ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Психологи Шостки пройшли навчання по наданню допомоги при психологічних травмах, що пов’язані із військовими подіями


Як допомогти пережити дітям та їх батькам травматичні події? Як надати кваліфіковану психологічну допомогу родинам, близькі яких перебувають в зоні АТО? Як протистояти інформаційному стресу та повернути до звичного життя солдата, що брав участь у бойових діях? На ці та багато інших питань психологи Шостки отримали відповіді під час тренінгу по антикризовому консультуванню.


 

ГАРЯЧА ЛІНІЯ 10.09.14


10 вересня   2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати директор Центру соціальних служб для сімї, дітей та молодіГурба Тетяна  Анатоліївна з питань допомоги сім'ям, які перебувають  у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 

 


 

В навчальних закладах міста встановлять "тривожні кнопки"


За словами начальника управління освіти Наталії Сергейко, в дошкільних та загальноосвітних закладах міста проводяться заходи стосовно підвищеня рівня  безпеки. 

З метою забезпечення умов для безпечного навчання дітей  планується встановлення «тривожних кнопок». Також проводяться роботи по відновленню або встановленню огорожі навколо навчальних закладів.


 

За результатами апаратної наради надані доручення


За результатами апаратної  наради міський голова Микола Нога надав доручення керівникам структурних підрозділів (Сергейко Н.О., Фатуну І.М., Наймитенко А.М., Мелашенко Г.В.) в межах компетенції, надавати допомогу сім’ям військовослужбовців, які перебувають в зоні проведення  АТО, а саме:

- звільнити дітей від оплати за харчування в міських дошкільних  та загальноосвітніх навчальних закладах;

- звільнити від оплати за навчання дітей в Школі мистецтв та  міських музичних школах;

- звільнити від оплати за комунальні послуги сім'ї цих військовослужбовців;

- управлінню праці та соціального захисту населення  призначити спеціаліта, який буде взаємодіяти  з сім’ями військовослужбовців з метою надання їм всебічної допомоги.

Про проведену роботу інформувати міського голову на щопонеділкових апаратних нарадах.


 

Апаратна нарада 8 вересня 2014 року


Під керівництвом   міського голови  Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  8 вересня  2014  року  відбулась чергова апаратна нарада.

Були розглянуті питання стосовно діяльністі обласного Центру соціально-психологічної реабілітації дітей (доповідач - директор центру Олександр Чмих), роботи виконавчих органів міської ради та міських органів державної влади на минулому тижні. 


 

Інформація про використання благодійних внесків


Станом на 8 вересня 2014 року за рахунок коштів з благодійного  рахунку, відкритого  міською організацією  Товариства Червоного Хреста України на підтримку шосткинських  військових, придбано 9 камуфляжних костюмів на суму  3150 грн. для   військових в зоні АТО.

На сьогодні сума коштів на цьому рахунку становить 13,722  грн. благодійних внесків.


 

Інформація про надання гуманітарної допомоги в зону АТО за серпень


В Шостці продовжується  збір коштів на адресну підтримку в/ч 3022  та на потреби військовослужбовцям - землякам. 

 

Підприємці, трудові колективи підприємств, установ, організацій та мешканці міста  не залишаються байдужими та активно допомагають військовим.

 

В серпні в зону АТО гуманітарна допомога відправлялась тричі. У складі допомоги - одяг, обмундирування, взуття,  продукти харчування, вода, предмети особистої гігієни.   Допомога  була надана за рахунок надходжень на спеціально відкритий рахунок  до товариства «Червоного хреста»,  допомозі підприємців, підприємств, установ, організацій та мешканців міста

Було передано:


 

Виконавчий комітет Шосткинської міської ради висловлює подяку усім небайдужим жителям Шостки, які надали та продовжують надавати допомогу Збройним Силам України


Подяка за оперативну допомогу у зборі коштів, продуктів харчування, медикаментів, обмундирування   висловлюється:


 

Долучаємось до акції "Бібліотечка для захисника"!


Міські бібіліотеки ініціювали акцію "Бібліотечка для захисника". Мета акції - збір літератури та подальша  її передача в госпіталі де лікуються українські  воїни - учасники АТО.


 

СУМЩИНА У ЖАЛОБІ


5, 6 та 7 вересня голова облдержадміністрації Володимир ШУЛЬГА оголосив днями жалоби

У зв’язку з загибеллю військовослужбовців з Сумської області, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України у ході антитерористичної операції на сході країни розпорядженням голови облдержадміністрації 5, 6 та 7 вересня 2014 року оголошено днями жалоби.

219    220    221    222    223    224    225    226    227

 


%custom closeLinks()