ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

До уваги одержувачів допомоги на дітей!


З 01 липня 2014 року набули чинності зміни до Закону України «Про державну соціальну допомогу сім’ям з дітьми», що стосуються виплати допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.


 

СУМЩИНА ВІДПРАВИЛА ЧЕРГОВИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ НА СХІД УКРАЇНИ


Володимир ШУЛЬГА: «Обласна влада спільно з громадськістю всіляко допомагає нашим військовим: закуповує амуніцію, продукти харчування та речі першої необхідності»

У ході «прямого ефіру» на обласному телебаченні керівник області повідомив, що цей вантаж отримають батальйон територіальної оборони і батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Суми».


 

Бібліотечні працівники розповілі шосткинцям про Конотопську битву


  

Однією з героїчних сторінок нашої історії є перемога українського козацького війська на чолі з Іваном Виговським над московськими військами під Конотопом. Ми повинні знати про цю подію і виховувати на ній підростаюче покоління у дусі гордості за своїх великих прадідів.

Саме тому з нагоди відзначення 355-річчя перемоги під Конотопом, працівниками бібліотек міста були проведені  історичний екскурс «Гетьман Іван Виговський і Конотопська битва 1659 року» та інформаційне повідомлення «От де, люде, наша слава, слава України», в ході яких користувачі бібліотеки мали нагоду дізнатися про причини й перебіг українсько-російської війни 1658-1659 р.р., героїчну оборону Конотопа козаками та їх військову майстерність, наслідки Конотопської битви.

Для читачів, хто цікавиться українською історією, у книгозбірнях були організовані книжкова викладка «Невмирущість козацького подвигу» та виставка однієї книги «Конотопська битва – звитяга наших пращурів».


 

В Конотопі відзначили 355-річчя Конотопської битви


В історії кожного народу є події, що стають невід’ємною складовою історичної пам’яті, впливають на формування національної свідомості, виховують почуття гордості у нащадків за героїчні подвиги своїх предків. Саме такою подією для українців і для нас, конотопчан, зокрема, є Конотопська битва 1659 року, в якій українське військо під проводом гетьмана Івана Виговського здобуло блискучу перемогу над багатотисячним російським військом. За словами російського історика ХІХ століття С.М.Соловйова, цвіт московської кінноти, котра здійснювала щасливі походи 1654 та 1655 років, загинув протягом одного дня… Ніколи вже після цього цар московський не був у змозі вивести в поле такого значного війська… З нагоди цієї знаменної дати у місті Конотопі відбулось проведення ряду заходів.

4 липня 2014 року у Конотопському міському краєзнавчому музеї  ім.О.М.Лазаревського відбулось відкриття оновленого після капітального ремонту залу «Оборона Конотопу. Конотопська битва».


 

Шостка збирає посилки для бійців в зоні АТО


Шостка не втрачає зв'язок з мобілізованими військовослужбовцями, які знаходяться  в зоні антитерористичної операції.

Мобілізовані шосткинці вже отримували продукти харчування, зібрані громадою міста. Готова для відправлення посилка с обмундируванням

Нашим військовослужбовцям відправляють  не лише обмундирування та продукти харчування.Відправлені листи підтримки, написані  дітьми  та молоддю міста.

Підтримати бойових дух наших бійців листами,  відправити їм продукти або одяг може кожен.

За довідками з цього питання необхідно звертатися до міського військового комісаріату (вул. К.Маркса, 61, т. (05449) 4-02-22, 7-24-58 ) або до міського відділення Червоного Хреста України (вул. Горького, 4/а, т. (05449) 7-13-56). 


 

Інформація Шосткинської міської ради про проведення конкурсу з відбору виконавця земельних торгів


 1. Мета проведення робіт: визначення виконавця земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки.


 

Припинення підприємницької діяльності фізичних осіб - підприємців за заявницьким принципом ( в строк до одного дня)


Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичних осіб – підприємців здійснювалася за принципом мовчазної згоди. Цей принцип передбачав складну 3-х етапну процедуру: на першому етапі до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (ЄДР) вносився запис про рішення фізичної особи – підприємця щодо припинення підприємницької діяльності, на другому етапі здійснювалися перевірки контролюючими органами та розрахунки за наслідками перевірки, на третьому етапі (не раніше закінчення строку пред’явлення вимог кредиторів) – запис про проведення державної реєстрації припинення, який вносився лише у разі, якщо відсутні заперечення контролюючих органів (тобто за їх мовчазною згодою).


 

Гаряча лінія 09.07.14


9 липня   2014 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати 1 заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Люта Ніна Григорівна  з питань соціального захисту.

Нагадуємо, прямий телефонний    зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється   щосереди з 13-00 по 15-00 за тел.  (05449) 2-10-51. 


 

В Шостці з’явиться «Кам’яна квітка»


Продовжуються роботи по благоустрою перехрестя вул. Марата – Миру. Вже вимощено тротуарною плиткою частину  тротуару по вул. Миру в районі магазину «АТБ».

Згідно плану благоустрою на цій ділянці  будуть встановлені нові лави та розбиті  нові квітники.

За словами головного архітектора міста Володимира Єфремова, незабаром  тут з’явиться  мала скульптурна форма «Кам’яна квітка». Вже встановлено  брилу, з якої вони «виросте» .

           


 

ПРО РОБОТУ КОМУНАЛЬНОЇ ГАЛУЗІ МІСТА СТАНОМ НА 5 ЛИПНЯ 2014 РОКУ


За інформацією в.о. начальника управління житлово- комунального господарства Віталія Могильного, станом на 05 липня  2014 року підприємствами, що обслуговують житловий фонд, здійснено поточний ремонт покрівель площею 5205  м2. та капітальний ремонт 1980 м2.

226    227    228    229    230    231    232    233    234

 


%custom closeLinks()