ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Інформація про пожежі 11.03.14 -17.03.14


В період з 11 березня по 16 березня в Шостці  по вул. Миру (знищено стіну на площі до 7,5 кв. м., стеля на площі до 12 кв. м., збиток та сума врятованого майна встановлюються), Онопрієнко (знищено – суху траву на площі до 0,0010 га, утеплювач на площі до 1,5 кв. м., збиток та сума врятованого майна встановлюються),  Горького ( знищено сміття на площі до 3  кв. м. , збиток відсутній)  та Ціолковського (пошкоджено особисте майно, збиток та сума врятованого майна встановлюються) виникли  пожежі.

Серед припустимих причин пожеж –    необережне поводження з вогнем невстановленої особи та необережне поводження з вогнем господаря квартири.

Постраждалі в результаті пожежі по вул.  Ціолковського громадяни 1959  та 1978 років народження  отримали отруєння угарним газом  та знаходяться в терапевтичному відділенні  ЦРЛ. Стан здоров’я потерпілих -  задовільний.


 

Пенсійний фонд України інформує


Управлінням Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі здійснюється фінансування пенсійних виплат березня місяця. Станом на 17.03.2014 р. на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 30223,44 тис.грн, що відповідає передбаченому графіку щоденного фінансування виплати пенсії.

 


 

Міський голова провів прийом з особистих питань


 17 березня 2014 року у приміщенні міськвиконкому відбувся  прийом громадян міським головою з особистих питань.


 

На минулому тижні 40 підприємств були задіяні в заходах по санітарній очистці міста


Під час апаратної наради було розглянуто питання щодо благоустрою міста. За словами в.о начальника управління житлово –комунального  господарства Віталія Могильного  на минулому тижні  40 підприємств були задіяні в заходах по санітарній очистці міста, цілодобово працюють бригади швидкого реагування. На виконання розпорядження голови Сумської ОДА розробляється проект рішення виконавчого комітету  по організації  в Шостці  загальноміської  толоки, проведення якої планується з 1 квітня по 3 травня.

Міський голова  Микола Нога  звернув увагу на те, що  в місті  оголошено конкурс на утримання  житлового фонду серед відповідних підприємств міста і ситуація , яка була в місті по утриманню житла, буде змінюватись на краще.


 

Апаратна нарада 17 березня 2014 року


Під час щопонеділкової апаратної наради, яка відбулась 17 березня 2014 року, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій  Ольга Ткаченко повідомила, що останнім часом збільшилась кількість скарг на задимленість повітря, яка виникає внаслідок  самовільного спаленням населенням сухої рослинності   та сміття в приватному секторі.

В зв’яку з цим Ольга Ткаченко звернулася  до шосткинців  з проханням додержуватися правил пожежної безпеки в лісосмугах, не випалювати сміття  та суху рослинність та її залишки  на присадибних ділянках та городах, а вивозити на звалище або створювати компостні ями.

Міський голова Микола Нога наголосив на необхідності  посилення  контролю  з цього питання з боку управління з питань НС та екологічної служби  міста.   


 

Новини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 13.03.14

 

У програмі дивіться про таке:

 

Самовільне спалення сухотрав'я та рослинних залишків – призводить та трагічних наслідків  – попереджують Шосткинські вогнеборці;

Санаторно – курортні путівки за рахунок коштів фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, вже чекають на городян;

Боротьба зі стресом та депресією – можлива;

Стартував сезон по озелененню присадибних ділянок. Поради та рекомендації від спеціалістів – садоводів;

 


 

15 березня відзначається Всесвітній день захисту прав споживачів.


 В 1983 році день 15 березня був закріплений в міжнародному календарі святкових дат як Всесвітній день захисту прав споживачів. 


 

Новини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 12.03.14

 

У програмі дивіться про таке:

 

Збій в електропостачанні, який торкнувся майже всього міста  усунено ;

З трансляцій мереж кабельного телебачення у Шостці зник ряд російських каналів;

На трасі Київ – Москва відбулася акція «Ні війні»;

Телефонний зв'язок в Шосткинському центрі зайнятості повністю відновлено. Заклад працює в штатному режимі;

В Україні визначать кращу поштову марку. «Укрпошта» проводить національний конкурс.


 

Анонс культурного життя міста


Працює персональна виставка Наталії Ліфиренко «М'яка іграшка: лялька з душею»,  Центральна міська бібліотека ім. Толстого (вул. Миру, 11)

20,22,23 березня – з 10.00 до 17.00 , 21 березня - вихідний


 

Новини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 11.03.14

 

У програмі дивіться про таке:


 У Шосткинсько-Середино-Будькому військовому комісаріаті  -   планові навчання приписного складу продовжили ще на 10 днів ;

 Весняний подарунок від міської влади. В Шостці з'явилося 10 нових лавок;

 29 художників представили свої картини на традиційному вернісажі «Весняний капіж» в краєзнавчому музею;

 Кращих стрибунів держави визначено. В Шостці пройшов Чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці.

 

 

 

 

218    219    220    221    222    223    224    225    226

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)