісною!

 

Міцного вам здоров'я і бадьорості духу, дорогі наші ветерани!

Зі святом вас, шосткинці!

Нехай подвиг Переможців надихає нас на добрі справи, а над нами завжди буде мирне небо!

З Днем Перемоги!

 

З повагою та глибокою шаною

Шосткинський міський голова М.П. НОГА.

218    219    220    221    222    223    224    225    226

 


%custom closeLinks()