ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Гендерна рівність та толерантна особистість


З метою формування свого внутрішнього „Я”, розкриття творчих здібностей, вивчення психологічних особливостей, ствердження життєвої позиції, визначення життєвих орієнтирів, подальшої трудової зайнятості, вміння організовувати своє дозвілля, встановлення соціально значущих контактів фахівцями Шосткинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щотижнево проводиться індивідуальна та групова робота зі  студентською та учнівською молоддю, яка мешкає у гуртожитках професійно-технічних навчальних закладів та хіміко-технологічного коледжу.

 

20 березня на базі гуртожитку Державного навчального закладу «Шосткинського центу ПТО» проведено 2 заняття з елементами тренінгу на тему «Гендерна рівність» та «Толерантність».


 

ТАЛАНТИ БАГАТОДІТНОЇ РОДИНИ!


17 березня 2014 року в приміщенні Центр естетичного виховання Шосткинської міської ради пройшов І тур Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини», в якому взяли участь діти із малозабезпечених сімей та багатодітних родин.


 

Новини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 18.03.14

 

У програмі дивіться про таке:

 

На території Сумщини розмістилися військові формування з центральної та західної України;

Чи варто розраховувати на грошову допомогу від центру зайнятості майбутнім підприємцям  у нинішньому році;

Як боротися з весняним гіповітамінозом;

В місті пройшов міський етап щорічного Всеукраїнського конкурсу «Таланти багатодітної родини» .

Ляльки  і гноми,  різноманітні звірятка і казкові персонажі – у центральній бібліотеці ім. Толстого відкрита виставка в’язаних іграшок.


 

До уваги мешканців міста!


Шановні мешканці міста Шостка, всі хто перебуває на квартирному обліку у виконавчому комітеті  Шосткинської міської ради! Продовжується формування і ведення автоматизованої системи Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Сектор обліку та розподілу житла міської ради проводить переєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання.


 

ПРо перевірки дотримання вимог законодавства про працю жінок


Протягом лютого-березня поточного року Територіальною державною інспекцією з питань праці у Сумській області проводяться тематичні перевірки дотримання вимог законодавства про працю жінок.


 

Новини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 17.03.14

 

У програмі дивіться про таке:

 

В п’ятницю ввечері стріляли в одне з вікон салону «Василіса», який належить депутату міськради Аллі Ковальовій

у зв’язку зі складної політичною ситуацією в державі, працівники виконкому перейшли на посилений графік роботи - без вихідних, одне з питань щопонеділкової апаратної наради при міському голові 

Безпрецедентний випадок у Шосткинській виправній колонії № 66, - школярі  були затримані за спробу перекинути на закриту територію заборонені речовини 

Педагоги школи №11 влаштували творчий вечір,  присвячений 200-літтю з дня народження Тараса Шевченка

 

 


 

Микола Нога: "Оздоровленню дітей - особлива увага!"


"Оздоровлення дітей в цьому році плануємо на рівні минулого року. Кількість оздоровлених  дітей не повинна бути меншою" - на цьому наголосив міський голова під час щопонеділкової апаратної наради.


 

ВОЛОДИМИР ШУЛЬГА: «МИ МАЄМО НАДАТИ ДІЄВУ ПІДТРИМКУ АРМІЇ»


Таке доручення голова облдержадміністрації дав під час апаратної наради

За його словами, нині на території Сумщини розмістилися військові формування з центральної та західної України. Структури, які опікуються мобілізаційними питаннями, мають надавати їм всіляку підтримку та забезпечити порядок в умовах складної суспільно-політичної ситуації.

«Присутність військових на території Сумщини не повинна створювати напруги. Маємо пояснювати людям ситуацію, надавати оперативну інформацію про стан справ», – підкреслив Володимир Шульга.


 

Гаряча лінія 19 березня 2014 року


19   березня   2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  секретар міської ради Хомовненко  Любов Павлівна . 

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51. 

 


 

Міський голова звернувся до шосткинців


Сьогодні під час апаратної наради міський голова Микола Нога  звернувся до шосткинців з проханням зберігати спокій: " Я звертаюсь до всіх жителів Шостки – хвилюватись не треба, спокійно працюємо над розбудовою міста, прибираємо сміття, їдемо на дачі, готуємось до весняного сезону, працюємо над навчанням дітей, над вихованням нового покоління. Працюємо і менше дивимось телевізійні канали...Політики домовляться в кінці-кінців".

Очільник міста повідомив, що міськвиконком перейшов в режим роботи без вихідних, активно  співпрацює  з військовою частиною та   військкоматом.  "Наш спокій, наш мир залежить виключно від нас " - підсумував міський голова. 

226    227    228    229    230    231    232    233    234

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)