ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Привітання міського голови З Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України


Шановні шосткинці!

 

Вітаю вас з Днем Державного Прапора та  23-ю річницею Незалежності України!

 

Українська нація зараз проходить  випробування на зрілість, патріотизм та єдність. Впевнений, цей випробування  ми витримаємо.  Народ України поліпшить  життя у своїй власній державі та буде жити в мирі, добробуті та злагоді. 

Бажаю всім міцного здоров’я, довголіття, родинного тепла і щастя під мирним небом незалежної України.

 

З повагою

Шосткинський  міський голова М.П. Нога


 

Заходи, присвячені Дню Прапора та 23-й річниці Незалежності України


З нагоди Дня Прапора та Дня незалежності України  в Шостці відбудуться наступні заходи: 

 

Назва заходу

Дата та час проведення

Місце проведення

Турнір з пляжного волейболу

22.08.14 р.,

18.00

Стадіон «Хімік»

Урочисте підняття державного прапору України

23.08.14 р., 10.00

Біля центрального флагштоку

Турнір з екстремального жиму

24.08.14 р., 10.00

Клуб «Олімп»

(пров. Короленка, 7)

Шаховий турнір на Кубок Незалежності

24.08.14 р.-

25.08.14 р., 10.30

Центр естетичного виховання

(вул. К.Маркса, 38)

Виступ народного духового

оркестру під керівництвом Віктора Ларіна

24.08.14 р., 17.00

Біля міських фонтанів

(вул. Леніна)

 

Запланований раніше концерт творчих колективів міста з нагоди Дня незалежності України  «Славимо Україну» скасовано в зв'язку з проголошеними  в місті днями   трауру  у відповідності до розпорядження  міського голови  від 19.08.14.


 

До уваги шосткинців!


22 серпня 2014 р. о 10.00  в парку ім. К. Маркса біля пам’ятника воїнам-визволителям відбудеться мітинг-реквієм, присвячений Всеукраїнському Дню пам’яті працівників органів внутрішніх справ, загиблих під час виконання службових обов’язків.


 

Поховають героя 21 серпня 2014 року


21 серпня Шостка прощатиметься зі своїм Героям –земляком Кондратенко Василем Олексійовичем. Траурні заходи відбудуться в центрі культури та дозвілля.
11.00 – церковна панахида
12.00 – 13.00 церемонія прощання.

 20.08.2014 15:29 / / Комментарии (0)

 

Оголошення днів трауру з 20 по 22 серпня 2014 року


19 серпня 2014 року підписано розпорядження Шосткинського міського голови «Про оголошення днів трауру з 20 по 22 серпня 2014 року»:

1. Оголосити у місті Шостка з 20 по 22 серпня 2014 року дні трауру у зв’язку з загибеллю 17 серпня 2014 року в зоні проведення АТО захисника України, стрільця – помічника гранатометника 95-ї аеромобільної бригади, солдата військової служби за контрактом Кондратенко Василя Олексійовича, 1987 року народження.

2. На будівлях підприємств, установ, організацій міста приспустити Державний Прапор України з траурними стрічками.

3. Підприємствам, установам, організаціям міста незалежно від форм власності обмежити використання музики та проведення розважальних заходів.

 19.08.2014 13:32 / / Комментарии (0)

 

про підсумки конкурсу з визначення виконавця земельних торгів для продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності на конкурентних засадах


 Інформація відділу комунальної власності про підсумки конкурсу з визначення виконавця земельних торгів для продажу права  оренди земельної ділянки комунальної власності на конкурентних  засадах

 

Визнати переможцем конкурсу з визначення виконавця земельних торгів для продажу права  оренди земельної ділянки комунальної власності на конкурентних засадах, який буде залучений до проведення земельних торгів для продажу права оренди земельної ділянки площею 0,0700 га по вул. Шевченка,57  приватне підприємство «Укрторгпром». 

 

 


 

7 серпня відбулися ювілейні Х Кулішеві читання


7 серпня на Шосткинщині  відбулися ювілейні Х Кулішеві читання,  присвячені 195-й річниці з дня народження славетного земляка Пантелеймона Куліша. Про те, як це відбувалося, дивіться в сюжеті  ТРК "Акцент".


 

Нотаріусів наділено повноваженнями видавати витяги з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно


З метою покращення умов надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та забезпечення їх доступності, нотаріусів наділено повноваженнями видавати витяги з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно в порядку надання інформації заінтересованим особам.

На сьогодні особа, яка має право на отримання витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, може звернутися за його отриманням не лише до органів державної реєстрації прав, а і до нотаріусів.

Відповідний Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо надання інформації про державну реєстрацію прав та їх обтяжень з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно" був прийнятий Верховною Радою України 16 квітня 2014 року.


 

В міській бібліотеці працює виставка жіночого клубу «Відрада»


6 серпня  центральна міська бібліотека  ім. Л.Толстого  знову відкрила свої двері для народних умільців. Це жіночий клуб «Відрада» (смт. Вороніж)  таким чином вирішив відзначити свій невеличкий, але тим не менш знаковий ювілей – 5 років. Свій ювілей народні майстрині вирішили відсвяткувати  виставкою власних робіт: тут і картини, і ляльки-мотанки, вишиті рушники, квіткові композиції, обереги. Роботи жіночого клубу підносять у височінь чис­тоти, духовності, любові до національного і викликають захоплення.


 

На гостини до Куліша


7 серпня на Шосткинській землі відбулися ювілейні Х Кулішеві читання,  присвячені 195-й річниці з дня народження славетного земляка Пантелеймона Куліша. День, напоєний сонцем, настояний на духмяних травах Сумщини, зустрічав гостей.

221    222    223    224    225    226    227    228    229

 


%custom closeLinks()